آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: صدای ضعیف در آیفون تصویری الکتروپیک

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,428
5,473
سلام
دوستان یک آپارتمان 6 واحدی پنل 1086 پیک بسته شده و 4 واحد مونیتور 1286 پیک دارن و دو واحد مونیتور 1096 بسته شده
مشکلی که هست از همون روز اول نصب صدای پنل به گوشی مونیتور بسیار ضعیف هست برای همه واحدها
پشت پنل سوراخ پتانسیومتر داره برای زیاد کردن صدا ولی پتانسیومتری وجود نداره!!!فقط پتانسیومتر صدا برای بلندگوی پنل داره
کیفیت تصویر هم با وجود این که سیم 0.6 هست و بدونه تیکه و لحیم کردم زیاد جالب نیست برای همه واحد ها
وقتی هم از گوشی روی مونیتور صدای بلند مثلا فوت میکنیم تا صدا از پنل پخش بشه روی تصویر نویز ایجاد میشه
ممنون میشم راهنمایی فرمایید

rezajan69

کاربر
2010-03-14
110
113
مشهد
اگر قطعات کم کار هستند احتمال زیاد از سیم میتونه باشه. ولی اگر مطمئن هستید که سیم نیست. مانیتور ها رو به صورت تک تکی خاموش و یا در صورت امکان سوکت جدا بشن. تست کنید تا اون مانیتوری که باعث مشکل میشه پیدا بشه

و اگر چند سال کار هستند احتمال خرابی مانیتورا بیشتر میباشد.
یا چک شود پنل ابخوردگی نداشته باشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzad.

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
349
891
اون نکته که گفتی با صدا پارازیت میفته به این معنیه که پنل دم در از برق ترانس محلی تغذیه نمیشه و داره برقش رو از همون مونیتور ها میگیره اما ضعیفی صدا چون ولوم نداره مجبوری چند مدل میکروفن تهیه کنی تعویض کنی تا بهترین نتیجه بدست بیاد

• Like

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,428
5,473
اگر قطعات کم کار هستند احتمال زیاد از سیم میتونه باشه. ولی اگر مطمئن هستید که سیم نیست. مانیتور ها رو به صورت تک تکی خاموش و یا در صورت امکان سوکت جدا بشن. تست کنید تا اون مانیتوری که باعث مشکل میشه پیدا بشه

و اگر چند سال کار هستند احتمال خرابی مانیتورا بیشتر میباشد.
یا چک شود پنل ابخوردگی نداشته باشه.
سلام و تشکر
آیفون از همون روز اول نصب که الان حدود 2 ماه شده هینجور بود

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,428
5,473
اون نکته که گفتی با صدا پارازیت میفته به این معنیه که پنل دم در از برق ترانس محلی تغذیه نمیشه و داره برقش رو از همون مونیتور ها میگیره اما ضعیفی صدا چون ولوم نداره مجبوری چند مدل میکروفن تهیه کنی تعویض کنی تا بهترین نتیجه بدست بیاد
سلام و تشکر
بعید میدونم اینجور باشه چون از ترانس فقط ac میاد برای درب بازکن و روشنایی پشت کلید یعنی سیستم و طراحیش اینجور هست که دوربین تغذیه رو از مونیتور دریافت کنه

darvish22

کاربر
2012-05-30
2
1
سلام پارازیت میتونه از میزان ولتاژ تغذیه پنل ویا منیتور باشه روی ولتاژ چه کم وچه زیاد بررسی کن

• Like

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
349
891
این نوع از پنل ها تغذیه از مانیتور فقط برای تک واحدی یا نهایت دو واحدی هستند برای شش واحدی پنل باید از ترانس محلی تغذیه بشه فکر کنم نوع پنل رو اشتباه خریده اید مشگل پارازیت فکر نکنم قابل حل باشه اما صدا حل میشه

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,549
تهران -شانکهای
با احترام، اولا ۱ واحدی یا شصت واحدی هیچ ربطی به ترانس تغذیه نداره ،ترانس کارش مشخصه ، برای حل اینطور مشکلات باید یه نصاب ماهر کار رو حضوری انجام بده تا بشه مشکل رو رفع کرد ، کوچکترین اتصال نادرست و کلی اشتباهات سهوی باعث این رقم ایرادات میشه ،،هر ایرادی رو نمیشه شفاهی حل کرد ،در پنل های فاقد ولوم از یک مقاومت ثابت استفاده کردن که با تغییر اهم مقاومت و یا نصب پتانسیومتر میشه در میزان صدا تغییر ایجاد کرد

• Like

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,428
5,473
با سلام
پنل رو مجدد باز کردم در و با یک مانیتور تست کردم یعنی فقط به یک مانیتور متصل کردم.کیفیت صدا و تصویر خیلی بهتر شد و با فوت کردن در دهنی مانیتور روی تصویر نویز نداشت.
پنل شش واحدی هست و از هر واحد سیم مستقل اومده تا پنل و سوئیچر هم نداره آیا ممکنه با نصب سوئیچر مشکل حل بشه؟

بالا