آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: ارسال و دریافت فکس از طریق کامپیوتر

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام
دوستان من میخوام بدون این که دستگاه فکس داشته باشم بتونم با نصب نرم افزار ی با سیستم فکس ارسال و دریافت کنم همچین چیزی هست یا سخت افزار هم نیاز داره ؟؟؟؟؟

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
یک مودم دیال اپ لازم داری با برنامه winfax
سلام
مودم دیال اپ را که همه سیستم ها دارن .
حالا برنامه winfax را از کجا گیر بیارم . میشه بیشتر توضیح بدین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
یک مودم دیال اپ لازم داری با برنامه winfax
اینطوری که من تحقیق کردم این نرم افزار را اگه نصب کنم باید طرف مقابل من هم همین نرم افزار را داشته باشه که بدرد من نمیخوره من میخوام هر کسی فکسی ارسال کرد بتونم با سیستم دریافت و ارسال کنم ....

• Like

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
خیر ربطی نداره . شما با این برنامه میتونی هم فکس کنی هم فکس بگیری

• Like

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
خیر ربطی نداره . شما با این برنامه میتونی هم فکس کنی هم فکس بگیری
منظورم اینه که اگه یه نفر با دستگاه فکس به این نرم افزار فکس ارسال کنه مشکلی نداره و دریافت میشه . و بلعکس .

• Like

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
بله 100 ها برنامه برای مدیریت فکس هست و اصلا هم مهم نیست که طرف مقابل چه دستگاهی دارد مهم استفاده از پروتوکل استاندارد فکس هست که اینها رعایت می کنند.
منتها اکثر سیستم های جدید فاقد مودم dialup هستند! لپ تاپ ها که هیچ یک ندارند. به این نکته توجه داشته باشید!

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
بله 100 ها برنامه برای مدیریت فکس هست و اصلا هم مهم نیست که طرف مقابل چه دستگاهی دارد مهم استفاده از پروتوکل استاندارد فکس هست که اینها رعایت می کنند.
منتها اکثر سیستم های جدید فاقد مودم dialup هستند! لپ تاپ ها که هیچ یک ندارند. به این نکته توجه داشته باشید!
درسته سیسمی که قرار روش نرم افزار را نصب کنم مودم اصلا نداره . .ئدوستان میدونن چه مودمی بخرم که مورد نداشته باشه و با نرم افزار مچ بشه . اخه انگار یکی از دوستان مودم داشته ولی تو ذریافت ساپورت نمیکرده و رفته از نو مودمش را عوض کرده .
در ضمن دوستان میگن نرم افزار VentaFax Business 6.8.161.401 بهترین هست تو دریافت و ارسال نظرتون چیه ؟؟/

بالا