آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: ارورse در مدل لباسشوئی الجیwd 10160fb

saeedsamimi

کاربر
2015-05-31
24
17
با سلام وخسته نباشید
میخاستم بدونم ارورSE , در لباسشوئی ال جی مدلWD 10160FBچیه؟
وقتی که بوق میزنه شروه وبرنامه رو انتخاب میکنیم وشیر آب باز میشه ومخزن آب میاد حدود ا0ثاینه بعد شیر آب قطه وارور نمایانو بوق به صدا درمیاد
نمایندگی گفت از سنسور موتوره بعد تعویض بازم همون ارور.گفت موتره برا تعویض هرجارو گشتیم نبود لطفا راهنمایی کنین

ممنونم :narahat::narahat:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام وخسته نباشید
میخاستم بدونم ارورSE , در لباسشوئی ال جی مدلWD 10160FBچیه؟
وقتی که بوق میزنه شروه وبرنامه رو انتخاب میکنیم وشیر آب باز میشه ومخزن آب میاد حدود ا0ثاینه بعد شیر آب قطه وارور نمایانو بوق به صدا درمیاد
نمایندگی گفت از سنسور موتوره بعد تعویض بازم همون ارور.گفت موتره برا تعویض هرجارو گشتیم نبود لطفا راهنمایی کنین

ممنونم :narahat::narahat:

SE : Motor fault or could be main PCB , try motor 1 st

ایراد از موتور یا برد هستش اگه تاکو رو عوض کرد و جواب نگرفت باید بری سر وقت برد چون سیم پیچ موتور های بدون تسمه خراب بشو نیست

موفق باشی

• Like

saeedsamimi

کاربر
2015-05-31
24
17
با سلام
موتور این لباسش.ئی با تسمه هستش.هیچ گونه علائمی نظیر اتصال کوتاه یا سوختگی سیم پیچ دیده نمیشه..راهنمایی کنین:concern:

• Like

saeedsamimi

کاربر
2015-05-31
24
17
با سلام مجدد
من این تاخو رو عوض کردم بقیمت80هزار تومن ایرادseرفع شد حالا ایراد fe میده دوستان خواهشا کمک کنن

saeedsamimi

کاربر
2015-05-31
24
17
با سلام مجدد
من این تاخو رو عوض کردم بقیمت80هزار تومن ایرادseرفع شد حالا ایراد fe میده دوستان خواهشا کمک کنن
::bounce::::bounce::"hurra""hurra" با سلام مجدد
عاغا من این تاخورو عوض کردم چون موتور آزاد بود وتسمش روش نبود ارورfeمیداد تسمه رو انداختم روش مشکل حل شد علتشم این بود موتور تو دورآزاد وقتی خاموش میشد یه دورم اضافه میزد که باعث این ایراد میشد ولی وقتی تسمه روشه همون جا که قطع شد می ایسته.خواستم دوستا بدونن.ضمنا من تاخو تعمیر شده گرفتم به اون قیمت.شاد باشین

بالا