آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ارور بابوق ممتد در فریزر ارج مدل 6408

karimkhani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2008-08-30
326
773
باسلام یخچال ارج که عرض شد بوق ممتد باز بودن درب میدهد سوکت لا دری را جدا کردم یک روز بوق قطع بود اما دوباره بوق میزندلطفا راهنمایی فرمایید باسپاس

hamid.nezam

کاربر
2015-04-04
118
111
سلام
بنظر مياد ايراد از بردتون باشه
لطفا بردو بررسي كنيد

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
باسلام یخچال ارج که عرض شد بوق ممتد باز بودن درب میدهد سوکت لا دری را جدا کردم یک روز بوق قطع بود اما دوباره بوق میزندلطفا راهنمایی فرمایید باسپاس
دکمه ec و^ را با هم نگه دارید تا نماد -- روی نمایشگر بیایید در صورتی که مجدد بوق زد باید ec رابادکمه کاهش نگه دارید تا نماد u نشان داده شود -اگر هیچکدام نشد جامپر مربوط به محافظ را از برد خارج کنید که به پایه ای تکی وصل است(با جامپری که در لبه برد وروی F وصل است اشتباه نشود)
در صورت وقوع ایراد برد تعویض کنید
نکته: سنسور ارج هرگز خراب نمیشود

hamid.nezam

کاربر
2015-04-04
118
111
سلام
مهندس زبردست ميشه لطف كنين دقيقتر توضيح بدين و معني اين كار رو هم بگين؟

karimkhani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2008-08-30
326
773
باسلام جناب مهندس زبر دست ازراهنمایی شما سپاس گذارم چون تجربهای در یخچال ندارم لطفا توضیح بیشتر ی فرمایید باسپاس

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
خدابیامرز شرکت ارج میخواست محافظ داخل برداش بذاره که از بس اذیت کرد فکر کنم منتفی شد-تا جایی که با یه نامه به نمایندگان طریقه غیر فعال کردن محافظ رو توضیح داده بود که در بالا عرض کردم
اون جامپرم برای وقتی بود که هیچکدوم جواب نمیده---البته یه ترموستات مکانیکی فریزر بستنی بهش بزنی خیلی بهتره(ترموستات لوله کوتاه باشه ونه بلند وضمنا با لوله ی سرماسازعمودی که بلندترین طول رو داخل کابین داره در تماس مستقیم باشه

آخرین ویرایش:
بالا