آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: باطری پراید

iman_hamid44

کاربر
2010-10-24
7
6
سلام خسته نباشید من یه پراید دارم که استارت خورش زیاده هر چی باطری میگیرم سر یک ساله خراب میشه از نظر فنی هم هیچ مشکلی نداره کاملا تست کردم .اگر امکان داره راهنمایی کنید چه باطری؟ با چه مارکی ؟اتمی یا اسیدی؟ خریداری کنم. ممنون

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4121355

mehran.gh

کاربر
2012-02-25
33
82
درود
دوست عزیز شما ابتدا از صحت عملکرد دینام خودرو مطمئن بشید،بعد برید سراغ باتری.اول با ولت متر،ولتاژ حاضر روی باتری رو بگیرید که باید رقمی معادل 14 تا 14/4 ولت باشه.اگه از این مقدار کمتر باشه در طولانی مدت باعث زودتر خراب شدن باتری میشه.اما در مورد باتری هم باید عرض کنم در باتری های ایرانی،صبا باتری و اوربیتال وان رو بی خیال بشید بهتره.تنها باتری که مناسبه توان باتری اون هم از نوع اسید دار هست.امااگه باتری خشک بخواید بخرید خارجی بخرید ،بهتره.باتری های خوب هم به ترتیب پوما،سین،شارک و...هستن که این مارکها باتری های کره ای هستن.

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
818
5,324
ايران
سلام خسته نباشید من یه پراید دارم که استارت خورش زیاده هر چی باطری میگیرم سر یک ساله خراب میشه از نظر فنی هم هیچ مشکلی نداره کاملا تست کردم .اگر امکان داره راهنمایی کنید چه باطری؟ با چه مارکی ؟اتمی یا اسیدی؟ خریداری کنم. ممنون

سلام دوست عزيز شما مشكل زياد استارت خور بودن خودرو را حل كنيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4121355

iman_hamid44

کاربر
2010-10-24
7
6
تشکر از راهنماییتون .ماشین تو اموزشگاه رانندگی کار میکنه به خاطر اون استارت خورش زیاده.گفتم که کاملا تست کردم مشکل فنی نداره فقط کیفیت باطری ها خوب نیستند . باطری خریداری کردم این بار پوما 60 انداختم .

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
818
5,324
ايران
دوست عزيز بهتر بود از باتري كريستال 66 محصول سپاهان باطري استفاده ميكردي. چند عدد باطري در خودرو اموزش رانندگي تست شد و نتيجه عالي داشت موفق باشيد.

بالا