آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: Pcb و تحلیل و عیب یابی ساده ترین و دقیق ترین تغذیهٔ طراحی غزال

gheybi

کاربر
2020-06-26
318
355
پاسخ : ساده ترین و دقیق ترین تغذیه طراحی غزال با تحلیل و عیب یابی

سلام استاد
۷۷۸ سیم کشی شد سیم امیتر کلکتور ضخیم تر در نظر گرفته شد
روی هیت سینک نصب شد
امپر متر پنلی هم تا ۵۰ امپر ظرفیت اندازه گیری داره مقاومت شنتش هم از این بزرگاس که خودش چند برابره ماژوله
ایده ساخت دو منبع و سری کردن انها خیلی خیلی هزینه میخواد و نیازمند باکس بزرگ تر هم هست و ۱۰ ترانزیستور قدرت دیگر که خود به تنهایی بودجه قابل توجهی میخواهد
ماژول هم انچنان خطایی نداره در حد اعشار هست ولی از سایتی که خریدم تاکید کرده بود چون ۵۰ امپره به هر حال جریان هایه پایین رو با مقداری خطا نشون میده
یعنی ۸۲ اهمی وات بالاتر نصب کنم؟ ندارم وات بالاتر نمیشه چند تاشو سری کنم واتش بره بالا؟ البته فقط برای بالا رفتن وات میگم بعد اون برای درست شدن مقدارش هم یکم دیگه سری موازی کنیم یا جواب گو نخواهد بود ؟
سیم امپر متر پنلی هم بعد از مقاومت شنتش نازکه لذا قبل مقاومت سیم کلفتی تهیه و لحیم کردم
میشه بفرمایین الان باید چیکار کنم؟
این ماژولم که ولت مترش اوکی هست کالیبره کردم میزونه میزونه فقط مانده امپر مترش که ان هم چون من در امپر پایین هم با مولتی متر هم با امپر متر نصب کردم و به خروجی مدار بار وصل کردم دیدم امپر متر در حد اعشار (یک دهم تقریبا ) خطا داره نسبت به عددی که مولتی متر نشون میداد اونم در جریان ۲ الی ۳ امپری
اینا کجا و ۵۰ امپر کجا!
جز اینم هیچی ندارم همچین جریانی تحمل کنه و تهیه کردنشم نیازمند هزینه قابل توجهی است که بودجه بنده کماکان به ۰ نزدیک شده
سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

gheybi

کاربر
2020-06-26
318
355

استاد!!

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768

سلام استاد
۷۷۸ سیم کشی شد سیم امیتر کلکتور ضخیم تر در نظر گرفته شد
روی هیت سینک نصب شد
امپر متر پنلی هم تا ۵۰ امپر ظرفیت اندازه گیری داره مقاومت شنتش هم از این بزرگاس که خودش چند برابره ماژوله
ایده ساخت دو منبع و سری کردن انها خیلی خیلی هزینه میخواد و نیازمند باکس بزرگ تر هم هست و ۱۰ ترانزیستور قدرت دیگر که خود به تنهایی بودجه قابل توجهی میخواهد
ماژول هم انچنان خطایی نداره در حد اعشار هست ولی از سایتی که خریدم تاکید کرده بود چون ۵۰ امپره به هر حال جریان هایه پایین رو با مقداری خطا نشون میده
یعنی ۸۲ اهمی وات بالاتر نصب کنم؟ ندارم وات بالاتر نمیشه چند تاشو سری کنم واتش بره بالا؟ البته فقط برای بالا رفتن وات میگم بعد اون برای درست شدن مقدارش هم یکم دیگه سری موازی کنیم یا جواب گو نخواهد بود ؟
سیم امپر متر پنلی هم بعد از مقاومت شنتش نازکه لذا قبل مقاومت سیم کلفتی تهیه و لحیم کردم
میشه بفرمایین الان باید چیکار کنم؟
این ماژولم که ولت مترش اوکی هست کالیبره کردم میزونه میزونه فقط مانده امپر مترش که ان هم چون من در امپر پایین هم با مولتی متر هم با امپر متر نصب کردم و به خروجی مدار بار وصل کردم دیدم امپر متر در حد اعشار (یک دهم تقریبا ) خطا داره نسبت به عددی که مولتی متر نشون میداد اونم در جریان ۲ الی ۳ امپری
اینا کجا و ۵۰ امپر کجا!
جز اینم هیچی ندارم همچین جریانی تحمل کنه و تهیه کردنشم نیازمند هزینه قابل توجهی است که بودجه بنده کماکان به ۰ نزدیک شده
سپاس

