آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اطلاعیه 1401 انجمن تعمیرکاران ایران

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام مهران جان ممنون شما
انشاالله از تجربیات شما استفاده خواهیم کرد
در منو بالای انجمن باید فعال باشه
لینک فرم هم اینجا قرار میدهم چک کنید
مهران جان شماره واتس اپ خودتون را در پیام خصوصی برای من ارسال کنید
درود
در منو بالا چنین چیزی حتی بخش های هدر هم ندیدم، و من فکر میکنم فقط برای کسانی باشه که احتمالا فرم عضویتشون از قبل ناقص است.
لینک ارسالی شما هم به صفحه زیر که عکس پیوست کردم منتقل می شود.?

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
285
364
اصفهان
سلام دوستان خسته نباشید
شاهد تغییرات گسترده ای در انجمن هستید . ان شاءالله در روز های اینده امکانات جدیدی که برای استفاده تعمیرکاران از انجمن در نظر گرفته ایم به انجمن اضاف میشود
همه کاربران VIP و فعال سایت برای تکمیل عضویت خود از منو بالای انجمن فرم تایید کاربران VIP را برای تکمیل اشتراک vip خود تکمیل نمایند.

مشاهده فایل‌پیوست 197651
ضمن تبریک سال نو
آرزوی سلامت و شادکامی.
موفق باشید.

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام .
ممنونم از مدیر سایت و همکاران عزیز باعث زیباتر شدن انجمن تلاش میکنند .
همکاران عزیز من دو تا مشکل دارم . اگر در صورت امکان راهنمایی فرمایید.
اول . منم مثل آقا مهران گزینه فرم تایید کاربران vip نیست .
۲۰۲۳۰۴۰۷_۱۱۲۸۱۳.jpg

برای ارتقا کاربری Vip این سیستم این پیام را میدهد.
۲۰۲۳۰۴۰۷_۱۱۳۲۲۸.jpg

دومین مشکلم .
در موقع که وارد انجمن میشم . قسمت چت باکس و قسمت موضوعات است .
۲۰۲۳۰۴۰۷_۱۱۳۴۲۳.jpg

وقتی از قسمت موضوع تاپیکی انتخاب میکنم . دیگر قسمت موضوعات نیست . باید دوباره به تالار برگردم تا قسمت موضوع نمایش داده شود .
۲۰۲۳۰۴۰۷_۱۱۳۵۳۰.jpg

دوستان نمیدونم ما شما اینطوری است یا نه . بالاخره اگر اینطوری باشه یه خورده زمان بر ایکاش میشد در هر تاپیکی قسمت موضوع نمایش داده شود .
بازم از مدیر سایت مهندس محمودی عزیز و همکاران گلم از بابت زحمات که در انجمن میکشند . تشکر دارم .

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,625
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام .
ممنونم از مدیر سایت و همکاران عزیز باعث زیباتر شدن انجمن تلاش میکنند .
همکاران عزیز من دو تا مشکل دارم . اگر در صورت امکان راهنمایی فرمایید.
اول . منم مثل آقا مهران گزینه فرم تایید کاربران vip نیست .
مشاهده فایل‌پیوست 197678
برای ارتقا کاربری Vip این سیستم این پیام را میدهد.
مشاهده فایل‌پیوست 197679
دومین مشکلم .
در موقع که وارد انجمن میشم . قسمت چت باکس و قسمت موضوعات است .
مشاهده فایل‌پیوست 197680
وقتی از قسمت موضوع تاپیکی انتخاب میکنم . دیگر قسمت موضوعات نیست . باید دوباره به تالار برگردم تا قسمت موضوع نمایش داده شود .
مشاهده فایل‌پیوست 197681
دوستان نمیدونم ما شما اینطوری است یا نه . بالاخره اگر اینطوری باشه یه خورده زمان بر ایکاش میشد در هر تاپیکی قسمت موضوع نمایش داده شود .
بازم از مدیر سایت مهندس محمودی عزیز و همکاران گلم از بابت زحمات که در انجمن میکشند . تشکر دارم .
سلام
کاربری شما VIP+ هست و فعلا نیازی به پر کردن فرم نیست چون کامل هست کاربریتون
در صفحه اصلی انجمن چت باکس و اخرین ارسالات قرار گرفتهو در سایر بخش ها برای سرعت لود صفحات غیر فعال هست

