آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک تکشو

اطلاعيه دفتر نمايندگي نوكيا در ايران در باره يک وب سايت داخلي

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,773
29,820
ایران
دفتر نمايندگي نوكيا در ايران اعلام كرد: وب سايت موسوم Nokiaco.com و تمامي فعاليتهاي مرتبط با آن هيچگونه ارتباطي با فعالبت هاي رسمي نوكيا در ايران ندارد.
به گزارش خبرنگار موبنا اين دفتر با ارسال نمابري اعلام كرد كه نظر به آنكه اخيرآ مشاهده شده است وب سايتي با آدرس www.Nokiaco.com خود را بعنوان " گروه تبليغات و اطلاع رساني نوكيا در ايران " معرفي نموده، دفتر نمايندگي رسمي نوكيا در ايران لازم مي داند جهت آ گاه سازي مشتريان خود اعلام نمايد كه اين وب سايت و كليه فعاليتهاي مرتبط با آن هيچگونه ارتباطي با فعالبت هاي رسمي نوكيا در ايران ندارد و دفتر رسمي نمايندگي نوكيا در ايران هيچگونه مسئوليتي را در قبال اين وب سايت و فعاليت هاي مرتبط با آن نخواهد داشت.
ضمنآ هر گونه آدرس ايميل جهت اطلاع رساني و يا هر گونه شماره حسابي كه در وب سايت ذکر شده جهت خريد اينترنتي ارائه شده اند هيچ ارتباطي به دفتر رسمي نمايندگي نوكيا در ايران ندارد.
بديهي است دفتر نمايندگي نوكيا در ايران حق پيگيري هاي قانوني در اين رابطه را براي خود محفوظ مي داند وهر گونه اطلاع رساني رسمي در باره نوكيا در ايران صرفآ توسط دفتر نمايندگي رسمي نوكيا در ايران انجام مي شود و www.farsi.nokia.com تنها آدرس وب سايت رسمي فارسي نوكيا است.
 
بالا