آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

با بالا رفتن قيمت ارز بهاي گوشي هاي تلفن همراه 5 درصد افزايش يافت

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,776
29,842
ایران
مديرعامل شرکت "پارس کامتل" عرضه کننده رسمي گوشي هاي موتورولا و سوني اريکسون در بازار تلفن همراه کشور گفت: با بالا رفتن نرخ ارز قيمت تمامي گوشي هاي اين شرکت تا 5 درصد افزايش يافته است.

"حسين پاينده" اعلام کرد: به علت افزايش نرخ ارز در دبي ، قيمت اين کالاي ارتباطي در بازار جهاني نيز در حال افزايش است.
وي افزود: با بالا رفتن نرخ ارز بازار گوشي تلفن همراه کشور با بي رونقي مواجه شده است چرا که اکثر مشتريان با بالا رفتن بهاي انواع گوشي هاي موبايل از خريد اين کالاي ارتباطي خودداري مي کنند.
پاينده با اميدواري به بهبود يافتن شرايط حاکم بر بازار تلفن همراه در روزهاي آتي يادآور شد: اين شرکت قصد دارد براي ايجاد تنوع بيشتر در گوشي هاي تلفن همراه به عرضه جديدترين مدل هاي اين برند بپردازد.
وي خاطر نشان کرد: هم اکنون قيمت اکثر گوشي هاي سوني اريکسون با گارنتي اين شرکت با گوشي هاي قاچاقي که از طريق مجاري غيرقانوني وارد بازار کشور مي شود و عموما داراي وسايل جانبي غير اصلي هستند برابر است.
مديرعامل شرکت "پارس کامتل" تصريح کرد: اين سياست مبني بر رواج استفاده از گوشي هاي گارانتي دار توسط مشتريان صورت گرفته است.
شرکت " پارس کامتل" هم اکنون يکي از نمايندگي هاي فعال در زمينه عرضه گوشي هاي سوني اريکسون و موتورولا محسوب مي شود که توانسته است از سهم بازار فروش گوشي هاي گارانتي دار را از آن خود کند.
موبنا
 
بالا