آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

ارايه سيستم پشتيبان موبايلي براي دسترسي به شماره هاي گوشي مفقودي در هند

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
اپراتور BSNL هند از ارايه سيستم پشتيبان موبايلي خبر داد و اعلام کرد ، سيستم پشتيبان موبايل اين امکان را در اختيار کاربران مي گذارد که در صورت مفقود شدن گوشي به ليست شماره هاي خود در منوي "کانتکت نامبر" دسترسي پيدا کنند. به نقل از سايت "اکونوميک تايمز "، بيشترين ضربه اي که يک کاربر از گم شدن گوشي خود مي بيند از دست دادن شماره تلفن هاي موجود در آن است و سيستم پشتيبان موبايلي مي تواند نگراني کاربران را براي از دست دادن شماره هاي موجود در گوشي ، از بين ببرد.
در حال حاضر بيشتر تهيه کنندگان سرويس هاي موبايلي براي جذب بيشتر کاربران و ارايه سرويس هاي کاراتر روي سرويس هاي ارزش افزوده تمرکز کرده اند.
اين سرويس تنها براي بازيافت شماره هاي موجود در دفترچه تلفن همراه کاربرد دارد و نمي تواند داده هاي ديگر همچون موزيک ،عکس را در صورت گم شدن در اختيار کاربر قرار دهد.
BSNL بدون انتشار ويژگي و روش کار اين سيستم اعلام کرد، در نظر دارد با توجه به خط مشي جديد خود تا پايان مارس 2009 ميلادي تعدا د 80 هزار ارتباطات جديد GSM،10هزار و 900ارتباط خطوط زميني و نه9 هزار و 500 ارتباط جديد پهن باند به شبکه خود اضافه کند.
Bharat Sanchar Nigam Limited شرکت ارتباط از راه دور هند است که دفتر اصلي آن در دهلي نو مي باشد و بزرگ ترين شرکت ارتباطي خطوط ثابت و بي سيم اين کشور و ششمين شرکت در جهان است.
اين شرکت حدود 33 ميليون کاربر داردو ماهانه حدود 800 هزار نفر به شبکه ارتباطي خود اضافه مي کند و قصد دارد شمار کاربران خود را تا سال 2010به 100ميليون نفربرساند.
اين شرکت سرويس هاي خطوط ثابت را نيز ارايه مي دهد که مجموع کاربران خطوط ثابت و همراه آن بيش از 63ميليون نفر اعلام شده است.
 
آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
دوستان همانطور که میبینید هند عجیب داره پیشرفت میکنه. واقعا تا چند سال دیگه ایران حتی خوابشم نمیتونه ببینه. به نظر شما دلیل این پیشرفت عجیب چی میتونه باشه؟ همه چیز دارند!!
 
بالا