درود

نگفتم از این آمپرمتر پنلی استفاده نکن ، گفتم اینو ملاک نگیر و بعد از اطمینان از سلامت تغذیه متصل کن و اگه اشکالی دیدی مطمئنی که تغذیه سالمه و اون اشکال داره و ایراد در اون جستجو میکنی و تغذیه رو دستکاری نمیکنی .

بابت ۸۲ اهمی اگه میخوای با تعداد ، وات بالا درست کنی ، میتونی ۴ تا ۸۲ اهمی دو تا دو تا سری کنی که هر کدوم ۱۶۴ میشه و حالا دو تا ۱۶۴ اهمی رو با هم موازی کن که ۸۲ اهمی وات بالا بشه.

برای تهیه ولتمتر آمپرمتر دقیق میتونی امانی تهیه کنی ولی در هر صورت باید ابتدا با ابزار دقیق و سالم از صحت تغذیه مطمئن بشی.

بابت دو تا تغذیه
میتونی از همین ترانس استفاده کنی و فقط یک ثانویه دیگه بهش اضافه کنی ، خصوصا که کافیه سر وسط ۳۶ ولت که داره پیدا و اونجا رو پاره کنی و دو تا ثانویه ۱۸ ولتی بهت میده و نیاز نیست سیم پیچی اضافه کنی.

برد هم خیلی کوچیکه و میتونی روی یک برد هر دو تغذیه را پیاده کنی و با برد جداگانه هم فضایی اشغال نمیکنه.

و اگه دو تا درست کنی میتونی در هر کدوم 7 عدد ترانزیستور استفاده کنی و و فقط ۴ تا نیاز داری ولی اینجوری اصولی میشه و فشاری معقولی تحمل میکنه و تا حدود ۴۰ ولت هم بهت میده .

و کل مخارجی که هزینه میکنی نصف تغذیه ۵ امپری هم نمیشه
ضمنا میتونستی ترانس ارزون استوک هم تهیه کنی .

چرا هیت سینگ در عکس دو ترانزیستوری هست ؟
روی یک صفحه آلومینیونم نصب کن
یا روی قاب فلزی تغذیه نصب کن و از قاب بعنوان هیت سینک استفاده کن.
و یا روی صفحه آلومینیومی ساده نصب کن و صفحه را روی قاب محکم کن که از قاب هم برای خنک کردنش استفاده کنی.
عاقبت نگفتی این آمپرو برای چی میخوای ، آیا بجای ماینر میخوای استفاده کنی؟

سپاس

آخرین ویرایش:

gheybi

کاربر
2020-06-26
318
355

درود

نگفتم از این آمپرمتر پنلی استفاده نکن ، گفتم اینو ملاک نگیر و بعد از اطمینان از سلامت تغذیه متصل کن و اگه اشکالی دیدی مطمئنی که تغذیه سالمه و اون اشکال داره و ایراد در اون جستجو میکنی و تغذیه رو دستکاری نمیکنی .

بابت ۸۲ اهمی اگه میخوای با تعداد ، وات بالا درست کنی ، میتونی ۴ تا ۸۲ اهمی دو تا دو تا سری کنی که هر کدوم ۱۶۴ میشه و حالا دو تا ۱۶۴ اهمی رو با هم موازی کن که ۸۲ اهمی وات بالا بشه.

