آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: آموزش و تجربیات تعمیر ، ریکاوری و جراحی هارد با دستگاه های سالویشن دیتا

mm_fard63

کاربر
2013-02-11
4
0
روی سربرگ فیوچر...در نرم افزار سالویشن برای سیگیت بروید و کلید ریپیر ارور بیزی را بزنید

mm_fard63

کاربر
2013-02-11
4
0
بنظر شما مجموعه سالویشن کمترین قیمتش توی ایران چقدره؟؟

reza.kangan

کاربر vip
vip
کاربر
2014-08-27
106
157
سلام . چطور میتونم لیک عکس با کیفیت و تمامی قطعات ریز هارد (با شماره قطعات ) داشته باشم.
اگر دارید که لطف کنید.
ادرس سایت اگه باشه ممنون میشم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
با سلام خدمت اساتید. یه هارد 500 گیگ سیگیت barracuda 7200.12 دارم وقتی به سالوشن وصل میکنم چند بار هدش تلق تلق صدا میده و بعد کامل خاموش میشه و شناسایی نمیشه. چه جور مشکلش رو حل کنم؟

h.samet

کاربر
2013-03-08
10
13
سلام
ایا اثر ضربه داره هارد ؟ اگر ضربه خورده هد هارد خراب شده و اگر دیتا مهم است باید هد تعویض بشه .
این خرابی ممکن است از rom هم باشد که این مدل EXTERNAL ROMدارد .
وقتی به پاور میزنید همین صدا را دارد ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cifzs

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
نه ضربه نخورده. حتی یبار با دستگاه هیرو سافت ریست کردم هارد رو شناخت ولی وقتی دوباره وصل کردم دیدم تلق تلق میکنه.به پاور هم که میزنم همینطوره تلق تلق میکنه. منظور از رام همون بایوسه؟ یعنی پروگرام کنم درست میشه؟ اگه فایلش رو دارین بران بزارین. فریمور هم cc38 هست.

اینا هم بگم به هیرو که وصل میکنم بعد چند تلق تلق صدا عادی میشه و موتور میچرخه

h.samet

کاربر
2013-03-08
10
13
با توجه توضیحاتی که دادید . احتمال اینکه یک یا دو تا از هد هااسیب دیده باشه هست . وقتی صدای کلیک کلیک قطع میشه در بعضی از این خرابی ها با کمی صبر هارد به شناسایی میرسه البته در سخت افزار های تعمیر و بازیابی هارد . SA در واقع کپی داره یعنی زیر دوتا هد هست هد 0 و هد 1 . بعد از به شناسایی رسیدن باید هد خراب رو پیدا کنید و OFF کنید تا هارد BSY نشه و بتونید دیتا رو از هد های سالم ریکاور کنید .
موفق باشید.

a2006n

کاربر
2011-04-24
1
2
سلام خسته نباشید
من یک بکس هارد دارم و دو عدد هارد وسترن گرین که یکی 500 گیگ و دیگری سه ترا هستش
وقتی هارد 500 گیگ رو داخل باکس قرار میدم و روشنش می کنم و با کابل یو اس بی که داره به کامپیوتر وصل میکنم هارد بالا میاد ولی وقتی هارد 3 ترا رو داخل باکس میزارم و باکس رو روشن میکنم هارد بالا نمیاد صدای که از هارد شنیده میشه شبیه این هست که انگار هارد روشن شده و شروع به چرخش میکنه ولی یهو خاموش میشه و دوباره شروع به حرکت میکنه و این چرخه ادامه داره
به نظر شما این مشکل ناشی از چی میتونه باشه؟؟
هاردم کاملاً سالمه وقتی از طریق کابل ساتا به کامپیوتر وصل میشه به حالت کاملاً نرمال کار میکنه و به پارتیشن ها و اطلاعات روی آنها دسترسی دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید

بالا