آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

ارایه سایت"پلی نو آرنا" توسط سونی اریکسون

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,776
29,842
ایران

موبنا-02/06/87
شرکت سوئدی – ژاپنی سونی اریکسون ،سازنده تجهیزات ارتباطی و گوشی تلفن همراه از عرضه سایت"پلی نو آرنا" خبر داد.
به گزارش گروه اخبار خارجی "موبنا" به نقل از سایت "سلولارنیوز"، سونی اریکسون در گزارش خود آورده است" پلی نو آرنا این امکان را در اختیار کاربران می گذارد که به سایت های بازی ،موسیقی و کاربردهای دیگر موبایلی دسترسی داشته باشند.
در ادامه این گزارش آمده است:تمام تلاش سازندگان تلفن همراه ارایه سرویس های باکیفیت و نوین برای افزایش سود بازار سرویس های بازی و موسیقی موبایلی است.
این گزارش در ادامه وجود بازارهای بکر در اروپای غربی و تمرکز بازی و موسیقی موبایلی بر برندهایی چون واک من و دوربین های سایبر شات گوشی ها را فرصتی مغتنم برای رشد و توسعه هر چه بیشتر فعالان این عرصه اعلام کرد.
"مارتین بلومکویست" یکی از مدیران سونی اریکسون در این باره گفت:این سایت در مرحله اول در اختیار برخی مناطق اروپا یی قرار خواهد گرفت و تا پایان سال تمام اروپا را در بر می گیرد.
وی افزود:پیش بینی می کنیم این سایت تا پایان سال 2009میلادی به یک سرویس جهانی تبدیل شود.
وی افزود:در مرحله اول از این طرح یک میلیون track موسیقی در اختیار کاربران قرار می گیرد و انتظار می رود با ارایه سراسری این سرویس تعداد track موسیقی به پنج میلیون افزایش یابد.
بلومکویست در ادامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر 200میلیون دستگاه تلفن همراه مجهز به MP3 سونی اریکسون است.
سونی اریکسون که با ترکیبی از دو شرکت اریکسون سوئد که در سال 1876پایه ریزی شد و سونی ژاپنی ، سازنده تجهیزات الکترونیکی و تلفن همراه است ، در فصل آخر سال 2007 با کاهش 17 درصدی سود مواجه شده است.
 
بالا