آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: استارت در اسپیلت 36000اجنرال

محمد1361

کاربر
2013-04-26
71
57
باسلام خدمت دوستان یه کولر 36000اجنرال هستش که کمپرسور به تازگی تعویض شده سیستم شستشو داده شده لوله مویی باز وچک شده کمپرسور پیستونیه مشکل در استارت اولیه دستگاه یعنی وقتی استارت کرد کاملا نرماله امپر 14.5 تا15 فشار برگشت 60 وفشار کندانسینگ تا قبل لوله مویی 300 ودر کل خوبه اما بارها در استارت اولیه زیر بار میمونه واورلود میکنه من از یه هارد استارتر کمکی استفاده کردم مشکل بسیار بهتر شد اما بازم در ماه چند بار ایرادش تکرار میشه بنظرم ایراد از نوسان برقه البته مشتری برقش 3فازه ودستگاه تک فازه دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید ممکنه کنتاکتور ایراد پیداکنه؟؟؟باتشکر:212:

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
باسلام خدمت دوستان یه کولر 36000اجنرال هستش که کمپرسور به تازگی تعویض شده سیستم شستشو داده شده لوله مویی باز وچک شده کمپرسور پیستونیه مشکل در استارت اولیه دستگاه یعنی وقتی استارت کرد کاملا نرماله امپر 14.5 تا15 فشار برگشت 60 وفشار کندانسینگ تا قبل لوله مویی 300 ودر کل خوبه اما بارها در استارت اولیه زیر بار میمونه واورلود میکنه من از یه هارد استارتر کمکی استفاده کردم مشکل بسیار بهتر شد اما بازم در ماه چند بار ایرادش تکرار میشه بنظرم ایراد از نوسان برقه البته مشتری برقش 3فازه ودستگاه تک فازه دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید ممکنه کنتاکتور ایراد پیداکنه؟؟؟باتشکر:212:

برق ورودی به دستگاه رو چک کنید ببینید چند ولت برق داری
معمولا این ایراد ها با تعویض خاز با شماره بالاتر حل میشه
کنتاکتور نمیتونه خراب باشه ولی با این حال کنتاکتور رو باز کن و به بوبینش برق بده ببین خوب کار میکنه یا نه

محمد1361

کاربر
2013-04-26
71
57
باسلام خدمت استاد oweis بسیارگرامی حق با شماست منم در مورد مشکل نوسان برق مطمئن بودم اما مشتری از دوستانم بود و من مجبور شدم براش یه جعبه کنترل با کلید مینیاتوری اتو ریست و تایمینگ بسازم تا بتواند در صورت قطع کلید مینیاتوری بعد از ده دقیقه اتومات دستگاه رو فعال کنه و تقریبا کم و بیش کار می کنه اما حداقل کمپرسور دیگه آسیب نمی بینه

بالا