آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آخرین قیمتهای پروگرامرهای سوپر پرو و TNM

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام د ر موقع خرید همراه با پروگرامر یک سی دی اموزشی همراه با نصب درایور اپدیت شده قرار دار د واحتیاج به اپدیت دیگری نیستپس از ان هر موقع که اپدیت لازم باشد شرکت tnm برای رفع مشگلات احتمالی وساپورت ایسی های جدید اپدیت جدید را در سایت قرار دارده که میتوانید با دانلود ان دستگاه را اپدیت نماییدموفق باشید

مهندس قیمتش چنده . راستی من یک هفته پیش تماس گرفتم در مورد هیتر gordak 952 ازتون اطلاعات گرفتم و شما گفتید نیاوردید . میخوام 2 تاشو یجا از شما بگیرم . حالا میخوام ببینم هیتر اوردید یا نه

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام من چند روز پیش tnm 2000 خریدم ازتون و حالا من بایوس یه مادربرد الایت به نام lavxa2 rev1.0 دارم که بایوسو از مادربرد دراوردم و داخل tnm 2000 گذاشتم ولی پروگرمر بایوسو نشناخت حالا هر کاری میکنم نمیشناسه موندم چه کار کنم ایا این مشکل برای شما پیش اومده. فقط این قطعه رو نمیشناسه . راستی ترتیب پایه های زیف 32 پین باید چه طور باشه چون زیف 32 پین من همش صاف هست به جز پایه اخر سمت راست

جمال

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-17
4
6
این پروگرامرها برای هر کاری خوب هستند یا نه مثلا پروگرامی ای سی یو ماشین با گیرنده ماهواره ای فرق داره؟ یا یکی است و میشه برای همه شون به کار برد؟ بهنرین پروگرامی در اختیار شما چه قیمت داره با تشکر

alimahammad

کاربر
2009-04-29
18
65
با عرض سلام و خسته نباشید

قیمت پروگرامر مدل TNM-5000

همراه با اداپتور TSOP 48,32

اداپتور PLCC 32

اداپتور 8 پایه پهن(سریال فلش)

اداپتور 8پایه (سریال اییپرام)

هزینه پستی(اردبیل)

می خواستم.

با تشکر از شما

HOSSEIN_N

کاربر vip
vip
کاربر
2008-06-02
33
43
39
بندر عباس
mahsat.ir
اقا قیمت tnm2000+
چنده و برای ای سی فلش رسیور چه نوع اداپتوری لازمه؟
ای سی ها بیشتر 8 پایه و 16 پایه مانندMX25L6405DMI
هستند!
مانند این شکل

http://www.niloblog.com/files/images/jub3j84e0pwicjgayik6.jpg

متشکرم

باباخاني

ناظم انجمن
2010-12-18
6,493
74,604
با عرض سلام به خدمت اساتید بزرگوار .سوالم در مورد اینکه یک پروگرمر خوب با قیمت مناسب چه طوری میشه خرید.
ایا بسته های اموزشی هم دارند باتشکر

دوست عزيز با اقاي زارع مديرفروشگاه amiric تماس بگير

بالا