آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

آموزش کامل ماینر Miner 4 تقدیم به کاربران گرامی iRanTK

fery

کاربر
2006-11-16
237
1,063
iran
fery11.blogfa.com
پاسخ این مشکل

سلام

دوستان گرامی من چند تا برد از دوستانم که ساخته بودن اما به نتیجه

نرسیده بودن را چک کردم .آیسی ها کاملا تقلبی بودن مثلا اگر درایور

igbt شما که شماره hcpl 3120 است به شماره hp3120 به شما

داده باشند. تقلبی بوده است .و همچنین آیسی های دگر که پسوند و پیشوند آنها متفاوت هستند اینها تقلبی بوده .

اما این مورد دفعه اول نیست 4 تاش تا الان پیش امده. مثلا دایود

1.5ke400ca یک دایود سورپرسسور است که با نام دایود 400 ولتی شناخته میشود .حالا اگر مال شما 430 است مشکلی ندارد.

دوستان این آیسی ها کاملا کمیابن و تقلبی آن به این منظور زیاد شده است که دوستان ..کاربران زیاد به دنبال آیسی ها گشتن
به همین منظور عده ای سودجو دست به این کار گزاشتن.

اما مشکل.

1:دوستان آیسی ads7816 آیسی تبدیل آنالوگ به دیجیتال است.که

وقتی روی برد نباشه مدار به تور کامل بالا میاید ولی چیزی سنس نمیکند.

اما اگر دمو بالا بیاید .مشکل یا از igbt یا از dac7611 است.یا 5- .g2

,و اگر هم رگلاتور 2.5 ولتی شما که همان lm4040 باشد مشکلی داشته باشد چیزی سنس نمیکند.

i.a.s

کاربر
2008-10-12
64
53
سلام از دوستانی که دستگاه خودشونو تموم کردن خواهش میکنم چند تا عکس از پشت مدار شون بزارن لطفا بزارید درست که به سوالات من پاسخ نمیدین ولی خواهش میکنم عکس بذارید

ممنون

stefani55

کاربر
2009-03-03
95
109
سلام اقا فرهاد خسته نباشید می گم پسوند ای سی من a 3120 ایا این هم تقلبی ؟ با تشکر مهرداد

bahaar

کاربر
2009-03-31
76
180
43
خرم آباد
ممنون از کمکتون آقا فری با این حساب باز باید شما رو به زحمت بندازیم اگه ممکنه راهنمایی کنید که کجا میشه قطعات اصلی رو گیر آورد چون من تا حالا واسه تست کیفیت اندازه پنجتا ماینر قطعه خریدم
با تشکر

fery

کاربر
2006-11-16
237
1,063
iran
fery11.blogfa.com
پاسخ

سلام

دوستان گرامی من نمیتونم بگم از گجا تهیه کنید چون من از بازار ایران

تهیه نمیکردم.

bahaar

کاربر
2009-03-31
76
180
43
خرم آباد
سلام آقا فری دستگاه من درست شد.
:eek:k:دوست عزیز از اینکه مشکلتون حل شده خیلی خوشحال شدم و امیدوارم که به همین شکل بتونین بر سایر مشکلات زنده گی غلبه کنین.
دوستان با توجه به اینکه این تاپیک محلی برای انتقال تجربیات دوستان به همدیگست لطف کنید و علت مشکل و نحوه رفع اونو توی تاپیک بزارین تا در صورت برخورد سایر دوستان با موارد مشابه بتونن از تجربه شما استفاده کنن همونطور که شما از تجربه دیگر دوستان استفاده می کنید.

با آرزوی روزهای خوش برای شما

Bahaar:dast:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 3239798

arhb

کاربر
2009-03-01
1
0
با سلام: آقا فری من ماینر 4 را ساخته ام ولی هنگام روشن کردن بعد از تعیین زبان صفحه اصلی با تاخیر چند دقیقه ای می آید و برد دستگاه حداکثر یک متر است . لطفا راهنمایی کنید با تشکر از زحمات شما

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,862
33
ساري
با سلام: آقا فری من ماینر 4 را ساخته ام ولی هنگام روشن کردن بعد از تعیین زبان صفحه اصلی با تاخیر چند دقیقه ای می آید و برد دستگاه حداکثر یک متر است . لطفا راهنمایی کنید با تشکر از زحمات شما

سلام دوست عزیز..این مشکل از ایسی ad8055 یا ads7816 شماست ...چک کنید اعلام کنید...حالت نرمال دستگاه نهایت 10 ثانیه است :eek:k:​

mohammad60

کاربر
2009-04-22
2
5
سلام .از اطلاعات مفیدتون خیلی تشکر میکنم .ممکن هست به 2تا سوال منم جواب بدین ؟اول اینکه میخواستم بدونم اگه جعبه مدار فلزیاب فلزی باشه مشکلی واسه کارایی دستگاه ایجاد نمیشه ؟بعدش میشه در مورد REF1 که تو لیست قطعات miner4 هست یه کم توضیح بدین ؟ ممنون

بالا