آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی توسط پیامک بزودی راه اندازی می شود

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,823
ایران
مدیر عامل شرکت چهارنسل امواج از اجرایی شدن کسب اطلاعات پروازهای بین المللی فرودگاه امام خمینی (س)توسط پیام کوتاه تلفن همراه خبر داد.
علیرضا احمدیان زارچی گفت: پس از دو سال پیگیری و مداومت در راه اندازی این سرویس، هم اکنون بستر فنی آن بصورت صددرصد فراهم و حتی به صورت آزمایشی نیز بمدت یکماه تست شده است .
وی در خصوص نحوه استفاده از اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی(س)، اظهار داشت:هموطنان می توانند با ارسال شماره پرواز خود به شماره پیامک 30006726 از آخرین وضعیت موجود در سیستم های فرودگاه مطلع شده و در صورت تاخیر داشتن پرواز و لغو آن و دیگر موارد به شکل دقیق مطلع شوند.
وی گفت: همچنین اطرافیان شخص مسافر در صورت نداشتن شماره پرواز می توانند نام مبداء یا مقصد موردنظر را به همان شماره 30006726 ارسال کرده و توسط یک پیامک دریافتی از موقعیت آن پرواز آگاه شوند؛ به عنوان نمونه در صورتی که کلمه دبی به فارسی یا انگلیسی ارسال شود، آخرین پرواز ورودی و خروجی به دبی را توسط یک پیامک بازگشت گزارش می کند.
احمدیان زارچی در خصوص زمان دقیق راه اندازی این پروژه افزود : شرکت چهارنسل به عنوان مجری این پروژه قرارداد مذکور را امضاء کرده و در زمان حاضر منتظر امضای طرف فرودگاه است که امید می رود تا چند روز آینده نهایی شود.

2008Gooshi113.jpg
 
بالا