آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

اطلاعیه 1402/02/21

ABDI_7990

کاربر vip
vip
کاربر
2022-03-28
2
1
عرض درود وادب
خداقوت سپاسگزار تلاشتان هستیم🙏

esmart

کاربر vip
کاربر
2016-12-13
3
1
Rafsanjan
سلام خسته نباشید ببخشید من کاربر vip هستم ولی به هیچ یک از فایل های داخل سایت دسترسی ندارم میخواستم ببینم چطوری میشه فایلی رو که لازم دارم دانلود کنم. ممنون و سپاس

hadi0

کاربر
2010-10-08
6
2
بسیار عالی با ارزوی موفقیت برای انجمن.نهایت تلاش را درجهت همکاری خواهم کرد

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,276
13,164
Hamedan
با سلام وادب خدمت مدیران محترم و مهندس نکویی بزرگوار که طراحی و برنامه نویسی سایت را به عهده دارند و زحمت بسیار متحمل میشوند در واقع فعلا سایت خیلی تغییر کرده زیبا تر شده،اما علی رغم اینهمه زیبایی دچار نقائصی هم شده که میدانم جناب نکوئی درصدد رفع آنها میباشند،یکی از نقائص عدم وجود گزینه‌ای hide در سایت جدید هست که باعث عدم رغبت برای درج تجربیات و مطالب جدیدکه همکاران بدون چشمداشتی قرار می دادند و هزینه استفاده از آنها برای کاربران فقط فشردن دکمه تشکر بود!
نقیصه دیگرضعیف شدن جستجو و سرچ هست!یادتان هست که سایت قبلی با درج مدل و کلمات کلیدی یک دستگاه و جستجوی ساده عناوین و تاپیکهای بسیاری در اختیار کاربر قرارمیگرفت، امیدوارم سایت با کوششهای جناب نکوئی بزرگوار دوباره قویتر از قبل همچنان در میان سایر سایتها بدرخشد با تشکر فراوان

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,276
13,164
Hamedan
یکی دیگر از مشکلات، عدم وجود ویا محدود شدن گزینه‌ای ویرایش مطلب هست چنانچه مطلب بالا را بنده ۴۳ دقیقه قبل نوشته ام ولی الان امکان ویرایش ندارم ومجبورم دوباره تاپیک بزنم ،لطفا این مسئله و مسائل پست بالا را مد نظر داشته باشید وبا حل آنها رونق هرچه بیشتر سایت و علاقه بیشتر کاربران را شاهد باشیم ،تشکر فراوان

بالا