آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اشتراک گذاری تجربیات بخاری ژاپنی

Bbalighi

کاربر vip
vip
کاربر
2020-07-17
40
42
مشهد
سلام با توجه به شروع فصل سرما دوستان و همکارانی که تجربیاتی در زمینه تعمیرات و ارورهای بخاری ژاپنی دارند لطفا دانش خودشون به اشتراک بگذارند...
مواردی مانند تعمیر اشتباه وصل کردن برق ۲۲۰ ، لیست ارورهای متداول و قطعات پر مصرف در تعمیر

میکرو مدرن

کاربر vip
vip
کاربر
2022-01-21
8
10
36
سلام با توجه به شروع فصل سرما دوستان و همکارانی که تجربیاتی در زمینه تعمیرات و ارورهای بخاری ژاپنی دارند لطفا دانش خودشون به اشتراک بگذارند...
مواردی مانند تعمیر اشتباه وصل کردن برق ۲۲۰ ، لیست ارورهای متداول و قطعات پر مصرف در تعمیر
سلام من یک مشکل دستگاه داشتم گاز به دستگاه نمی اود ایراد در شیر برقی بود که شستشو دادم راه افتاد

میکرو مدرن

کاربر vip
vip
کاربر
2022-01-21
8
10
36
سلام من یک مشکل دستگاه داشتم گاز به دستگاه نمی اود ایراد در شیر برقی بود که شستشو دادم راه افتاد
مورد برقی در وصل کردن به اشتباه 220 معمولا ریستور 122میسوزه ویک ترانزیستور w6 خراب میشه

AMIR.M.S

کاربر vip
کاربر
2022-09-10
3
2
23
سلام دوستان بخاری ژاپنی برقی آوردن جرقه میزنه ، اروری هم نمیده ولی گاز انگار وارد نمیشه ک روشن بشه شیر برقی هم تمیز کردم درست نشد مشکل بنظرتون از کجاست؟

میکرو مدرن

کاربر vip
vip
کاربر
2022-01-21
8
10
36
سلام دوستان بخاری ژاپنی برقی آوردن جرقه میزنه ، اروری هم نمیده ولی گاز انگار وارد نمیشه ک روشن بشه شیر برقی هم تمیز کردم درست نشد مشکل بنظرتون از کجاست؟
سلام مسیر شیر گازبرقی رو چک کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ml2250

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,270
13,145
Hamedan
،،درود،،
دوستان لطفا درباره کارهای انجام شده بیشترتوضیح دهید
مثلا در اینمورد نحوه شستشو حتی نوع ماده مورد استفاده درشستشو اگر مینوشتند،بهترمیشد،
لیست کدهای خطا و مفهوم آنها پیوست میگرددامیدوارم مفید باشد-تشکر

پیوست‌ها

• 681.9 کیلوبایت بازدیدها: 46
آخرین ویرایش:

ابی ماروسی

کاربر
2007-10-21
2
2
،،درود،،
دوستان لطفا درباره کارهای انجام شده بیشترتوضیح دهید
مثلا در اینمورد نحوه شستشو حتی نوع ماده مورد استفاده درشستشو اگر مینوشتند،بهترمیشد،
لیست کدهای خطا و مفهوم آنها پیوست میگرددامیدوارم مفید باشد-تشکر
سلام .دوست عزیز ارور 70 بعد از تعمیر وصل شدن به برق 220 روی دستگاه اومده ولی تو جدول نیست .دوستان میدونن مربوط به چیه

• Like

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,270
13,145
Hamedan
سلام .دوست عزیز ارور 70 بعد از تعمیر وصل شدن به برق 220 روی دستگاه اومده ولی تو جدول نیست .دوستان میدونن مربوط به چیه
ارور 70 اگر باشه میکرو سویچها از نظر اهمی شدن چک شوند،مخصوصا دو سویچ تایمر که به صبح بخیر، شب بخیر معروف شده اند و سویچ اصلی روشن خاموش بهتر است با نمونه نو تعویض گردند

• Like

phoenix.99

کاربر
2023-01-23
29
10
مشهد
ارور 70 اگر باشه میکرو سویچها از نظر اهمی شدن چک شوند،مخصوصا دو سویچ تایمر که به صبح بخیر، شب بخیر معروف شده اند و سویچ اصلی روشن خاموش بهتر است با نمونه نو تعویض گردند
سلام وققتون بخیر
کدوم سوییچ ها منظورتونه؟ منظور میکرو سوییچ های کنار نمایشگر ؟ ا روی برد

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,270
13,145
Hamedan
،،درود،،
میکرو سویچهای تایمر معروف به صبح بخیر، شب بخیر

بالا