gholam2128

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
33
51
49
کرمان-راین
سلام

دوستات همه چیز به کنار،اما اینکه اگر احدی از کاربران ویژه اگه دو روز دیرتر اشتراکش رو تمدید کنه باید مانند یک کاربر تازه وارد هزینه اشتراک بپردازه این خیلی بد هست،مسئله بیست تومن پول بیشتر نیستش،ولی خوب نیسته کاربران قدیمی و بعضا فعال نیز همانند اعضای جدید به یک چشم دیده بشن،حالا چون حواسش نبوده بموقع اشتراکش رو تمدید کنه،تازه اونم مشکل سایت هست که به کاربر چند روز قبل از اتمام اشتراک هشدار نمیده!!!در هر صورت کار پسندیده ای نبود لااقل چندین سال پی در پی برای خودم اتفاق افتاده،بازم تشکر از مدیریت

radio-rey

کاربر vip
vip
کاربر
2020-09-02
19
11
سلام دوستان خسته نباشید
شاهد تغییرات گسترده ای در انجمن هستید . ان شاءالله در روز های اینده امکانات جدیدی که برای استفاده تعمیرکاران از انجمن در نظر گرفته ایم به انجمن اضاف میشود
همه کاربران VIP و فعال سایت برای تکمیل عضویت خود از منو بالای انجمن فرم تایید کاربران VIP را برای تکمیل اشتراک vip خود تکمیل نمایند.

مشاهده فایل‌پیوست 197651
خیلی ممنون

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,625
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام

دوستات همه چیز به کنار،اما اینکه اگر احدی از کاربران ویژه اگه دو روز دیرتر اشتراکش رو تمدید کنه باید مانند یک کاربر تازه وارد هزینه اشتراک بپردازه این خیلی بد هست،مسئله بیست تومن پول بیشتر نیستش،ولی خوب نیسته کاربران قدیمی و بعضا فعال نیز همانند اعضای جدید به یک چشم دیده بشن،حالا چون حواسش نبوده بموقع اشتراکش رو تمدید کنه،تازه اونم مشکل سایت هست که به کاربر چند روز قبل از اتمام اشتراک هشدار نمیده!!!در هر صورت کار پسندیده ای نبود لااقل چندین سال پی در پی برای خودم اتفاق افتاده،بازم تشکر از مدیریت
سیستم چند روز قبل از اتمام اشتراک اطلاعیه به کاربر نمایش میدبرای تمدید اشتراک و بعد از پایان تاریخ اتوماتیک کاربرا را غیر فعال میکنه .
معمولا کاربرایی که در انجمن فعال هستند و مطالب و پست ارسال میکنند. خودم بصورت افتخاری کاربریشون را فعال میکنم
شما از سال 92 در انجمن ماهستید و ارسالاتتون 26عدد هست یعنی میانگین سالی حدود 2 ارسال ک فقط پرسش بوده. برای کاربرای بالای 200 ارسال تشویقی کاربری vip در نظر گرفتیم .
به پاس حظور ده ساله شما در انجمن و و عیدی شماواینکه مشکل انجمن در روز اتمام اشتراک شما کاربری vip یکساله شما را تمدید کردم و انشاالله شاهد فعالیت مفید شما در انجمن خواهیم بود?❤️
موفق باشید

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
273
529
بوشهر
در صفحه اصلی انجمن چت باکس و اخرین ارسالات قرار گرفتهو در سایر بخش ها برای سرعت لود صفحات غیر فعال هست
درود بر جناب محمودی و دیگر دوستان
اقا این تغیر تحولات غیر منتظره و بی محابا ادمو یاد تغیرات ولیعهد کشور همسایه میندازه??
ایشالا شاهد یک فروم بی نظیر باشیم

آخرین ویرایش:
بالا