آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اتصال به اینترنت با مودم همراه

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
چشم اونو نزدیک دکل امتحان میکنم kbps
به نام خدا

سلام. حتما تست کنید. یک راه دیگر هم که به نظرم رسید اینکه خط را با یک گوشی نوکیا که gprs ایرانسل روی آن ‌جواب میدهد همانجا که الآن هستید تست کنید و ببنید سرعت چگونه است؟ ترجیها با گوشی 5200 نوکیا که خودم استفاده میکنم و سرعت خوبی نسبت به بقیه دارد تست کنید. اگر با آن هم سرعت کم بود اشکال از سرویس ایرانسل یا شرایط محیطی مثل دور بودن از دکل است وگرنه مشکل از مودم میباشد.
اگر برای ست کردن و درخواست و نصب تنظیمات روی گوشی مشکل داشتید بفرمایید تا راهنمایی کنم.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
شما با چی وصل کردید که میگید کامپیوتر هم همونجاست؟ با بلوتوث؟ منظور ما از محل دکل هست که آنتن دهی خوب باشه. نه فاصله شما با کامپیوتر

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185
یه نرم افزار هست به نام Field test که با اون میتونید بهترین انتن از نظر انتن دهی و بهترین سرویس gprs رو بشناسید و گوشی رو مجبور به استفاده از اون دکل انتن بکنید که این نرم افزار مخصوص گوشیهای نوکیا است و تاثیر شگرفی داره من قبلا که adsl نداشتم از اون روش استفاده میکردم

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185
یک روش دیگر که سرعت اینترنت gprs به اون بستگی داره استفاده از مودم و گوشیهای که از سیستم edge پشتیبانی میکنند است که با گوشیهای معمولی سرعت دانلود به بیش از 10 کیلو بایت نمیرسه اما با گوشیهای ساپورت سیستم EDGE سرعت دانلود تو شرایط مطلوب انتن به 30 کیلو بایت میرسه

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
باعرض سلام ادب خدمت ياران
بنده مشگلي دارم در رابطه با سرويس شبكه اينر نت 17 عدد سيستم داريم كه مر كز ان مديريت هست احتمالا نوع پشتيباني اين سروس LANباشه موضوع به اين شكل هست كه يك مودم ساده externalكل اين شبكه 17 سرويس را ساپورت ميكنه. شايان ذكر هست كه اين سرويس به نهوه وروشي sher شده كه مديريت ميتونه همه كاربرها هاي مثل حسابداري كارگزيني نگهباني و... الي اخر ميتونه به همه اشراف داشته باشه ولي هيچ يك نميتونند برعكس عمل بكنند.در حال حاضر مشگل اينجاست كه كه پس از رفع مشگل اين سيستم ها بايد مجددا تعريف بشه .توضيح اينكه الان سيستم مديريت بلافاصله بدون هيچ كار اضافه وصل شد. ولي sherنيست ونميتونه عمليات قبل را داشته باشه ولي سيستم منشي به محض تعمير ونصب ويندوز ديگه اينر نت را نميشناسه شايان ذكر هست كه تمام اين سيستم ها بدون كانكشن هستند يعني فقط با مرورگر وارد اينتر نت ميشدند وميشوند ولي اين دو مشگل بنظر خودم بايد sher بشه ولي روش ان را نميدانم .پس دو مشگل مديريت از كاربري برتر ويا اشراف افتاده ولي ميتونه كانكت بشه ولي منشي بكل نميتونه لذاا در صورت امكان اگر كسي ميدونه چگونه بايد تعريف بشه ممنون ميشوم برايم خيلي حيثيتي هست . سپاسگزارم از همه دوستان وياران.
سپاس

hellboy_1983

کاربر
2009-10-07
76
140
یک روش دیگر که سرعت اینترنت gprs به اون بستگی داره استفاده از مودم و گوشیهای که از سیستم edge پشتیبانی میکنند است که با گوشیهای معمولی سرعت دانلود به بیش از 10 کیلو بایت نمیرسه اما با گوشیهای ساپورت سیستم EDGE سرعت دانلود تو شرایط مطلوب انتن به 30 کیلو بایت میرسه

داداش گلم می تونی چند تا شون رو معرفی کنی منظورم گوشی هایی است که edeg رو ساپورت میکنن. با بلوتوث هم همون سرعت رو دارن ؟

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
داداش گلم می تونی چند تا شون رو معرفی کنی منظورم گوشی هایی است که edeg رو ساپورت میکنن. با بلوتوث هم همون سرعت رو دارن ؟
به نام خدا

سلام دوست عزیز. من از 5200 نوکیا استفاده میکنم و سرعت دانلود گاهی به حدود 30 هم میرسه!
5300 هم خوبه.

بالا