آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آیا مداری وجود دارد که امکان وصل کردن فلش را برای ضبط هایی که درگاه UsB ندارند فراهم کند ؟

eghs

کاربر
2009-01-24
12
30
من این اید رو گرفتم رفتم یه فرستنده اف mp3 usb sd گرفتم 6000 تومن اون ورودی صدا داشت line in کارم من راحت کرده بود خروجی صداش پیدا کردم و یک فیش 35 بهش لحیم و بدنش سوراخ کردم و با چسب رذیفش کردم . حالا یک اسپیکر کوچک بهش وصل میکنم میشه اون اسیکرهای کوچک که بهش usb & sd میخوره با این تفاوت که این صفحه نمایشگر داره که رون جعبه ای ها نمایشگر ندارن از ایدتون ممنونم

eghs

کاربر
2009-01-24
12
30
این کاری که من کردم line out audio براش ساختم هم فرستندگی داره هم بزنش به ورودی صدا هر amp قدرتی که داری ارزون ترین حالت ساختش این....

farzadtd

کاربر
2010-08-04
7
21
آقای nader عزیز خروجی گرفتن از جک ورودی اصولا منطقی نیست، اما من رو حرف شما این کار رو کردم، هر چند صدا پخش میشه اما:
1. صدا با یه نویز پس صدا همراهه
2. یه صدای تق تق که احتمالا ناشی از بخش RF مدار هست شنیده میشه
3. وقتی ولوم آمپلی فایر رو می چرخونم دیافراگم اسپیکر با یه صدای بوووووم شدید جلو عقب میشه که این برای یه اسپیکر خیلی مضر هست
دوستان راه کار بهتری ندارن؟ کسی نمی دونه خروجی استریو این مدار (قبل از ورود به طبقه مدولاتور FM ) کجاست؟؟؟؟!!!!
عکس مدارش هم اینجاست:
http://www.irantk.ir/showthread.php?p=60847#post60847

eghs

کاربر
2009-01-24
12
30
من خروجیرو ار جک ورودی صداش گرفتم و برای جلو گیری تضعیف صداش فیش ورودی صدارو توش فرو کنید تا صدا به بخش فرستنده وارد نشه یکم ور بری رو جک رودی پیداش میکنی .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vcd tanin

eghs

کاربر
2009-01-24
12
30
آقای nader عزیز خروجی گرفتن از جک ورودی اصولا منطقی نیست، اما من رو حرف شما این کار رو کردم، هر چند صدا پخش میشه اما:
1. صدا با یه نویز پس صدا همراهه
2. یه صدای تق تق که احتمالا ناشی از بخش RF مدار هست شنیده میشه
3. وقتی ولوم آمپلی فایر رو می چرخونم دیافراگم اسپیکر با یه صدای بوووووم شدید جلو عقب میشه که این برای یه اسپیکر خیلی مضر هست
دوستان راه کار بهتری ندارن؟ کسی نمی دونه خروجی استریو این مدار (قبل از ورود به طبقه مدولاتور FM ) کجاست؟؟؟؟!!!!
عکس مدارش هم اینجاست:
http://www.irantk.ir/showthread.php?p=60847#post60847

خروجی مدار در جک وردی است غیر از این؟؟؟؟؟:busted_red:

• Like

هادیان

کاربر vip
کاربر
2010-09-18
187
281
با سلام
آیا می شود به گونه ای دستگاهی که usb دارد و فرمتی خاصی را پخش نمی کند قابلیت ای را بهش داد

• Like

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
دوست عزيز اگر منظورتان اينكه usb را مثل دستگاههاي كه تصويري نبودند و با اضافه نمودن يك برد تصويري و ورودي
ان را به برد وصل ميكرديم تا مشكل تصويري كردن دستگاه حل ميشد اينگونه است

جواب خير است
چون usb كردن دستگاهي كه usb ندارد ما نميتوانيم ورودي usb را مستقيم به برد وصل كنيم

چون برد مورد نظر قابل به ساپرت usb نميباشد و احتياج به اي سي پردازنده مخصوص ميباشد كه در بازار مثل بردهاي تصويري يافت نميشود و براي راحتي كار فقط ميتوان از usb هاي فندكي استفاده نمود و با تغيير ظاهر ان
ان را به دستگاه مورد نظر انتقال داد همان گونه كه دوستان توضيح دادند:eek:k:

بالا