آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اطلاعیه ۱۴۰۲/۰۱/۳۱

piroz37

کاربر vip
کاربر
2022-12-06
3
1
66
سلام و خدا قوت به آقای مهندس محمودی و همه ی عزیزان و اساتید محترم انشاالله همیشه پیروز و موفق باشید 🌹
🥀🌷

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ferydon62

jalalaraki2

کاربر vip
کاربر
2021-05-16
19
15
درود خدمت همه همکاران عزیز وهمچنین مدیریت این سایت تشکر فراوان دارم بابت همه امکاناتی که در اختیار دوستان میگذارید و یک جسارت میکنم بابت اینکه از وقتی پنل جدید طراحی شده به سختی میشه از سایت استفاده کرد پنجره پنل بسیار شلوغ هستش و آدم گمراه میشه ممنون میشم ترتیب اثر بدید بازم عذر میخوام که نظر میدم باسپاس ازشما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sanyo

heydari37

کاربر vip
کاربر
2014-11-02
50
361
سلام من ظاهر جدید سایت را دوست ندارم و سردرگم هستم.نظر دوستان و همکاران دیگر رو هم جویا شوید ممنونم

sanyo

VIP PLUS
VIP PLUS
vip افتخاری
کاربر
2006-10-05
18
135
با سلام
جدیدا کاربرا پیام هایی ارسال میکنند که به اشتباه وارد سایت های و گروههای دیگری به اسم انجمن تعمیرکاران ایران میشوند. و با انجمن اشتباه میگیرند
بعد از پگیری متوجه شدم که متاسفانه گروههای .و سایت های زیادی از نام انجمن و بعضی ها از ظاهر امکاناتی انجمن مثل چارت مشخصات ای سی ها و حتی گذاشتن بنر های تبلیغاتی که در انجمن هست سعی در گمراه کردن کاربران دارند
تنها ادرس معتیر انجمن تعمیرکاران www.irantk.ir هست
جالبه چارت ای سی های تغذیه که اقای نکویی زحمت طراحی و کد نویسی ان را کشیده اند و مختص انجمن هست با کپی برداری ضعیف و تغییرات ظاهری در جاههای دیگر استفاده میشه
متاسفانه این دزدان در کمین نشسته اند که ببینن چه امکان و اطلاعاتی در انجمن قرار میگیره که سریع کپی برداری کنند.
بعد از تعطیلات نوروز قصد اضاف کردن امکانات دیگری در انجمن داشتیم که بدلیل همین کپی برداری ها به تاخیر انداختیم که با تغییرات جلو این سوء استفاده ها را بگیریم.
خیلی عالی 🌹

laptopkurush

کاربر vip
کاربر
2021-01-13
2
0
سایت واقعا عالی شده الان و خیلی خیلی خوب داره میشه فقط ای کاش بشه واسه فریمور مودم ها دسته بندی بذارید

بالا