برای تهیه ولتمتر آمپرمتر دقیق میتونی امانی تهیه کنی ولی در هر صورت باید ابتدا با ابزار دقیق و سالم از صحت تغذیه مطمئن بشی.

بابت دو تا تغذیه
میتونی از همین ترانس استفاده کنی و فقط یک ثانویه دیگه بهش اضافه کنی ، خصوصا که کافیه سر وسط ۳۶ ولت که داره پیدا و اونجا رو پاره کنی و دو تا ثانویه ۱۸ ولتی بهت میده و نیاز نیست سیم پیچی اضافه کنی.

برد هم خیلی کوچیکه و میتونی روی یک برد هر دو تغذیه را پیاده کنی و با برد جداگانه هم فضایی اشغال نمیکنه.

و اگه دو تا درست کنی میتونی در هر کدوم 7 عدد ترانزیستور استفاده کنی و و فقط ۴ تا نیاز داری ولی اینجوری اصولی میشه و فشاری معقولی تحمل میکنه و تا حدود ۴۰ ولت هم بهت میده .

و کل مخارجی که هزینه میکنی نصف تغذیه ۵ امپری هم نمیشه
ضمنا میتونستی ترانس ارزون استوک هم تهیه کنی .

چرا هیت سینگ در عکس دو ترانزیستوری هست ؟
روی یک صفحه آلومینیونم نصب کن
یا روی قاب فلزی تغذیه نصب کن و از قاب بعنوان هیت سینک استفاده کن.
و یا روی صفحه آلومینیومی ساده نصب کن و صفحه را روی قاب محکم کن که از قاب هم برای خنک کردنش استفاده کنی.
عاقبت نگفتی این آمپرو برای چی میخوای ، آیا بجای ماینر میخوای استفاده کنی؟

سپاس

سلام استاد یعنی من الان ۲ تا برد بسازم با ۱۴ تا tip35 ?
۳۰ امپر‌میتونم ازش بکشم ؟
ایا دوتا ولت متر امپر متر میخام؟
اخه واقعا جا گیره چون پل دیودش زیرش نصب میشه روش جا نمیشه و فلزیه بدنش و بد جور داغ میکنه یه هیت برای اون نصب کردم خازن ۱۰ هزار هم که نگم براتون
برای هر تغذیه ۷ عدد ترانزیستور ۳۵ استفاده بشه؟ یعنی وقتی ۴۰ ولت اژش بخایم بگیریم چند امپر میده؟ ۳۰ امپرو به راحتی میده ؟
ولتاژ منفی چطوری میشه چقد ولتاژ منفی بهمون میده؟
تنها فرق ۲ برد با ۱ برد این میشه که باید ۴تا ترانزیستور تهیه کنم و ۳ تا از ترانزیستور هایه فعلی که سیم کشی شده رو بر‌دارم متصل کنم به برد دوم و خروجی را سری کنم؟ یعنی هیچ چیز دیگه ای نمیخاد؟ ولت متر امپر‌متر جدا و ... یعنی همش میشه یه برد درسته؟
با همین برد نمیشه ولتاژ و امپر بالا گرفت یعنی ؟
سپاس

• Like

gheybi

کاربر
2020-06-26
318
355

سلام استاد یعنی من الان ۲ تا برد بسازم با ۱۴ تا tip35 ?
۳۰ امپر‌میتونم ازش بکشم ؟
ایا دوتا ولت متر امپر متر میخام؟
اخه واقعا جا گیره چون پل دیودش زیرش نصب میشه روش جا نمیشه و فلزیه بدنش و بد جور داغ میکنه یه هیت برای اون نصب کردم خازن ۱۰ هزار هم که نگم براتون
برای هر تغذیه ۷ عدد ترانزیستور ۳۵ استفاده بشه؟ یعنی وقتی ۴۰ ولت اژش بخایم بگیریم چند امپر میده؟ ۳۰ امپرو به راحتی میده ؟
ولتاژ منفی چطوری میشه چقد ولتاژ منفی بهمون میده؟
تنها فرق ۲ برد با ۱ برد این میشه که باید ۴تا ترانزیستور تهیه کنم و ۳ تا از ترانزیستور هایه فعلی که سیم کشی شده رو بر‌دارم متصل کنم به برد دوم و خروجی را سری کنم؟ یعنی هیچ چیز دیگه ای نمیخاد؟ ولت متر امپر‌متر جدا و ... یعنی همش میشه یه برد درسته؟
با همین برد نمیشه ولتاژ و امپر بالا گرفت یعنی ؟
سپاس

