آی پی امداد
abtahi

آخرين رتبه‌بندي پرفروش‌ترين گوشي‌هاي جهان

partizan

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-11-21
71
76
آخرين رتبه‌بندي پرفروش‌ترين گوشي‌هاي جهان
با گرم شدن بازار فناوري‌هاي بي‌سيم در فروشگاه زنجيره‌اي Telia سوئد، كامپيوترهاي شخصي و دستگاه‌هاي ديجيتالي مجهز به ورودي USB موفق شدند نام خود را در ليست 10 دستگاه بي‌سيم برتر ماه ژوئن جاي دهند. طي اين ماه دو شركت بزرگ نوكيا و سوني‌اريكسون موفق شدند بيش از ديگر مراكز توليدكننده تلفن‌هاي همراه محصولات خود را به‌فروش برسانند.
اين دو شركت توانستند با افزايش رضايت مشتريان خود، رده‌هاي نخست اين جدول را به خود اختصاص دهند.
اين مركز تجاري ليست 10دستگاه ديجيتالي پرفروش از اجناس فروخته شده در ماه ژوئن را منتشر كرده است كه در آن شركت سوني‌اريكسون توانسته با عرضه يك گوشي مخصوص پخش موسيقي و سه گوشي مجهز به فناوري نسل سوم تلفن‌همراه، بخش بيشتري از بازار را در دست بگيرد.
علاوه بر اين، شركت سامسونگ كه در دوره قبل از ليست خارج شده بود، با يكي از گوشي‌هاي خود توانست بار ديگر وارد اين ليست شود.

به طور كلي، از 8 تلفن‌همراهي كه در اين مجموعه موجود است، 7 گوشي مجهز به دوربين است و تنها 5 گوشي قابليت اتصال به اينترنت و استفاده از سرويس‌هايي نظير e-mail و ... را دارند.
ليست اجناسي كه توسط فروشگاه زنجيره‌اي Telia منتشر شده به شرح زير است:
1.PC card (به تازگي وارد ليست شده)
2. USB modem (به تازگي وارد ليست شده)
3. سوني اريكسون K810i (رتبه قلبي: 3)
4. نوكيا 1110i (رتبه قبلي: 1)
5. سوني اريكسون W880i (رتبه فبلي: 4)
6. نوكيا N95 (رتبه قبلي: 2)
7. نوكيا 5140i (رتبه قبلي: 5)
8. سامسونگ X510 (به تازگي وارد ليست شده)
9. سوني اريكسون W610i (به تازگي وارد ليست شده)
10. سوني اريكسون Z710i (رتبه قبلي: 8)
لازم به ذگر است، اخيرا گزارش فروش PC card و USB modem نيز در كنار گوشي‌هاي تلفن‌همراه در ليست‌هاي جهاني معمول شده است و مركز تجاري Telia نيز در گزارش خود از اين طرح استفاده كرده است.
ليست فوق بر اساس آمارهايي از 75 واحد فروش وابسته به اين مركز به دست آمده است. مركز Telia بزرگترين فروشگاه زنجيره‌اي و مركز فروش ابزارهاي ارتباطي در كشور سوئد محسوب مي‌شود.
 
بالا