آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: فیلم برداشتن پسورد dvr از طریق usb

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
ما همه اینجا دور هم جمع بشیم که یکسری از دانسته هایمان را در اختیار همدیگر قرار بدیم اما توجه کنید یکسری پس یه چیزایی باید برای خودمون بمونه :):24000000:پس دادن اطلاعات در مورد این چیزا که باعث بشه هر کسی بتونه اون پارامتر ها رو تغییر بده سنگ رو سنگ بند نمیشه ، بنده موافق دادن این اطلاعاتی که بلاخره روش وقت گذاشتید نیستم .

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
ما همه اینجا دور هم جمع بشیم که یکسری از دانسته هایمان را در اختیار همدیگر قرار بدیم اما توجه کنید یکسری پس یه چیزایی باید برای خودمون بمونه :):24000000:پس دادن اطلاعات در مورد این چیزا که باعث بشه هر کسی بتونه اون پارامتر ها رو تغییر بده سنگ رو سنگ بند نمیشه ، بنده موافق دادن این اطلاعاتی که بلاخره روش وقت گذاشتید نیستم .

موفق باشید

com-service

کاربر vip
کاربر
2017-08-08
68
465
سلام
باعث افتخاره که به این راحتی پسورد رو برداشتید این نشان از علم شماست
اما چه ثمری برای من که کیلومتر ها از شما دور هستم داره ؟
این پست فقط جنبه خود نمایی داره و بی خود چند دقیقه وقت من و دیگران رو گرفتید
حداقل این بود که در ازای پرداخت هزینه فایل فروشی است
قصد جسارت ندارم
اما به نظرم این از اون تاپیک های غیر مفید مثل خیلی چیزای دیگه است که هر روز در انجمن ارسال می شه مثل پیام های واتساپ ،تلگرام و . . .

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
این پست خیلی مفید بود و اگر کمی فکر میکردید می فهمید .من به شما انگیزه دادم تا برید مطالعه کنید تا خودتان هم از من بهتر عمل کنید .من از کجا یاد گرفتم ؟پس حتما شما هم میتوانید اگر انتظارات خودتان کم کنید.

من پایین پست خودم می نویسم فقط صرفا جهت خودنمایی است تا یوذره هایی مانند شما بیهوده وقت خودتشان را تلف نکنند

آخرین ویرایش:

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
سلام
باعث افتخاره که به این راحتی پسورد رو برداشتید این نشان از علم شماست
اما چه ثمری برای من که کیلومتر ها از شما دور هستم داره ؟
این پست فقط جنبه خود نمایی داره و بی خود چند دقیقه وقت من و دیگران رو گرفتید
حداقل این بود که در ازای پرداخت هزینه فایل فروشی است
قصد جسارت ندارم
اما به نظرم این از اون تاپیک های غیر مفید مثل خیلی چیزای دیگه است که هر روز در انجمن ارسال می شه مثل پیام های واتساپ ،تلگرام و . . .
من در پست اول عرایض شما را قید کردم تا یوذر هایی که طرز تفکر شما را دارند ازرده خاطر نشوند .

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
فیلم دیگری تهیه کردم که چگونه در کارخانه تولید dvr بردهای خام را با کابل و بدونه پروگرامر پروگرام میکنند
فلش دستگاه کاملا خام است

حجم فایل 100 مگ است

اخطار:این فیلم جنبه اموزشی ندارد و صرفا جهت اطلاع رسانی است .یوذر هایی مانند پست 23 اگر وقت گرانبهایی دارند بیهوده وقت
خودشان را تلف نکنند

لطفا پست اسپم هم ندهید

[hide]
http://s13.picofile.com/file/8402550768/20200711_101017.rar.html[/hide]

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,475
دامغان
جناب پویا اگر از روز اولی ک به دبستان رفتید و تا پایان تحصیلاتتان معلمان هم همانند شما غرور و تکبر داشتند و علم را فقط برای خودشان میخواستند الان شما حتی قادر به تشخیص دست چپ و راست خود هم نبودید
این که سعی و تلاش کردید تا به این مرحله برسید جای تشویق داره ولی اینکه مثل بچه ها رفتار میکنید جای تاسف داره
برا جناب محمودی متاسفم ک افرادی نظیر شما را به عنوان مدیر در سایت خود پذیرفتند

آخرین ویرایش:

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
جناب پویا اگر از روز اولی ک به دبستان رفتید و تا پایان تحصیلاتتان معلمان هم همانند شما غرور و تکبر داشتند و علم را فقط برای خودشان میخواستند الان شما حتی قادر به تشخیص دست چپ و راست خود هم نبودید
این که سعی و تلاش کردید تا به این مرحله برسید جای تشویق داره ولی اینکه مثل بچه ها رفتار میکنید جای تاسف داره
این پست را میدانم برای چی زدید به خاطر ان تاپیک که پست زده بودید و من گفتم برای خودتان نگه دارید

پارسال شما یک فایل از یک یوذر گرفتید و برداشتید یک قسمت فایل را پاک کردید و اپلود کردید در سایت به یوذر هم گفتید این را تست کنید که جواب هم نداد که حجم فایل هم کم شده بود.الان حضور ذهن ندارم کدام پست بود ولی باید خودتان بدانید
من ان فایل را برسی کردم دیدم الله بختی برداشتید یک قسمت را پاک کردید بدونه اطلاعاتی و در سایت اپود کردید
دوست گل موفق باشید من , بیشتر پستهای من اموزشی است نه در این سایت بلکه از قبل هم در فروم های خارجی و هم ایرانی و من خودم اموزش میدم اگر نمیدانی از استاد گرامی غزال بپرسید .

من به یک باور رسیدم که اگر بخواهیم اموزش رایگان بزاریم هم خیلی وقت گیر هست و هم دور از حوصله و باید کلی مطلب بنویسم تا شخص کاملا مطلب را فرا گیرد.بسیار خب
اگر اموزش ها ناقص باشد به هیچ دردی نمیخورد. مانند کار شما میشود که فایل بدونه پسوردی که من دادم را برداشتید مقایسه کردید با فایل خودتان و یک چیزهایی فهمیدید ولی اصول را نمی دانید.

ولی یک عادت دارم که اگر طرف مقابل از من سوال کند به بهترین وجه جواب میدم حتی اگر هزینه داده باشم.

بنابراین اولا شما برای خودتان متاسف باشید .دوما کسی که من را انتخاب کرده اگاهی کامل از خصوصیات من دارد

tamirkar2020

کاربر
2020-03-09
26
370
29

سلام من با صحبت های شما موافق نیستم

این بنده خدا کلی برای این دستگاههای دی وی آر زحمت کشیده و تجربه ایی کسب کردند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: izeh
بالا