آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: استفاده نکردم ماشین لباسشویی از آب گرم

weist

کاربر
2012-12-16
2
2
ماشین ما پاکشوما (کراپ) 7.5 کیلویی جدیده، هنگام شستشو از آب گرم استفاده نمیکنه چون وقتی لوله آبگرم رو دست میزنم هنوز سرده و آبگرمکن هم اتومات نمیکنه روشن بشه، دوستان مشکل از کجاست؟ لطفا راهنمایی کنید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rodbast90

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
بنده نماینده پاکشوما هستم= دو نوع پاکشوما داریم 1فقط در برنامه کتان از آب گرم استفاده میکند -2اگر آب بالای 40درجه انتخاب شود آب گرم وارد میکند (بدون توجه به برنامه انتخابی)

weist

کاربر
2012-12-16
2
2
من روی نرمال میذارم ولی دمای آب رو هم تغییر بدم باز همونه، رو 50درجه تست کردم.
نمایندگیش گفت فقط روی برخی از برنامه ها عمل میکنه. ماشین به این خوبی این عیب بزرگیه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rodbast90

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,275
ایران
باسلام

شیر الکتریکی مربوط به آب گرم عمل میکند؟
عکسهای با کیفیت و با قطعات خوانا از زیر و روی برد مدارچاپی آن قرار بده تا راحت تر راهنمایی شوی

keyvan a

کاربر
2013-01-23
151
449
کردستان
باسلام دوست گرامی لباسشوی رویه بارریسیتش کنی مشکل تون حل میشه اگه طرزریسیتش روخواستی یه عکس ازش بزارین رهنمایتون میکنم اگه ازون مدلایه که باچرخاندن سلکتورروشن میشه طرزریسیتش رو گذاشتم توی یکی ازتایپک های قبلی مربوط به لباسشوی پاکشوما

keyvan a

کاربر
2013-01-23
151
449
کردستان
:drunk:باسلام خدمت دوستان گرامی
طریقه ریست کردن بردهای که شش دکمه ویک کلیداستارت ویک ولوم دارندبرای اینکه این لباسشوی ها هرروز بااسم ومشخصات مختلف وارد بازارمیشن ولی من دپایان یک عکس ازاون می زارم ببینید[[/HIDE]حالا ازروی عکس که ببینید ازطرف جاپودری شروع کنیم کلید1و2و3و4دریک ردیف قراردارندوکلید5و6روی هم قراردارند که بالایه 5وزیران6هستش برای ریست کردن ابتداولوم رو میچرخانیم روی برنامه کتان قرارمیدیم وبه این ترتیب که براتون نوشتم کلیدهاروپشت سرهم فشارمیدیم K5 K3 K5 K3روی دیسپلی T01ظاهرمیگرددبعددکمه ایK1رامیزنیم بعدعلامت T01بهT02تبدیل میشود دکمه ای استارت رودوبارفشارمیدیم که روی دیسپلی علامتEXXظاهرمیشوددکمه ای K2رانگه میداریم تادیسپلی علامتE00رانشان دهدحالابرد رسیت شده وبرای خروج ازاین برنامه بترتیب دکمه های K5 K3 K5 K3 راپشت سرهم می فشاریم اگه برد دوباره پس ازروشن وخاموش شدن اگه ارور بزنه باید المانها یاخود برد ازلحاظ فنی برسی شودHIDE]

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
:drunk:باسلام خدمت دوستان گرامی
طریقه ریست کردن بردهای که شش دکمه ویک کلیداستارت ویک ولوم دارندبرای اینکه این لباسشوی ها هرروز بااسم ومشخصات مختلف وارد بازارمیشن ولی من دپایان یک عکس ازاون می زارم ببینید[[/HIDE]حالا ازروی عکس که ببینید ازطرف جاپودری شروع کنیم کلید1و2و3و4دریک ردیف قراردارندوکلید5و6روی هم قراردارند که بالایه 5وزیران6هستش برای ریست کردن ابتداولوم رو میچرخانیم روی برنامه کتان قرارمیدیم وبه این ترتیب که براتون نوشتم کلیدهاروپشت سرهم فشارمیدیم K5 K3 K5 K3روی دیسپلی T01ظاهرمیگرددبعددکمه ایK1رامیزنیم بعدعلامت T01بهT02تبدیل میشود دکمه ای استارت رودوبارفشارمیدیم که روی دیسپلی علامتEXXظاهرمیشوددکمه ای K2رانگه میداریم تادیسپلی علامتE00رانشان دهدحالابرد رسیت شده وبرای خروج ازاین برنامه بترتیب دکمه های K5 K3 K5 K3 راپشت سرهم می فشاریم اگه برد دوباره پس ازروشن وخاموش شدن اگه ارور بزنه باید المانها یاخود برد ازلحاظ فنی برسی شودHIDE]
دوست عزیز، این که گفتی مال زمانی است که ارور میده یا هنگ کرده ،نه زمانی که آب گرم نمیبره-برد یک سری از پاکشوماها چینی بود که مشابه برد"هاردستون" است وباید طبق اصول بالا ریست کرد البته مربوط به مدلهای 92 بود واین مشکل حل شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: یاطا

keyvan a

کاربر
2013-01-23
151
449
کردستان
باسلام استاد گرامی اقای م.زبردست این مشکل هم من دریک لباسشوی پاکشوما برخوردکردم بادراوردن سیم هیدروستات لباسشوی ارور روزد وبعدش ریستش کردم بعدشم لباسشوی اب روگرم میکردمن نمیگم که مشکل این دوستمون باین کارحل میشه این ازتجارب این بنده شاگردحقیرهستش که من کارخونه ای که این لباسشوی هارومیسازه رفتم کلیه مراحل ساختشون رو برسی کردم

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
باسلام استاد گرامی اقای م.زبردست این مشکل هم من دریک لباسشوی پاکشوما برخوردکردم بادراوردن سیم هیدروستات لباسشوی ارور روزد وبعدش ریستش کردم بعدشم لباسشوی اب روگرم میکردمن نمیگم که مشکل این دوستمون باین کارحل میشه این ازتجارب این بنده شاگردحقیرهستش که من کارخونه ای که این لباسشوی هارومیسازه رفتم کلیه مراحل ساختشون رو برسی کردم
ایشون نمیگن گرم نمیکند میگویند آب گرم نمیبرد که کاملا با توضیح شما متفاوت است،ولی سوال کننده نگفته که مشکلم حل شد یا نه پس نمی توان در باره نوشته بنده وسایرین نظری داد

بالا