آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آخرين دستاورد نوكيا در ارائه گوشي جديد سري n

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,823
ایران
نوكيا جدیدترین مدل خود را که آخرین دستاورد این شرکت است با نام N79 ، به معرض نمایش گذاشت.
به گزارش خبرنگار موبنا به نقل از روابط عمومی نوکیا، نوكيا N79 كه تلفيقي از طراحي جالب و مد روز است به عنوان يك كامپيوتر چند منظوره محسوب می شود.
گوشي N79 در سه ماهه آخر سال جاری میلادی با قيمت تقريبي 350 يورو بدون احتساب ماليات و يارانه روانه بازار می شود.
مشخصات فنی گوشی N79 نوکیا به شرح زیر است:
نوكيا N79 صرف نظر از ظاهر زيبایی درحقيقت مجموعه اي از فن آوري جديد شامل سيستم يكپارچه ناوبري، پخش موسيقي با راديوي FM ،اتصال به اينترنت با سرعت بالا،جستجوي سريع در اينترنت، بازيهاي معروف N-Gage همراه با دوربين پنج مگا پيكسلي مجهز به عدسي كارل زايس ، می شود.
"گوشی نوكيا مدل N79 به كاربران اين امكان را مي دهد كه موضوعات مورد علاقه خود را كشف يا خلق كنند وبا ساير دوستانشان به اشتراك بگذارند.اين گوشي براي كساني طراحي شده است كه علاوه بر قدرت بالاي گوشي مي خواهند از نظر ظاهري نيز يك گوشي جذاب داشته باشند. اين تعادل بين كاركرد گوشي وزيبائي ظاهري آن يك گام بزرگ به جلو بعد از ارائه گوشي هاي معروف N72 و N73 نوكياست" اين بخشي از سخنان آقاي استيو لويس رياست بخش GTM نوكيا در خاورميانه و شمال آفريقا بود.
نوكيا مدل N79 با جلد هاي هوشمند كه براحتي تعويض ميشوند در پنج رنگ آبي روشن ،قهوه اي تيره،سبز زيتوني،سفيد و قرمز عرضه می شود.
مجموعه عكسها ، موسيقي وسيستم ناوبري نوكيا مدل N79 همراه با HSDPA با سرعت 5/3 گيگا وWi-Fi اين امكان را به كاربر مي دهد كه به سادگي وسريع اطلاعات دريافتي خود از وب سايتها يا بلاگ را با ديگران به اشتراك بگذارد.
تكنولوژي بي نظيري كه در اين مدل گوشي بكار گرفته شده به معني دسترسي آسان كاربران به طيف وسيعي از خدمات متنوع است. کاربران می توانند به اجتماعات آن لاين مثل Ikbis يا You Tube دسترسي داشته و يا از خدمات آن لاين نوكيا از قبيل نقشه هاي نوكيا ويا بازي هاي معروف N-Gage استفاده نمائيد.
دوربين پنج مگا پيكسلي اين مدل كه مجهز به عدسي كارل زايس ، فلاش LEDدوبله است قادر به تهيه عكسها و ويدئو شفاف با كيفيت بالا بوده وبدون نياز به كامپييوتر مي توان عكسها را در جا اصلاح كرد.همچنين مي توان عكسها را در مكان هاي مورد نظر در نقشه الصاق كرد.علاوه بر آن گوشي نوكيا مدل N79 داراي يك حافظه جانبي به ظرفيت چهار گيگا بايت است که کاربر را قادر می سازد عكسها و آهنگهاي بيشتري را ذخيره كند وحتي تا هشت ساعت ويدئو با كيفيت بالا را دسته بندي كرده و مستقيماً روي كامپيوتر بريزد.روكش كشوئي اضافي كه با اين مدل ارائه مي شود محافظ خوبي براي عدسي با ارزش شما در هنگام عدم استفاده از دوربين ميباشد.
نقشه هاي نوكيا با امكان دسترسي به بيش از 15 ميليون محل مورد علاقه ، كاربران را قادر مي سازد كه مكانهاي جديدي را جستجو وكشف نمايند.سيستم A-GPS راهنماي صوتي كاربران در حال رانندگي ويا پياده روي است كه در اين مدل با مجوز سه ماهه ارائه ميگردد.
براي اطمينان از اينكه هر گوشي شايسته صاحب آن است ،مركز ذخيره سازي نوكيا آمادگي دارد كه به كاربران اين گوشي خدماتي را ارائه دهد تا گوشي آنها يك گوشي منحصر به فرد گردد.مركز ذخيره سازي نوكيا به كاربران اجازه مي دهد كه زنگ دلخواه براي گوشي خود ساخته واستفاده كنند و يا بازي هاي مورد علاقه خود را ذخيره سازي نمايند.
گوشي هاي سري N نوكيا طيف وسيعي از كامپيوترهاي چند رسانه اي هستند كه آخرين تكنولوژي موبايل را همراه با طراحي مد روز و كاركرد آسان به كاربرانشان ارائه مي دهند.دارندگان اين گوشي ها مي توانند در هر كجا ودر هر زمان از انواع سرگرمي ها لذت ببرند به اطلاعات دسترسي داشته وعكس هاي زيبا و كليپ هاي ويديوئي بگیرند وبا ديگران به اشتراك بگذارند.
 
بالا