درود
استاد حقیقتش من اینو برای برادرم میسازم
و هرچی نیاز داشت بهش گفتم خودش تهیه کرده من فقط مونتاژ کنم
دیگه نمیتونم از جیب خودم بزنم براش برد دوم بسازمو سری کنمو....
جدا از بحث مالیش که اهمیت چندانیم نداره بالاخره برادرمه،نیازمند زمام طولانیم‌هست مندباید یکی دوروزه نهایت جمعش کنم تموم شه بره
این یه بردو نمیشه کاریش کرد ؟ چرا وقتی امپر بالا میکشیم ولتاژ اینقدر افت میکنه اخه مشکل از چیه؟ ینی نباید حداقل ۱۰ ولت بده در ۳۰ امپر
این خیلی غیر عادیه خب این همه ولتاژ کم شه
سپاس

• Like

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768

درود
استاد حقیقتش من اینو برای برادرم میسازم
و هرچی نیاز داشت بهش گفتم خودش تهیه کرده من فقط مونتاژ کنم
دیگه نمیتونم از جیب خودم بزنم براش برد دوم بسازمو سری کنمو....
جدا از بحث مالیش که اهمیت چندانیم نداره بالاخره برادرمه،نیازمند زمام طولانیم‌هست مندباید یکی دوروزه نهایت جمعش کنم تموم شه بره
این یه بردو نمیشه کاریش کرد ؟ چرا وقتی امپر بالا میکشیم ولتاژ اینقدر افت میکنه اخه مشکل از چیه؟ ینی نباید حداقل ۱۰ ولت بده در ۳۰ امپر
این خیلی غیر عادیه خب این همه ولتاژ کم شه
سپاس

درود

دقیقا یک درمیان میگی اکی هست و دوباره میگی افت میکنه‌

یکبار گزارش کامل بده.
چند بار بهت گفتم از این جمله شما باید چی درک کنم
یعنی ۱ آمپر هم نمیده ؟
یا تا ۱۰ امپر بدون اشکال میده ؟
یا تا ۲۰ امپر بدون اشکال میده ؟
یعنی باید ۵۰ سوال کنم که بفهمم چه وضعی داره ؟
هر چی سوال میکنم فقط یکدرمیان میگی اکی
و دوباره میگی خراب.
پست قبل گفتی همه چی اکی هست و فقط باید جمعش کنم
حالا میگی ۱۰ آمپر هم نمیده و اگه اینطوره مشکلی براش پیش اومده
با وجود سوال مکرر هیچوقت نگفتی تا کجا بدرستی کار میکنه .

نمیدونم این سوال منو متوجه نمیشی یا نمیخوای متوجه بشی.

عزیزم بار آخر میپرسم .
تغذیه تا چه ولتاژی بدرستی کار میکنه؟
و تا چه جریانی بدرستی کار میکنه ؟
با حوصله و با دقت گزارش کن که دوباره عوض نکنی .
آیا توصیه های آخر منو عمل کردی ؟
ضمنا چرا سوالات تکراری میپرسی ، چند بار پاسخ ها را تکرار کنم ؟

سپاس

آخرین ویرایش:

gheybi

کاربر
2020-06-26
318
355

درود

دقیقا یک درمیان میگی اکی هست و دوباره میگی افت میکنه‌

یکبار گزارش کامل بده.
چند بار بهت گفتم از این جمله شما باید چی درک کنم
یعنی ۱ آمپر هم نمیده ؟
یا ۱۰ امپر بدون اشکال میده
یا ۲۰ امپر بدون اشکال میده ؟
یعنی باید ۵۰ سوال کنم که بگی چه وضعی داره ؟
هر چی سوال میکنم فقط یکدرمیان میگی اکی
و دوباره میگی خراب.

