آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
با سلام به همه دوستان وهمکاران عزیز در انجمن عالی تعمیرکاران ایران
همانطور که در پست قبلی گفته بودم ا قدام به خرید یک مغازه جدید کرده وکارگاه وقسمتی از فروشگاه را به این مکان انتقال دادم( حد عقل از دست مستجری وجا به جایی های مکرر راحت شدم) و در حال حاظر به صورت کم کم کارگاه را مرتب وتکمیل می کنم به دلیل مشغله کاری همانطور که دوستان عزیز میدانند نمی توانم به طور کامل کار را تعطیل کرده و قسمت تعمیرات را تکمیل کنم البته تا حدود 80 درصد کار را انجام داده ام وبیشتر یک تعداد از دستگاهایم مشکل دارند که باید درست وباز سازی شوند این سومین پست من در این تاپیک است درمورد میز کار که قصد دارم بعد از تکمیل شدن تصاویر ان را در اینجا قرار دهم مطلبی بود که باید عرض کنم این است که بسیاری از دوستان که می خواهند به تازگی مغازه تعمیرات الکترونیک (تعمیرات صوتی تصویری . کامپیوتر . بردهای صنعتی . پخش خودرو والکترونیک خودرو وغیره )راه بیاندازند ویا دوستان قدیمی که قصد تجهیز و نوسازی مغازه خود را دارند همیشه این سوال برایشان پیش می اید که چه وسایل وابزاری لازم دارم وکارگاه برای بهر وری بهتر چه گونه باید باشد خوب چندین تاپیک متفاوت سوالاتی در این زمینه پرسیده شده واساتید وهمکاران عزیز در مورد ان بحث وابراز نظر کرده اند من قصد دارم در فرستی مناسب تاپیک در این زمینه ایجاد کنم وکلیه مواردی که پیرامون ایجاد یک شغل در زمینه تعمیرات است را در انجا مطرح کنم از ابزار نوع دانش فنی و...که برای ان کار لازم است که شاید شامل چندین رسته شغلی در قسمت برق والکترونیک باشد سعی من در مورد ایجاد این تاپیک این است که تمامی دوستان وهمکاران عزیز که سوالی در این مورد دارند در یک تاپیک تخصصی به ان برسند 50 درصد این تجربه ها از نظرات اساتید داخل همین انجمن است که بنده قصد جمع کردن همه انها در یک جادارم و 30درصد هم از اساتید ودوستان خارج از انجمن می باشد امید است تا با کمک هم بتوانیم در پیشرفت همکاران عزیز قدمی برداشته باشیم.

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,331
2,981
یه مطلب درباره میز کار حتما اکثر شما ها پنل باز کردید و محل نگهداری لیکویید یه چالش هست یه نمایندگی با کشویی کردن میزش البته عکسشو برام فرستادن خواهم گذاشت شما پنل رو باز می کنید و میز کار کشویی کنار رفته زیر میز شما یه فضای امن دارید برای لیکویید بعد گذاشتنش کشو رو سر جای اولش اورده و بقیه مراحل تعمیر انجام .

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,030
اصفهان
آخرین تغییرات من در سال گذشته، امسال کمی تنبلی کردم و دکوراسیون را عوض نکردم، ولی برای تغییر روحیه، حتما بزودی تغییراتی خواهم داد

پیوست‌ها

• 452.1 کیلوبایت بازدیدها: 178
  • 447.8 کیلوبایت بازدیدها: 166
  • 390.5 کیلوبایت بازدیدها: 166
  • 382.4 کیلوبایت بازدیدها: 165

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
درود و ارادت
خدمت جناب مهندس اصفهانی

قربان این ترکیب غنی و دل انگیز برای همه ما که ایجاد روحیه مضاعف میکند
بینهایت فنی و هنرمندانه...

همیشه از شما می اموزم
و یادگاریهای ارزشمندتان اسکوپ روسی کوچک و هدست هلیکوپتر و... را همواره پیش چشم دارم

لطفتان مزید و پاینده باشید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,030
اصفهان
درود و ارادت
خدمت جناب مهندس اصفهانی

قربان این ترکیب غنی و دل انگیز برای همه ما که ایجاد روحیه مضاعف میکند
بینهایت فنی و هنرمندانه...

همیشه از شما می اموزم
و یادگاریهای ارزشمندتان اسکوپ روسی کوچک و هدست هلیکوپتر و... را همواره پیش چشم دارم

لطفتان مزید و پاینده باشید
سلام، ارادتمندم،، فدات تون بشم،،محبت شما همیشه شامل حال من بوده??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

majid parsa

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-12-30
470
1,027
تهران
آخرین تغییرات من در سال گذشته، امسال کمی تنبلی کردم و دکوراسیون را عوض نکردم، ولی برای تغییر روحیه، حتما بزودی تغییراتی خواهم داد
سلام
ماشالاه.ماشالاه.احسنت به این سلیقه.اینجا آدم دلش نمیاد دستگاه باز کنه،اگه اینجا تعمیرگاهه اونجایی که ما کار میکنیم تفریحگاهه!!چقدر مرتب و با عشق
ماهم اگه بتونیم اینجور جایی برای چیدمان لوازم درست کنیم دیگه پنس و کفچینم تو پنل مشتری جا نمیمونه!
مهندس از اون عجیب تر ماهه پیش یک دستگاه باز کردم توش یه تستر بک لایت و یک قلع کش ارجینال گات بود!!
بینهایت عالی و دل نواز

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,030
اصفهان
سلام
ماشالاه.ماشالاه.احسنت به این سلیقه.اینجا آدم دلش نمیاد دستگاه باز کنه،اگه اینجا تعمیرگاهه اونجایی که ما کار میکنیم تفریحگاهه!!چقدر مرتب و با عشق
ماهم اگه بتونیم اینجور جایی برای چیدمان لوازم درست کنیم دیگه پنس و کفچینم تو پنل مشتری جا نمیمونه!
مهندس از اون عجیب تر ماهه پیش یک دستگاه باز کردم توش یه تستر بک لایت و یک قلع کش ارجینال گات بود!!
بینهایت عالی و دل نواز
چه عالیییی????????????????????????ی تستر و قلع کش????????????????????????????????????من در زمان تعمیر لحظه به لحظه ابزار را بعد کار مجددا در محل خودش قرار میدم، هم میز تعمیر میمونه شلوغ نمیشه، هم چیزی گم نمیشه، استفاده از رنگهای شاد هم در روحیه، خیلی اثر داره و از کار خسته نمیشیم

بالا