آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بالا رفتن دمای یخچال در ساید بای ساید سامسونگ مدل Samsung Refrigerator RS23D و رفع عيب ....

mortadello

کاربر
2015-01-04
1
0
با سلام
با تشکر از از شما بخاطر اینکه با ایجاد این تاپیک ها به امتتتثال من کمک میکنید.
یخچال ما هم مانند دوستان اول شروع کرد به چشمک زدن بعد ما از برق کشیدیم بعد که دوباره به برق زدیم دمای یخچال 27 درجه بود که ما زنگ زدیم نمایندگی اومد باز کرد بعد گفت سنسور المنت سوخته و هزینش میشه 230 هزار تومن
حالا میخواستم از دوستان که این مشکلو دارند بپرسم هزینش واقعا انقدر میشه یا خودمون میتونیم درستش کنیم ؟
مدل یخچال هم RS277KLSW هست
طریقه عیب یابی خود یخچال هم اگه میشه دوباره بگید من متوجه نشدم چه دکمه هایی رو باید بزنم.

davod33

کاربر
2014-10-04
5
0
با سلام با تشکر از از شما بخاطر اینکه با ایجاد این تاپیک ها به امتتتثال من کمک میکنید.یخچال ما هم مانند دوستان اول شروع کرد به چشمک زدن بعد ما از برق کشیدیم بعد که دوباره به برق زدیم دمای یخچال 27 درجه بود که ما زنگ زدیم نمایندگی اومد باز کرد بعد گفت سنسور المنت سوخته و هزینش میشه 230 هزار تومن حالا میخواستم از دوستان که این مشکلو دارند بپرسم هزینش واقعا انقدر میشه یا خودمون میتونیم درستش کنیم ؟مدل یخچال هم RS277KLSW هستطریقه عیب یابی خود یخچال هم اگه میشه دوباره بگید من متوجه نشدم چه دکمه هایی رو باید بزنم.
سلام دوست من..اول اينكه چشمك زدن اعداد نمايشگر نشون دهنده بازبودن درب يخچال يا فريزره،بعداز بستن دربها اگر نمايشگر ثابت نشد،امكان خراب شدن switch door(بالاي يخچال،زير كاور لولا)هست.درمورد سنسور المنت يا همان defrost sensor هم بايد بگم كه امكان خراب شدنش خيلي كمه.ممكنه خود heater defrost خراب باشه. قيمت سنسور با تعويضش هم بين 40 تا60هزار تومنه.

بالا