ولی هیچوقت نگفتی تا کجا بدرستی کار میکنه .

نمیدون این سوال منو متوجه نمیشی یا نمیخوای متوجه بشی.

عزیزم بار آخر میپرسم .
تغذیه تا چه ولتاژی بدرستی کار میکنه؟
و تا چه جریانی بدرستی کار میکنه ؟
با حوصله و با دقت گزارش کن که دوباره عوض نکنی .

سپاس

سلام استاد چشم فردا باز تست میکنم خبر میدم ولی زیر ۱۰ امپر به درستی کار میکنه تا ۶ امپر که کشیدم اوکی بود باز فردا هم تست میکنم هم ویدیو میزارم که مشاهده کنین
سپاس

• Like

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768

سلام استاد چشم فردا باز تست میکنم خبر میدم ولی زیر ۱۰ امپر به درستی کار میکنه تا ۶ امپر که کشیدم اوکی بود باز فردا هم تست میکنم هم ویدیو میزارم که مشاهده کنین
سپاس

درود

گفتی ؛
زیر ۱۰ امپر به درستی کار میکنه تا ۶ امپر که کشیدم اوکی بود
زیر ۱۰ امپر بدرستی کار میکنه ولی تا ۶ آمپر کشیدی.
پس چطور فهمیدی ۹ آمپر هم درسته ؟
بنابرین کیلویی گزارش میکنی و هر حرفی که دوست داری تایپ میکنی.

مطمئنم مقصودت از اینکه تا ۱۰ آمپر اکی بود ، یعنی ۲۰ آمپر مثلا تا ولتاژ ۲۵ ولت بدرستی میده ولی چون در ۳۰ ولت بیشتر از ۲۵ آمپر نمیده پس بهتره بمن بگی الکی ادعاهایی کنی که من برات معجزه کنم و لذا بهتره من تصور کنم ۲۰ امپر هم نمیده که معجزه بزرگتری کنم.

عزیزم این گزارش دو زار ارزش نداره.
باید بدقت و کامل توضیح بدی ولی هر چقدر مثال میزنم که وضعیت تغذیه رو برام گزارش کن اما اصلا نمیخونی و نمی بینی که چی گفتم و فقط ۳۰ ولت ۳۰ آمپر میخوای و در رنج های دیگه توضیح نمیدی که ببینم چه وضعیتی داره ؟
نمیدونم چند بار دیگه باید سوال کنم که پاسخ بدی ؟
حتی گفتم برای آخرین بار هم سوال میکنم ولی فایده ای نداشت .

با گزارش شما یعنی ۵ ولت ۱۱ آمپر هم نمیده ، آیا واقعا اینطوره ؟ قطعا نه
اما اینکه چطوره فقط خدا میدونه و نمیخوای بگی و منم دیگه کف کردم اینقدر سوال کردم.
ببین چند پست پاسخ من فقط همین بوده و سوال تو هم فقط همینه که چرا ۳۰ ولت ۳۰ آمپر نمیده و نمیخوای دیگه هزینه کنی ولی میخوای ۳۰ ولت ۳۰ آمپر بده.

سپاس

آخرین ویرایش:

gheybi

کاربر
2020-06-26
318
355

درود

گفتی ؛

زیر ۱۰ امپر بدرستی کار میکنه ولی تا ۶ آمپر کشیدی.
پس چطور فهمیدی ۹ آمپر هم درسته ؟
بنابرین کیلویی گزارش میکنی و هر حرفی که دوست داری تایپ میکنی.

