آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آرشيو مجلات راديو تلويزيون خاطره ها

kazem107

کاربر
2008-11-18
15
44
با سلام
راه حل های زیادی برای کم کردن حجم اسکن های شما هست که می تونم این دو تا رو بهتون پیشنهاد بدم
1- اسکن های شما با کیفیت بالا (dpi بالا) صورت گرفته بهتر است اسکن ها رو با نرم افزار های مربوطه به جحم کمتری برسونید تا حدی که قابل استفاده باشند .
2- متن هارا می توان توسط نرم افزار های OCR به txt تبدیل کرد که این باعث پایین آمدن حجم دانلود می شود .
راستشو بخواهید من کتاب های قدیمی کم دارم ولی نمی دونستم که در قدیم مجلات الکترونیکی هم چاپ می شده با تشکر فراوان
در صورت این که به توضیحات بیشتری احتیاج داشتید به ایمیلم بفرستید با موضوع تعمیر

kazem107

کاربر
2008-11-18
15
44
با سلام
راه حل های زیادی برای کم کردن حجم اسکن های شما هست که می تونم این دو تا رو بهتون پیشنهاد بدم
1- اسکن های شما با کیفیت بالا (dpi بالا) صورت گرفته بهتر است اسکن ها رو با نرم افزار های مربوطه به جحم کمتری برسونید تا حدی که قابل استفاده باشند .
2- متن هارا می توان توسط نرم افزار های OCR به txt تبدیل کرد که این باعث پایین آمدن حجم دانلود می شود .
راستشو بخواهید من کتاب های قدیمی کم دارم ولی نمی دونستم که در قدیم مجلات الکترونیکی هم چاپ می شده با تشکر فراوان
در صورت این که به توضیحات بیشتری احتیاج داشتید به ایمیلم بفرستید با موضوع تعمیر

3124

کاربر
2008-08-07
2
7
با سلام
قدیما مدارات الکترونیک در یک هفته نامه به نام دختران و پسران در یک صفحه اش چاپ می شد در هرشماره یک مدار ساده بعدا ماهنامه دانشمند اقدام به انتشار ماهنامه ای بنام رادیو تلویزیون نمود
بعدها نام اون تبدیل به علم الکترونیک شد مدارات جالبی را ارائه می کرد بنده الکترونیک را با این نشریات شروع کردم تقریبا نود درصد شون را دارم منتها مشکل اسکن کردن خیلی وقت گیر است با
این اسکنرهای غیر حرفه ای که برای اسکن هر ورق تقریبا 5 دقیقه میگیرد اگر شما زحمت اینکار را بکشید واقعا منت بزرگی بر گردن نسل جوان می گذارید

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
سلام دوستان :
این مجلات را ابونه بودم و همشو ارشیو کردم دارم خوشبختانه اکثر مطالب به درد بخور این مجلات بر گرفته از مجله آلمانی الکتور بود که انزمان به سفارش یک شرکتی به زبان فارسی ترجمه شده در ایران نیز پخش میشد با توجه به تعداد و حجم زیاد و ... در حال حاضر مقرون به صرف نیست که اسکن و به هر طریقی در سایت اپلود کرد دوستان و علاقمندانیکه به مطالب فوق نیاز دارند میتونند از ارشیو مجلات الکتور که تعدادی نیز در همین انجمن اپلود شده است دانلود و استفاده کنند .
البته اگر از دوستان فرصت و امکان اسکن و تبدیل به PDF و در سایت اپلود کنند مانعی نیست و استقبال نیز میکنیم .....
با تشکر .
موفق باشید .

payandeh_ma

کاربر
2012-02-06
1
2
باتشکراز شما بنده خاطرات خوبی از مجلات رادیو وتلویزیون دارم که در سالهای 1351ودر دوران دبیرستان آنها را میخریده ام ولی تعدادی از آنها را گم کرده ویا به دیگران داده ام لطفاآن ها را(بخصوص شماره 1تا 6 مجله رادیو-تلویزیون )برای اینجانب به آدرس زیر ارسال نمایید چنانچه هزینهای هم دارد اعلام فرمایید.باتشکر مجدد. m_a_payandeh@yahoo.com

SEDA2003

کاربر
2012-12-07
1
5
سلام من در آرشیوم تمام مجلات الکترونیک از شماره 1 سال 57 و قدیمی تر که رادیو تلویزیون است را دارم. فقط نمیتوانم اسکن کنم. چطور میشود به شما برای اسکن داد؟

SHAHRYAR52

کاربر
2011-02-05
3
22
با سلام

تو اين دو صفحه كه ما بجز تعارف تيكه پاره كردن چيزي نديديم اگه مي خواين بذارين خوب بذارين اين همه حرف نمي خواد
اگر هم نه كه چرا اصلا عنوان مي كنيد منم خيلي چيزها دارم خيلي هم قديمي ولي وقتي امكان گذاشتن اونا رو ندارم حرفش رو هم نميزنم

بالا