آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اطلاعیه 1402/02/21

سلطانیان50

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2019-04-21
44
99
52
منتظر اعلام امادگی همکاران برای همکاری با انجمن هستیم
با سلام وعرض ادب مهندس محمودی بزرگوار بنده چون آرشیو فایل فلش رو ندارم مگر اینکه هرفایلی رو که گرفتم در صورت سالم بودن آپلود کنم اونم اکثر فایلها تو انجمن هست در هرصورت آماده همکاری هستیم اما بنده با پرداخت مبلغی که شما بفرماییدموافقم چون هستند کسانی مثل من که آرشیو فایل فلش رو ندارند اما خواهان کسب مهارت از اساتید بزرگوار سایت هستند یک موضوع دیگه هرچند شاید درست نباشه اینجا مطرح کنم اما مهندس جان چند روز پیش حق عضویت سالیانه رو آنلاین پرداختم قسمتهایی که دوسه سال پیش وارد میشدم حالا گاهی اوقات که وارد انجمن میشم پیغام میده که حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید بزرگواری بفرمایید اطلاع دهید مافی تفاوت رو به دیده منت میپردازم یا اگر مشکل دیگری هست راهنمایی کنید با تشکر از توجه وصبوری شما

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,707
40,627
هرمزگان
www.irantk.ir
با سلام وعرض ادب مهندس محمودی بزرگوار بنده چون آرشیو فایل فلش رو ندارم مگر اینکه هرفایلی رو که گرفتم در صورت سالم بودن آپلود کنم اونم اکثر فایلها تو انجمن هست در هرصورت آماده همکاری هستیم اما بنده با پرداخت مبلغی که شما بفرماییدموافقم چون هستند کسانی مثل من که آرشیو فایل فلش رو ندارند اما خواهان کسب مهارت از اساتید بزرگوار سایت هستند یک موضوع دیگه هرچند شاید درست نباشه اینجا مطرح کنم اما مهندس جان چند روز پیش حق عضویت سالیانه رو آنلاین پرداختم قسمتهایی که دوسه سال پیش وارد میشدم حالا گاهی اوقات که وارد انجمن میشم پیغام میده که حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید بزرگواری بفرمایید اطلاع دهید مافی تفاوت رو به دیده منت میپردازم یا اگر مشکل دیگری هست راهنمایی کنید با تشکر از توجه وصبوری شما
سلام دوست عزیز اشتراک vip شما فعال هست و مشکلی نداره
این مشکل میتونه از مرور گر شما باشه

K-E-M

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-12-09
341
642
سلام دوستان
قبلا اعلام کرده بوددیم سعی در تغییرات گسترده ای در انجمن داریم
و امکانات جدیدی برای کاربرانVIP و کاربران VIP+ در نظر گرفته ایم .برای بخش جدید VIP+ شامل فایل های جدید و تفکیک شده با مشصات کامل دستگاه ها هست. قبلا VIP+ فقط برای کاربرانی فعال میشد که 200 ارسال به بالا داشته باشند. کاربران زیادی اعتراض داشتند که امکان ارسال 200 پست را ندارندو همچنین بعضی از کاربران پست های اسپم زیاد ارسال میکردند که پست هاشون به بالای 200 ارسال برسه .
تصمیم بر این شد که برای بخش VIP پلاس و دسترسی به فایل های جدید و کمیاب این بخش بجای ارسال پست ارسال فایل مورد تایید در نظر بگیریم و یا مبلغی مجزا برای فعالسازی این بخش برای کاربران vip .
برای شروع دوستانی که ارشیو از فایل های EMMC و آپگرید تلوزیون ها و مطالب اموزشی و بولتین ها در دسترس دارند و میتوند در اختیار انجمن قرار دهند اطلاع دهند از طریق فرم فرم تماس با ما تیک همکاری با انجمن اعلام کنند .
برای انتقال فایل ها میتوانند در انجمن ارسال کنند و یا از طریق اپلود در اپلود سنتر ها و یا تلگرام ارسال کنند که بنام خودشون در انجمن قرار بگیره
نمونه فایل های ارسال شده در بخش جدید

لینک تماس با ما

K-E-M

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-12-09
341
642
درود و سپاس به نظر من هر سه گزینه می‌تونه باشه هم ۲۰۰ ارسال ،هم ارسال فایل وهم پرداخت مبلغ بیشتر می‌تونه سه راه برای رسیدن به VIPپلاس باشه تا نظر اساتید چی باشه

h.heydari

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2016-09-26
836
3,859
پارس آباد مغان
سلام
ضمن تشکر ویژه از زحمات فراوان و روز افزون شما استادان گرامی در ارتقا سطح کیفی این انجمن بزرگ ,در خدمتتون هستیم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: MAHMOODI

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
سلام ممنون از زحمتاتون و اینکه تجربیاتتون رو با ما بی تجربه ها به اشتراک میذارید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676

sanyo

VIP PLUS
VIP PLUS
vip افتخاری
کاربر
2006-10-05
18
135
سلام من از طریق تلگرام در خدمت همکاران هستم

حسن درویشی

کاربر
2023-05-01
32
16
آمل
درود و سپاس به نظر من هر سه گزینه می‌تونه باشه هم ۲۰۰ ارسال ،هم ارسال فایل وهم پرداخت مبلغ بیشتر می‌تونه سه راه برای رسیدن به VIPپلاس باشه تا نظر اساتید چی باشه
سلام خدمت اساتید محترم
من حدود 5سال در حوزه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به فعالیت میباشم
به تازگی با این سایت اشنا شدم و مطالب خیلی کاربردی و مفیدی دارد همانطور که مهندس عزیز فرمودند اگر هر سه گزینه فعال باشد سهولت کار به راحتی انجام میشود البته نظر شخصی خودم هست
بازم هر چه بزرگواران سایت تصمیم نهایی رو اتخاذ نمایند.
با تشکر فراوان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676
بالا