آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ابزار و وسایل لازم برای ایجاد یک مغازه تعمیرات لوازم برقی

2016-07-24
13
22
با سلام، اگر بخواهیم یک مغازه تعمیرات لوازم برقی راه بیاندازیم:

۱ - چه ابزارهایی برای انجام تعمیرات نیاز هست؟ (وسایل کار)
۲ - برای مغازه چه وسایلی نیاز هست؟
۳ - آیا باید قطعات و وسایل یدکی وسایل برقی رو بخریم حتماً توی مغازه باشه؟

برای هر یک از موارد بالا، چقدر هزینه تقریباً نیاز هست.
(در کل برای راه اندازی مغازه تعمیرات برقی، چه وسایلی لازمه و هزینه حدوداً چقدر در میاد؟)

2016-07-24
13
22
سلام
بیخودی عمرت را تلف نکن .من 10 سالی است که تو این حرفه ام والان خیلی پشیمانم .حیف که دیگر راهی ندارم. پست ترین شغل دولتی بهتر از این کار است.من نظر خودم گفتم

با سلام، لطفاً بگویید چرا پشیمانید؟ آیا مشکلی در این شغل وجود دارد؟ در کل اگر در مورد این شغل توضیحی بدهید خیلی ممنون می شوم.

بهار من

کاربر vip
vip
کاربر
2014-08-14
747
1,914
فارس
سلام
به این دلایل
1.اکثر دستگاهها مخصوصا صوتی وتصویری یکبار مصرف شدند.2-باید با مشتری صد بار چونه بزنی سر دستمزد اخرش هم پولت را درست نمی دهد.وناراضی است.3-مشتری دستگاه خراب را میاورد تعمیرگاه اما دیگه پشت سرش هم نگاه نمیکند.4-اگر توی شهر 2یا3 تعمیرگاه باشد زیراب همدیگر را می زنند.5-تا وقتی که مشهور بشی حداقل 5یا6 سال زمان میبرد.

2016-07-24
13
22
سلام
به این دلایل
1.اکثر دستگاهها مخصوصا صوتی وتصویری یکبار مصرف شدند.2-باید با مشتری صد بار چونه بزنی سر دستمزد اخرش هم پولت را درست نمی دهد.وناراضی است.3-مشتری دستگاه خراب را میاورد تعمیرگاه اما دیگه پشت سرش هم نگاه نمیکند.4-اگر توی شهر 2یا3 تعمیرگاه باشد زیراب همدیگر را می زنند.5-تا وقتی که مشهور بشی حداقل 5یا6 سال زمان میبرد.

کلاً نظر شما در مورد هر تعمیراتی این هست یا منظورتان فقط تعمیرات وسایل برقی هست- مثلاً فکر می کنید تعمیرات موبایل یا کامپیوتر بهتر باشد؟

hamid.elec

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-08-22
571
2,006
آبیک-قزوین
دوست عزیز همیشه اینطور نیست که یک چیز مطلقا بد باشد همه چیز بستگی به خودتان دارد که چطور کار کنید من در این شغل هستم البته پخش ماشین وامپلی فایر و بسیار راضی هستم و خدا رو شاکرم

Sent from my SM-J500F using Tapatalk

بهار من

کاربر vip
vip
کاربر
2014-08-14
747
1,914
فارس
سلام
حقیقت این است که من مدت 10 سال است که در رشته تعمیرات دستگاههای صوتی وتصویری کار میکنم واز کارم راضی نیستم .البته نظر من در این زمینه هست ودر مورد تعمیر موبایل یا سایر وسایل الکتریکی اطلاعی ندارم.وشهر ما هم شهر کوچکی هست .کلا اگه بتوانی شغل دولتی دست وپا کنی بهتر است این تجربه من است.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
شما برای شروع ابزار خیلی زیادی تهیه نکن .
هویه 40 وات گوت
قلع کش پمپی و سیمی
سیم قلع
مولتی متر
ذره بین خوب
نیاز داری . قطعات بعدی هم در طول کار تهیه کنید . خیلی از علاقمندان اول کار میلیونی هزینه میکنند من صلاح نمیدونم .

بالا