آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بالا نیامدن دی وی ار داهوا 5104 بعد از لوگوی داهوا

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
این مشکل hidden content may not be quoted آیسی فلش این دستگاه MX25L12805D(SO8) من هم داشتم همچین موردی مجبور شدم از دستگاه دیگری بکاپ بگیرم
سلام دوست و همکار عزیز
همینطور که بقیه دوستان هم قبل از شما عنوان کردند دقیقا درست میفرمایید مشکل از برنامه هست و فکر نمیکنم گفتن این نکته نیاز به تشکر داشت همینطور که از دیگر دوستان تشکر کردم از شماهم متشکرم

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
سلام . یه دی وی ار ۵۱۰۴ هست که وقتی روشنش میکنم اول تصویر میاد و لوگوی داهوا نمایش داده میشه . بعد که باید تصویر بره. دوباره لوگوی داهوا بیاد دیگه تصویر نمیده . ظاهر برد سالمه . فایلش. رو با پروگرمر از نو فلش کردم . بازم همونه . ممنون میشم کمک کنید
دوست عزیز مشکل از برنامه هست و قاعدتا اگه قرار بود با برنامه خودش بالا بیاد که میومد
پس باید یه نمونه سالم از این بورد رو داشته باشید که بتونید برنامشو بردارید و بریزید روی آی سی فلش این بورد مشکل دار
یا اینکه از دوستانی که دارند برنامشو خریداری کنین

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
سلام
اگر مشکلتون رفع نشده می تونید فایل خراب خودش رو بدید بنده براتون ترمیم کنم به شرط سریال و مک و P2P

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
سلام . یه دی وی ار ۵۱۰۴ هست که وقتی روشنش میکنم اول تصویر میاد و لوگوی داهوا نمایش داده میشه . بعد که باید تصویر بره. دوباره لوگوی داهوا بیاد دیگه تصویر نمیده . ظاهر برد سالمه . فایلش. رو با پروگرمر از نو فلش کردم . بازم همونه . ممنون میشم کمک کنید

در اینجا شما احیانا گفتید فایلش رو از نو پروگرام کردید یعنی چی یعنی فایل سالم داشتید یا اینکه فایل خراب خودش رو پروگرام کردید دوباره ؟
اگر مورد دوم هست که طبیعتا همین هست جواب نگرفتید .

دوستان و همکاران عزیز اگر داهوایی داشتید که بالا نمیاد بنده حاضرم براتون ویرایش کنم و فایل رو با سریال و مک و P2P تقدیمتون کنم این کار به منزله رفع مشکل شما همکاران عزیز هست و جنبه هیچ چیز دیگری ندارد
.

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
در اینجا شما احیانا گفتید فایلش رو از نو پروگرام کردید یعنی چی یعنی فایل سالم داشتید یا اینکه فایل خراب خودش رو پروگرام کردید دوباره ؟
اگر مورد دوم هست که طبیعتا همین هست جواب نگرفتید .

دوستان و همکاران عزیز اگر داهوایی داشتید که بالا نمیاد بنده حاضرم براتون ویرایش کنم و فایل رو با سریال و مک و P2P تقدیمتون کنم این کار به منزله رفع مشکل شما همکاران عزیز هست و جنبه هیچ چیز دیگری ندارد
.
:blinksmi:

tahere

کاربر
2007-10-12
12
24
سلام . دوست عزیز من چند عدد دستگاه دی وی ار ۸ کانال داهوا فریمور اشتباه انتقال دادم و دستگاه هنگ کرد . با توجه به اینکه محل ما تعمیر کار تخصصی دی وی ار نداره دستگاه رو به تعمیرات صوتی و تصویری بردم و با پروگرامر نرم افزار یک دستگاه داهوا سالم رو کپی کرد به دستگاه معیوب و درست شد الان کل مشخصات و شماره سریال هر ۳ دستگاه مثل هم هست سوال اینجاست برا انتقال تصویر به مشکل بر نمیخورم؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parviz407

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
سلام . دوست عزیز من چند عدد دستگاه دی وی ار ۸ کانال داهوا فریمور اشتباه انتقال دادم و دستگاه هنگ کرد . با توجه به اینکه محل ما تعمیر کار تخصصی دی وی ار نداره دستگاه رو به تعمیرات صوتی و تصویری بردم و با پروگرامر نرم افزار یک دستگاه داهوا سالم رو کپی کرد به دستگاه معیوب و درست شد الان کل مشخصات و شماره سریال هر ۳ دستگاه مثل هم هست سوال اینجاست برا انتقال تصویر به مشکل بر نمیخورم؟؟؟؟

سلام دقیقا به مشکل بر می خوره دستگاه .

بالا