مطمئنم مقصودت از اینکه تا ۱۰ آمپر اکی بود ، یعنی ۲۰ آمپر مثلا تا ولتاژ ۲۵ ولت بدرستی میده ولی چون در ۳۰ ولت بیشتر از ۲۵ آمپر نمیده پس بهتره بمن بگی الکی ادعاهایی کنی که من برات معجزه کنم و لذا بهتره من تصور کنم ۲۰ امپر هم نمیده که معجزه بزرگتری کنم.

عزیزم این گزارش دو زار ارزش نداره.
باید بدقت و کامل توضیح بدی ولی هر چقدر مثال میزنم که وضعیت تغذیه رو برام گزارش کن اما اصلا نمیخونی و نمی بینی که چی گفتم و فقط ۳۰ ولت ۳۰ آمپر میخوای و در رنج های دیگه توضیح نمیدی که ببینم چه وضعیتی داره ؟
نمیدونم چند بار دیگه باید سوال کنم که پاسخ بدی ؟
حتی گفتم برای آخرین بار هم سوال میکنم ولی فایده ای نداشت .

با گزارش شما یعنی ۵ ولت ۱۱ آمپر هم نمیده ، آیا واقعا اینطوره ؟ قطعا نه
اما اینکه چطوره فقط خدا میدونه و نمیخوای بگی و منم دیگه کف کردم اینقدر سوال کردم.
ببین چند پست پاسخ من فقط همین بوده و سوال تو هم فقط همینه که چرا ۳۰ ولت ۳۰ آمپر نمیده و نمیخوای دیگه هزینه کنی ولی میخوای ۳۰ ولت ۳۰ آمپر بده.

سپاس

سلام استاد
۷۷۸ روی هیت سینک نصب و سیم کشی کردم
۲ تا ۸۲ اهمی سری کردم ۲ تا دیگه جدا بر داشتم سری کردم و اینها را با هم موازی کردم که در نهایت شد ۴ عدد مقاومت یا همون یک ۸۲ اهمی نیم وات
به برق متصل کردم ولی هرچی خاستم ازش خروجی بگیرم نشد یعنی ۱ امپر هم نمیده زیر اون هم نمیده به سیم المنت زدم اصلا ولتاژ صفر شد جریان هم صفر شد نمیدونم چش شده
۳۱۷رگلاتور‌ هم به شدت داغ کرد بعد از اینکه نتونستم ازش خروجی بگیرم دستمو گذاشتم رو قطعات گرماشونو ببینم دیدم ۳۷ بد جوری داغ کرده و خاموش کردم براش فن گزاشتم که باد بزنه بهش خنکش کنه دوباره روشن کردم ولتاژ هنوزم کمم زیاد میشد ولی باز خروجی هرچی وصل میکردم ولتاژ و جریان صفر میشدن ،رگلاتور نسوخته اما هیچ خروجی منبع بهم نمیده میشه راهنمایی کنین؟
خودمم گیج شدم که‌چرا همچین چیزی شده دیروز که سالم بود فقط یه ۷۷۸ سیم‌مشی کردم و ۸۲ اهمی سری موازی مردم ۴ تا دونه الان اصلا خروجی نمیده چرا
سپاس

استاد ی بار دیگه زدم برق دستم رو ۳۱۷ بود همین که زدم برق چنان داغ شد که سریع کشیدم شاید ۱ ثانیه کشید
بعد دوباره زدم دستم روش بود زیاد داغ نشد ولی دیدم ۳۱۷ شهید شده و دیگه ولتاژ گمو زیاد نمیشه
سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768

