آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش های لازم برای چگونگی استفاده از انجمن

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,452
تو همین نزدیکی ها

ibm33

کاربر
2008-03-05
108
1,038
باسلام 3گزینه برای پاسخ دادن هست یکی پاسخ درزیرارسال دیگران یکی +پاسخ به موضوع ودیگری پاسخ سریع لطفا فرق اینهارابیان کنید
اگربخواهم جواب درخواست یک موضوع رابدهم درصورتی که خودارسال یک کاربردیگروجواب خودم دریک کادرباشدچکارکنم .اگرسوال بنده تکراری است پوزش میخواهم .

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
اگر "پاسخ " کلیک کنید بدون نقل قول میشه. یعنی حرف اون فردی که به او پاسخ می دهید در کادر دیگری به نمایش در نمیاد. اگر روی "پاسخ با نقل قول" کلیک کنید متن فردی که می خواهید به او پاسخ دهید در یک کادر ظاهر میشود و متن شما کنارش. اگر روی "+" کلیک کنید می توانید چندین پست را با + کلیک کرده و بعد روی آخرین پست مورد نظر پاسخ با نقل قول رو بزنید اینجوری متن همه پستهای مورد نظر شما در نقل قولهای جدا از هم قرار میگیره و میتونید به هر کدام جدا جدا در یک پست پاسخ بدید

موفق باشید

hamid2346

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-30
422
4,778
همدان-تویسرکان
سلام دوستان مخصوصا اقای نکویی چندوقت پیش جستجوی گوگل انجمن برای من از کار افتاده بود با انواع مرورگرها امتهان کردم نشد تا یک شب که میخواستم وارد انجمن بشم یوزر پسورد ازم خواست با دادن یوزر و پسورد مشکلم حل شد ولی بازهم چند وقتیست که جستجو عمل نمیکنه خودم دکمه خروج رو زدم وبعد با دادن یوز وپسورد وارد انجمن شدم ولی متاسفانه جستجو جواب نمیده وبرای پیدا کردن یک مطلب بسیار مشکل دارم

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
سلام دوستان مخصوصا اقای نکویی چندوقت پیش جستجوی گوگل انجمن برای من از کار افتاده بود با انواع مرورگرها امتهان کردم نشد تا یک شب که میخواستم وارد انجمن بشم یوزر پسورد ازم خواست با دادن یوزر و پسورد مشکلم حل شد ولی بازهم چند وقتیست که جستجو عمل نمیکنه خودم دکمه خروج رو زدم وبعد با دادن یوز وپسورد وارد انجمن شدم ولی متاسفانه جستجو جواب نمیده وبرای پیدا کردن یک مطلب بسیار مشکل دارم
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
اگر زمانی به دلیل مشکلات سرور یا محدودیت گوگل سرچ کار نکرد به لینک زیر مراجعه نمایید:
http://www.irantk.ir/irantk28282/

Revenger

کاربر
2013-03-28
12
117
سلام

آقا یکی به من میگه چرا نمیتونم پست هام رو ویرایش کنم؟
اگر که اشتباه میکنم پس یکی بی زحمت کامل بگه چطور میتونم ویرایش کنم

الان متوجه شدم اینجا میتونم ویرایش کنم اما تو انجمن نمیشه

آخرین ویرایش:

حمید فرهادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-14
910
15,942
KERMANSHAH
سلام

آقا یکی به من میگه چرا نمیتونم پست هام رو ویرایش کنم؟
اگر که اشتباه میکنم پس یکی بی زحمت کامل بگه چطور میتونم ویرایش کنم

الان متوجه شدم اینجا میتونم ویرایش کنم اما تو انجمن نمیشه

س لام , دوست عزیز بعد از ارسال هر پست (تاپیک) ؛ فقط 48 ساعت برای ویرایش ان فرصت دارید . با مطالعه و اجرای قوانین سایت دچار مشگل نخواهید شد . موفق باشید

faridddd

کاربر
2010-08-16
10
35
سلام
محدودیت دانلود این سایت، با توجه به دریافت حق اشتراک، منطقی به نظر نمیرسد. آیا ممکن است پاسخ منطقی و متین به این سوال داده شود.
به عنوان مثال کاربری نیاز به فایل فلش دستگاهی دارد که 18 قسمت شده است. آیا منطقی است که 10 قسمت را دریافت کند و برای 8 قسمت بعدی 24 ساعت صبر کند؟

حمید فرهادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-14
910
15,942
KERMANSHAH
سلام
محدودیت دانلود این سایت، با توجه به دریافت حق اشتراک، منطقی به نظر نمیرسد. آیا ممکن است پاسخ منطقی و متین به این سوال داده شود.
به عنوان مثال کاربری نیاز به فایل فلش دستگاهی دارد که 18 قسمت شده است. آیا منطقی است که 10 قسمت را دریافت کند و برای 8 قسمت بعدی 24 ساعت صبر کند؟
سلام , دوست عزیز فکر نمیکنم در کل سایت ؛ فایل فلشی به 18 پارت تقسیم شده باشد . موید باشید

faridddd

کاربر
2010-08-16
10
35
آیا مجبور کردن کاربران به خرید فایلهای مورد نیاز از فروشگاه به دلیل محدودیت دانلود منطقی است؟
فقط خواهش میکنم از پاسخ های از نوع نمیخوای برو جای دیگه ندهید!!!!!!

بالا