آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بایوس وانواع آی سی فلاش وایپیرام وغیره

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
با سلام سئوالی درمورد آی سی های قابل پروگرام دارم لطفا جواب بدید

انواع آی سی های قابل پروگرام را برام نام ببرید که در ال سی دی ها ودستگاههای الکترونیک دیگر هستند واگر امکان داره برام عکس قرار بدید ومشکلاتی که در دستگاههای مختلف پیش می آورند وچطور وباچه دستگاهی میشه پروگرامشون کرد آیا TNM2000میشه یا نه باتشکر

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی تمام بایوس مادربرد و لپ تاپ و حتی آی سی های قابل پروگرام تمام lcd و crt با پروگرامر tnm 2000 قابل پروگرام هستند
اما در مورد سوال اول شما ! نمیشود همه را نام برد شما مدل خاص را نام ببرید تا دوستان بیان کنند
موفق باشید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام استادامجدی مثلاتومادربرد کامپیوتر ولپ تاپ بایوس را میشه پروگرام کرد ووازهمه معروفتره وراحت میشه تشخثصش داد خواستم بدونم تو ال سی دی یا دستگاههای دیگه مثل درایوه وبقیه در آنها کدامیک قابل پروگرام هست وبایوس آنها هم راه تشخیصش مثل لپ تاپ وکامپیوتره باتشکر فراوان از شما

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,014
با سلام سئوالی درمورد آی سی های قابل پروگرام دارم لطفا جواب بدید

انواع آی سی های قابل پروگرام را برام نام ببرید که در ال سی دی ها ودستگاههای الکترونیک دیگر هستند واگر امکان داره برام عکس قرار بدید ومشکلاتی که در دستگاههای مختلف پیش می آورند وچطور وباچه دستگاهی میشه پروگرامشون کرد آیا TNM2000میشه یا نه باتشکر
سلام
نوع ایسیهای فلش و قابل پروگرام شدن خیلی زیاد بوده وامکان نام بردن همه انها نمیباشد
در صورتی که تعمیرکار باشید به مرور تجربه اشنایی پیدا خواهید نمود
معمولا با تخلیه ایسی فلش ایرادهای مختلفی در دستگاه ها پیش میاد از قبیل خاموش شدن دستگاه- وبهم ریختگی برنامه ان
پروگرامرtnm2000 یونیورسال بوده وتوان ساپورت تمامی ایسیهای اتو ایپرام وفلش را دارد
موفق باشید

masoud7

کاربر
2007-02-18
7
23
دوستان فایل فلش مانیتورال سیدی سامسونگ 1931bw را لازم دارم اگردارید لطف کنید درسایت بگذارید باتشکر

بالا