آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: ارور LE در لباسشویی LG

reza62472

کاربر
2014-01-03
11
5
با سلام
موتور لباسشوییم ضعیف شده و نمیتونه دیگ رو بچرخونه.اولا یه چند ثانیه ای کار میکرد بعد ضعیف کار میکرد ولی الان نیم دور هم نمیتونه دیگ رو دور بده.
تعمیرکار هم اوردم نتونس درستش کنه.

مشکل از کجاست؟ تو سایت LG نوشته این ارور بخاطر بار زیاد رو موتوره.
لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,831
ایران
دوست عزیز هم در عنوان و هم در متن تاپیک باید مدل دقیق ماشین لباسشویی را بنویسید. 100 مدل داره ماشین لیاسشویی LG. لطفا قوانین رو زرعایت فرماید و تاپیک آموزش انتخاب عنوان صحیح در بخش قوانین را با دقت مطالعه کنید.
با تشکر

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321

سلام تاخو موتور رو نگاه کن99 درصد خرابه . من چند مورد داشتم با تعویض تاخو رفع شده تحویل مشتری دادم در ضمن موتور رو هم بررسی کن ..خیلی کم موتور خراب میشه سوالی داشتیم در خدمتیم

reza62472

کاربر
2014-01-03
11
5
سلام تاخو موتور رو نگاه کن99 درصد خرابه . من چند مورد داشتم با تعویض تاخو رفع شده تحویل مشتری دادم در ضمن موتور رو هم بررسی کن ..خیلی کم موتور خراب میشه سوالی داشتیم در خدمتیم

مرسی از کمکتون

تاخو چیه؟ کجای لباسشویی قرار میگیره؟

مشکل لباسشوییم اینه:
وقتی خالی باشه میزاری رو شستشو درست کار میکنه ولی وقتی لباس میریزی داخلش سنگین کار میکنه و نمیتونه دیگ رو بچرخونه یه کم زور میزنه بعد ارور LE میده.

از کجا تست کنم ببینم تاخو خرابه یا نه؟

آخرین ویرایش:

فرشاددد

کاربر
2014-10-10
14
9
تاخو پشت موتور قرار داره بايد نمونه سالم رو بگذاري ببيني جواب ميده مثل جا ذغالي موتوره

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
دوست عزیز احتمال میدهم که سنسور مربوط به موتور چک شود و اگر سالم بود مشکل از ترایاک مخصوص موتور در روی برد است که باید تعمیرکار اینکار را انجام دهد

بالا