آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ارور ER-F3 و چشمک زدن قرمز رنگ وکار نکردن قسمت فریزر ساید بای ساید اسنوا

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,518
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام درب یخچال باز مانده بود و وقتی به دادش رسیدیم داره این ارور رو میده er-f3 و به رنگ قرمز چشمک میزنه از برق در آوردم و نیم ساعت بعد دوباره با صلوات به برق زدم اما فایده ای نداشت لطفا راهنمایی کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
خطای F3مربوط به انجام نشدن سیکل دیفراست است است واوابراتور قسمت فریزر برفک زده است یا میتوانید دستگاه را از برق درآورده ودرب فریزر را باز بگذارید وبعد از 24ساعت که برفک آب شد مشکل حل میشود واگر عجله داشتید میتوانید کاور روی اوابراتور را باز کرده وبا آب داغ ویا سشوار برفک را ذوب کنید فقط مواظب باشید که به ترموفیوز آسیب نرسد موفق باشید

mehdifull

مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,518
شوش شهر دانیال نبی (ع)
ممنون از راهنمایی شما اما در این حالت 2 روز باقی مانده بود و بعد از دو روز که برگشتیم با این مسئله رو برو شدیم و دیشب تا صبح هم از برق کشیده بودم و الان به برق زدم باز هم همان طور بود همچنان منتظر راهنمایی شما هستم.
متشکر

mehdifull

مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,518
شوش شهر دانیال نبی (ع)
خطای F3مربوط به انجام نشدن سیکل دیفراست است است واوابراتور قسمت فریزر برفک زده است یا میتوانید دستگاه را از برق درآورده ودرب فریزر را باز بگذارید وبعد از 24ساعت که برفک آب شد مشکل حل میشود واگر عجله داشتید میتوانید کاور روی اوابراتور را باز کرده وبا آب داغ ویا سشوار برفک را ذوب کنید فقط مواظب باشید که به ترموفیوز آسیب نرسد موفق باشید

استاد از راهنمایی شما نهایت تشکر را دارم به فرماشات شما عمل کردم و مشکلم حل شد.

بالا