آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

انتخاب یک منبع تغذیه مناسب برای تعمیرات لب تاب و کامپیوتر

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام باسم جان جان داداش بگو این چظور کار می کنه اصلا به کجای لپ تاپ وصلش می کنی شوخی کردم باسم جان من یکی دو سال پیش گرفتم 52تومن الان نمی دونم چنده یکسال کارکرد خراب شد هنوز همینظور افتاده تومغازه فردا مارکش رو نگاه می کنم برات می ذارم تا از اون نخری اگه یه مارک خوب سراغ داری بگو تا بخرم

دوست عزیز بین مارک اداک و داژنگ کدوم منبع تغذیه بهتره ؟ در ضمن من یک ترانس دوحالته 6 و 12 ولت 4 امپر دارم که برای تعمیرات پخش ماشین ازش استفاده میکنم با اون میشه لب تاب تعمیر کرد ؟

با تشکر

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,476
دامغان
دوست عزیز بهترین راه اینه که خودت یه دونه بسازی من الان در حال انجام این کار هستم ان شاالله پس از پایان کار و نتیجه گرفتن نتیجه رو اعلام میکنم من از ترانس 3 سر 14 ولت با 15 امپر میخام استفاده کنم

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
در مورد مارک ها من از داژنگ استفاده میکنم 30 ولت 5 امپر خیلی وقت نیست ولی خوبه البته اداک معروف تره فکر نکنم بشه صددرصد گفت کدوم بهتره .
با ترانس هایی که گفتی هم نمیشه هم ولتاژ کمه هم آمپر هم جریان کشی نمیتونی راحت انجام بدی .

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
درود بر دوستان
یکی از همکاران میگفت که برای تعمیر لپ تاپ، منبع تغذیه رو به لپ تاپ وصل میکنه و جریان رو کمی بالا میبره.در صورتی که قطعه ای سوخته باشه و مانع روشن شدن سیستم بشه،داغ میکنه و مشخص میشه.نظر دوستان چیه؟؟

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
با سلام و احترام
گاهی اوقات داغ کردن یک قطعه به ایراد قطعه دیگری بر میگرده.به نظرم این روش , روش منطقی نیست و همیشه جوابگو نیست.
ممنون

منم با نظر شما موافقم و بهش گفتم.اما اون همیشه با این روش جواب میگیره.بیشتر تو دستگاههایی که اتصال کوتاه شده و آداپتور رو خاموش میکنه جواب میده.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
من چند تا 5010 داشتم که با اتصال اداپتور خاموش میشد
تا پیدا کردن شارتی خیلی اذیت شدم
اون کسی که رام شارتی رو پیدا کرد در عرض کمتر دو ساعت پیدا کرد
نظرتون چیه
یعنی از منبع تغذیه استفاده میکنه ؟

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام بله میشه این کار رو کرد وقطعه ای کع معیوب باشه سریع داغ می کنه ومعلوم میشه ولی باید خیلی دقت کنی البته من هیچ وقت این کار نمی کنم چون خطرناکه......اگه کسی تجربه ای داره استفاده می کنم موفق باشید

بالا