آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: ارور DE در لباسشویی سامسونگ مدل J1220

afshin_1986

کاربر
2014-04-27
28
40
با سلام
دوست عزیز امکان پریدن برنامه میکرو بسیاز ضعیف است. اما مشکلی که پیش امده به احتمال قوی اینست که سوییچ درب لباس شویی شما به دلیل کشیدن جریان زیاد از رله خط ولتاز ورودی به رله را از برد سوزانده و پرانده است که به دلیل پوشش ژله ای برد شما قادر به دیدن آن نیستید مگر اینکه ژله را اطراف رله بردارید. یعنی برد دستور به رله میدهد - البته اگر ای سی درایور برد شما که uln2003 است سالم باشد- و تیغه های رله هم میچسبد اما چون ولتاژ ورودی ندارد خروجی هم ندارد. این مورد برای برد لباس شویی سامسونگ مدل j1236c افتاده بود که تعمیر گشت. میتوانید خط ورودی ولتاژ برد را تا رله با مولتی متر امتجان کنید.

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
دوستان برای تعمیر پیش یک کلاه بردار از گرگان فرستادم که با کمی بی دقتی اینجانب عیب را ندیده بودم و با هزینه 80000 تومان با منت زیاد و هزینه 40000 تومان تیپاکس که جمع کل شد 120000 تومان برای اینجانب خرج برداشت که حتی هیچ پولی گیر خودم نیامد هیچ حتی از دو طرف عصابم را خورد کردن از طرف دیگر این هست کار ما::smiley_on_tredmi::::smiley_on_tredmi::::smiley_on_tredmi:::busted_red:::agor:::mad::155:

amir_omz

کاربر
2011-05-19
2
2
با سلام دوست عزیز بالاخره ایرادش چی بود من هم همین مشکل را دارم

amir_omz

کاربر
2011-05-19
2
2
عیب از سیم کشی بود از داخل اتصال کرده بوده:worked_till_5am::blinksmi::angrysmi:[/QUOTE
بار اول اتصال خازن از برد جدا شده بود که درست شد ولی دوباره ای مشکل بوجود اومده اول ارور 1E را میده بعد ارور DE را میده تا برق اصلی را قطع نکنم ارور باقی می ماند (بدون قطع برق ورودی با روشن و خاموش کردن ماشین DE را داریم) می خواستم بدونم دقیقا اتصال کجا قطعی داشت با تشکر

ARTANESMA

کاربر
2019-04-25
14
25
سلام بر مهندسین محترم
برد لباسشویی سامسونگ ارور 1E میدهد که مربوط به هیدرواستات می باشد.هم ای سی بافر و هم خود هیدرواستات رو عوض کردم ولی مشکل هنوز پابرجاست.کسی میدونه مشکل از کجاست.ممنون از محبتتان

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
سلام یه بزد لباسشویی سامسونگ اوردن برام منبع تغذیه مشکل داشت روشن نمیشد خلاصه قطعات شوخته خارج شد و تعویض کردم و متشین روشن شد بعد تز اینکه طرف برده بسته میگه موتور و قسمت های دیگه اوکی هستن فقط ماشین ارور میده e1 که مربوط به شیر برقی هست و ابگیری نمیکنه تریاک و رله را تست زدم درست بود مشکل کجا میتونه باشه.. ممنون

mamzam

کاربر
2008-05-19
5
8
با سلام منم با ماشين لباسشويي مدل 1182 همين مشكل را دارم صاحب لباسشويي بخاطر وسواس وقتي لباسشويي به برق بود اونو شسته بود كه منجر به سوختن برد شده بود بعد از تعمير برد را راه انداختم ولي حالا ارور door را ميده قفل درب سالم هست لطفا اگه از همكاران تجربه اي در اين زمينه داره راهنمايي كنه با تشكر

بالا