سلام استاد
۷۷۸ روی هیت سینک نصب و سیم کشی کردم
۲ تا ۸۲ اهمی سری کردم ۲ تا دیگه جدا بر داشتم سری کردم و اینها را با هم موازی کردم که در نهایت شد ۴ عدد مقاومت یا همون یک ۸۲ اهمی نیم وات
به برق متصل کردم ولی هرچی خاستم ازش خروجی بگیرم نشد یعنی ۱ امپر هم نمیده زیر اون هم نمیده به سیم المنت زدم اصلا ولتاژ صفر شد جریان هم صفر شد نمیدونم چش شده
۳۱۷رگلاتور‌ هم به شدت داغ کرد بعد از اینکه نتونستم ازش خروجی بگیرم دستمو گذاشتم رو قطعات گرماشونو ببینم دیدم ۳۷ بد جوری داغ کرده و خاموش کردم براش فن گزاشتم که باد بزنه بهش خنکش کنه دوباره روشن کردم ولتاژ هنوزم کمم زیاد میشد ولی باز خروجی هرچی وصل میکردم ولتاژ و جریان صفر میشدن ،رگلاتور نسوخته اما هیچ خروجی منبع بهم نمیده میشه راهنمایی کنین؟
خودمم گیج شدم که‌چرا همچین چیزی شده دیروز که سالم بود فقط یه ۷۷۸ سیم‌مشی کردم و ۸۲ اهمی سری موازی مردم ۴ تا دونه الان اصلا خروجی نمیده چرا
سپاس

استاد ی بار دیگه زدم برق دستم رو ۳۱۷ بود همین که زدم برق چنان داغ شد که سریع کشیدم شاید ۱ ثانیه کشید
بعد دوباره زدم دستم روش بود زیاد داغ نشد ولی دیدم ۳۱۷ شهید شده و دیگه ولتاژ گمو زیاد نمیشه
سپاس

درود

تابحال بیش از ۱۰ بار سوال کردم وضعیت تغذیه را کاملا گزارش کن .

من اگه باید بدونم وضعیت تغذیه چیه تا خودم ارزیابی کنم که تغذیه سالمه و انتظار شما خارج از توانایی تغذیه است ؟

یا انتظار شما منطقی و در محدوده توانایی تغذیه است و عیبی اتفاق افتاده .

در اینصورت اگه قادر به ارزیابی موارد فوق نباشم چه کاری ازم ساخته است ؟
لذا لااقل بیش از ۱۰ بار سوال کردم
اما حتی یکبار گزارش نکردی .
تنها جمله ای که مدام تکرار میکنی اینه که پول ندارم و میخوام با همین وضعیت ۳۰ وات ۳۰ امپر بده .

شما در بین اینهمه پست که رگباری فرستادی یک جمله پیدا کن که مشخص کنه در ۱۵ ولت چند آمپر میده ؟
در ۲ ولت چند امپر میده .
ماکزیمم جریان در ولتاژهای مختلف چند امپره ؟

اونقدر پاسخ ندادی و انگولک کردی که دوباره جن واردش شده و نمیدونی چرا خودش عیب کرده .

دو پست متوالی که ظرف چند دقیقه فرستادی پیدا نمیکنی که یک معنی و نتیجه بده و مکررا گفتی اکی هست و پس از چند دقیقه گفتی بیشتر از ۲۰ ولت چرا ۳۰ آمپر نمیده و مجددا چند دقیقه بعد گفتی هیچ مشکلی نداره و سپس گفتی چرا در ۱۰ ولت هم جریان بیشتر از ۱۰ آمپر نمیده و دلیلشو اینطور عنوان کردی که بار بزرگتر از ۶ امپری نداری که تست کنی پس نتیجه گرفتی در ۱۰ ولت بیشتر از ۱۰ امپر نمیده .

بالاخره در پست های اخیر و پس از ۱۰ سوال بی پاسخ گفتم برای اخرین بار سوال میکنم وضعیت تغذیه را کاملا گزارش کن ولی باز هم گزارش نکردی و جملات تکراری گذشته را تکرار کردی

با اینحال ازآنجاکه موضوع چشمگیری هست و زحمت زیادی کشیدی لذا بازم چشم پوشی کردم و یکبار دیگه گفتم برای اخرین بار وضعیت کامل تغذیه را سوال میکنم ولی بازم خبری نشد و نهایتا گفتی فردا کاملا گزارش میکنم و اینم از گزارشت .

عزیزم من دیگه از شما خسته و ناامید شدم و باید خودت تلاش کنی
من وقت زیادی برات صرف کردم و بیش از این وقت ندارم .

سپاس

بالا