آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

برجهای تلفن همراه اهدافی آسان برای حمله مائوئیست ها ی هند

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,776
29,846
ایران
به گفته پلیس محلی هند ، مائوئیست های طی یک هفته اخیر حدود 6 برج مخابراتی اپراتورهای تلفن همراه را در شهرهای " گایا" و "اورنگ آباد" در ایالت بیهار مورد حمله قرارداده و منفجر کرده اند.
به گزارش گروه اخبار خارجی "موبنا" به نقل از سایت اینترنتی " تای ایندین دات کام" ،برجهای تلفن همراه اهدافی راحت و دست یافتنی برای گروه های مبارز مائوئیست در ایالت بیهار هند هستند.
به گفته پلیس ، چریکهای مائوئیست دو برج مخابراتی تلفن همراه را در روستای " کتاکی" متعلق به اپراتور ایرتل و سپس دو برج دیگر متعلق به رلاینس کامیونیکیشن را در روستای " آرورا" واقع در اورنگ آباد ، مورد حمله قرارداده و منفجر کردند.
یک مقام پلیس محلی گفت : برجهای مخابراتی هدفی آسان برای مائوئیست ها شده اند و آنها از نبود امنیت ، بیشترین سود را می برند.
به دلیل افزایش حملات مائوئیست ها به این برج ها ، تمامی شرکت های تلفن همراه از دولت خواسته اند ، امنیت کامل و کافی را برای حفاظت از برجهای مخابراتی فراهم کند.
 
بالا