آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

چگونه GoldscanIV بسازيم؟

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
خوب منم شهرستانیم ولی رفتم از تهران گرفتم.اصلا میتونی خرید اینترنتی بکنی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

sajadshad

کاربر
2011-10-13
9
1
خوب منم شهرستانیم ولی رفتم از تهران گرفتم.اصلا میتونی خرید اینترنتی بکنی
دوست عزیز منم وسایلو یکی از دوستام که تو تهرانه واسم خرید اما این دوتا رو پیدا نکرد.اگه آدرس فروشگاه اینترنتی داری ممنون میشم که بهم بدی.اسم مغازه یا شماره تلفنی که ازش خریدی هم اگه یادت واسم بزار یه دنیا ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

sajadshad

کاربر
2011-10-13
9
1
دوستان مدار من هر طوری که بود تموم شد میشه کمکم کنین تا تنظیمیش کنم انقدر ولوم داره که گیج شدم.:108:

آخرین ویرایش:

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
تریمرهایی که کنارشون نوشته: ( ADJUST TO ZERO) برای تنظیم افست.شما کلید ZERO رو فشار بده بعد خروجی هر طبقه از اپ امپ که تیمر وصله رو با ولت متر اندازه گیری کن.حالا تریمرها رو تا زمانی که ولتاژ خروجی اپ امپ به صفر میرسن بچرخون(در حالت وصل کلید zero) .کلید gnd هم در حالت تفکیک بیشتر کابرد داره.وقتی رو تفکیک گذاشتی gnd رو تا زمانی که صدای خروجی فلز اهنی و غیر اهنی متفاوت شنیده بشه بچرخون.معمولا اهنی صدا رو قطع میکنه و غیر اهنی صدا رو زیاد.بقه ولوم ها هم که مشخصه

fabienmartin

کاربر
2010-05-21
121
476
Shiraz
اگر امکانش هست مدار این فلزیاب رو هم اینجا بگذارید تا ما هم بتونیم استفاده ببریم؟؟؟

bahmanbahram

کاربر
2014-10-23
6
3
سلام دوستان عزیز و اساتید محترم اگر ممکنه محض رضای خدا هم که شده مدار کامل و اطلاعات گلد اسکن و dovod رو بمن هم بدید والا زکات علم اموزش اونه یعنی مادیات انقدر مهم شده؟؟؟ که همه دنبال پول هستن؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: akomoradi

pishva62

کاربر
2014-02-16
2
0
آقا سلام خوب هستید؟
میخواستم بدونم هنوز گلد اسکن جواب میده و اگه بله کسی هست مدار و نقشه و لوازم گلد اسکن رو برام ایمیل کنه
ممنون

مجیدیکتا

کاربر
2020-11-11
1
0
میخواستم بدونم هنوز گلد اسکن جواب میده و اگه بله کسی هست مدار و نقشه و لوازم گلد اسکن رو برام ایمیل کنه 
ممنون

بالا