آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: آموزش جامع تعمير و ريكاوري هارد ديسك

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,650
گيلان-رشت
همکاران محترم اگه لینک دانلود رو توی دسترس عموم میذاشتین خیلی بهتر بود اینجوری چند نفر بیشتر دعا و خیرتون میکنن

دوست عزيز اين انجمن به همين راحتي اداره نمي شه كلي دنگ و فنگ داره(هزينه هاي زياد واسه هاست-دامين و از همه مهمتر امنيت) و دوستاني كه هزينه اي پرداخت مي كنند بابت سرپا موندن اين انجنمن استفاده مي شه

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
دوست عزيز اين انجمن به همين راحتي اداره نمي شه كلي دنگ و فنگ داره(هزينه هاي زياد واسه هاست-دامين و از همه مهمتر امنيت) و دوستاني كه هزينه اي پرداخت مي كنند بابت سرپا موندن اين انجنمن استفاده مي شه

یه حرف هایی میزنید که با عقل جور در نمیاد.مگه هزینه یک هاست چقدره؟؟؟؟؟؟؟اگه حساب کنید با این هزینه 25 هزار تومانی که کاربران پرداخت میکنند در سال به میلیون ها میرسه در صورتی که این هزینه ای که شما می فرمایید خیلی کمتر از اینا میشه

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,650
گيلان-رشت
یه حرف هایی میزنید که با عقل جور در نمیاد.مگه هزینه یک هاست چقدره؟؟؟؟؟؟؟اگه حساب کنید با این هزینه 25 هزار تومانی که کاربران پرداخت میکنند در سال به میلیون ها میرسه در صورتی که این هزینه ای که شما می فرمایید خیلی کمتر از اینا میشه

دوست عزيز كسي شما رو مجبور به اين كار نكرده/اينجا اطلاعاتي وجود داره كه بيش از اينها مي ارزه/در ضمن اين انجمن به گردن من خيلي حق داره چون اگر مي بينيد اين اطلاعات گرانبها رو اينجا آپلود كردم به خاطر اين بود كه زماني كه با اين انجمن آشنا شدم اطلاعات بسيار كمي در زمينه تعميرات داشتم و كاربران با محبت و با گذشت اين اطلاعات را در اختيار من گذاشتن
و در آخر يك نكته:شما برو پيش يك همكار حرفه اي بگو فلان مشكل رو دارم اگر به راحتي به شما جواب داد من هزينه شما رو پرداخت مي كنم آن هم به مدت 5 سال

emanbatyaneh

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-27
243
304
کرمانشاه
درود بیکران به شما استاد گرامی
از تاپیکی که شما بزرگوار ایجاد کردید بسیار استفاده یردم آرزو میکنم همیشه به بهترین ها دست پیداکیند چرا که شما آریایی و لایق بهترین ها هستید

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام و تشکر خدمت مهندس بسیار خوب و پرمحتواست
خواهشا دوستان کمال همکاری را انجام دهند و بگذارند این تاپیک توسط خود شخص مهندس آقا میلاد تکمیل شود و سوالات خود را در تاپیک های جداگانه بپرسند خواهشا دوستان بر روی دکمه تشکر بزنند کفایت می کنه چون این طور که جمیع دوستان داریم در این تاپیک نظر میدهیم کم کم باید اسامی اسپارتا*** و گوژ پشت نتردام و کوروش کبیر و خشایار شاه و سلطان سلیمان را هم بیاوریم.
این نرم افزار ها حتی در انجمن های خارجی هم رایگان نیست حتی نسخه های کراک شده ان هم رایگان نیست.
فقط نرم افزار کراک شده wdr به تنهایی در انجمن oracle hdd با قیمت 75 دلار فروخته می شه.

البته با عرض پوزش از همگی که من در اینجا تاپیک زدم

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,650
گيلان-رشت
همه دوستان لطف دارن/بازم ممنون/در اين بخش چند فايل PDF انگليسي را آپلود مي كنم كه بسيار ارزشمند است

پیوست‌ها

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,650
گيلان-رشت
چند ويديو در مورد تعمير هارد از يوتيوپ دانلود كردم/خالي از لطف نيست/هدف اين بوده كه با ابزار و ميز و روش هايي كه در خارج از ايران استفاده مي كنند كمي آشنا شويم

پیوست‌ها

• 31.5 مگابایت بازدیدها: 232
  • 22.5 مگابایت بازدیدها: 227
  • 17.3 مگابایت بازدیدها: 213
  • 5.5 مگابایت بازدیدها: 151
بالا