آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: دامپ مودم ایرانسل TD-i40 a1

ptaabodi

کاربر
2009-11-10
48
352
شیراز
mikrotikfa.com
سلام این فایل رو من فلش کردم روشن شد اما به صفحه تنظیمات نمیره و به اینترنت متصل نمیشه

سلام
دوستان عزیز
فایل دامپ اورجینال مودم ایرانسل مدل TD-i40-A1 رو براتون در این پست قرار میدهم.

فایلی که دوست عزیزمان ahmad_janson در پست یاد شده قرار دادند فاقد منوهای کامل و بصورت Simple میباشد، اما این فایل بصورت Full Menu و فابریکی مودمهای LTE ایرانسل با منوی Customize شده ایرانسل میباشد.

این دامپ داری مک آدرس: b0-ea-bc-df-1e-5e میباشد که در هنگام پروگرام میتوانید آنرا با مک اصلی مودم خود جایگزین نمایید.

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی
کارشناس ارشد امنیت شبکه
مدرس و مشاور رسمی مایکروسافت ،میکروتیک و سیسکو و مدرس الکترونیک و سخت افزار

پیوست‌ها

Alirezatorfi

کاربر vip
vip
کاربر
2020-04-11
17
21
34
خوزستان
دوستان سلام من تازه وارد عرصه ی تعمیرات مودم شدم
و مشکلی مشابه دارم
که مودم td-i40 a1 رو به برق که وصل میکنم واسه یه ثانیه چراغ لن چشمک میزنه بعد از اون دیگه هیچ چراغی روی مودم روشن نمی‌مونه
یکی از دوستان گفته بود باید فلش کنی مودم رو میخواستم بدونم دقیقا کدوم آیسی رو باید فلش بزنم؟
یا اینکه باید از اون چهارتا پایه ای که تو برد هست کابل کشی کنم؟
مرسی خیلی فوریه دوستان کمکم کنید مرسی
⁦❤️⁩

حاتمی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-03-02
41
93
در خواست فایل فریمور مودم های لینوتک

با سلام خدمت دوستان .اساتید معزز فایل فریمور یا دامپ مودم 4g لینوتک(برند ایرانی) ml141plus را می خواستم .مشکل مودم هم پرش آنتن wifi هست .

آخرین ویرایش:

armando2

کاربر
2015-03-11
3
6
سلام
دوستان عزیز

فایلی که دوست عزیزمان ahmad_janson در پست یاد شده قرار دادند فاقد منوهای کامل و بصورت Simple میباشد، اما این فایل بصورت Full Menu و فابریکی مودمهای LTE ایرانسل با منوی Customize شده ایرانسل میباشد.

این دامپ داری مک آدرس: b0-ea-bc-df-1e-5e میباشد که در هنگام پروگرام میتوانید آنرا با مک اصلی مودم خود جایگزین نمایید.

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی
کارشناس ارشد امنیت شبکه

سلام
دوست عزیز ممنون میشم در مورد اینکه چطور میشه مک آدرس قبلی مودم رو به فایل جدید وارد کرد یکم توضیح بدید
با چه برنامه ای و اینکه قبل از پروگرام کردن باید این کار رو انجام داد یا که بعد از پروگرام کردن

سپاس فراوان.

ptaabodi

کاربر
2009-11-10
48
352
شیراز
mikrotikfa.com
سلام عزیزم
نیاز به نرم افزار خاص دیگری نیست.
شما فایل دامپ رو که لود میکنید قبل از پروگرام می آیید مک آدرسی که من گذاشتم رو بدون خط تیره هاش (یعنی:
b0eabcdf1e5e
) در مفاد فایل لود شده و در نرم افزار پروگرامتون سرچ میکنید و بعد مک خودتونو جایگزین کارکترهای این مک میکنید و نهایتا پروگرام رو انجام میدهید.

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی
کارشناس ارشد امنیت شبکه
مدرس و مشاور رسمی مایکروسافت، میکروتیک، سیسکو و مدرس الکترونیک و سخت افزار

AliBoy89sf

کاربر
2020-05-20
5
7
سلام
دوستان عزیز

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی
کارشناس ارشد امنیت شبکه

ببخشید این فایل رو برای مودم FD-i40-A1 هم میتونم استفاده کنم؟(از این دو آنتن ها)
و اینکه بدون دستگاه پروگرامر نمیشه اینو فلش کرد؟
دستگاهم روشن شدنی فقط چراغ پاور روشن میمونه و مودم هنگ میکنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده (دکمه ریست هم ظاهراً کار نمیکنه چون بعد زدنش اتفاقی نمی افته)
دوستان اگر میشه راهنماییم کنین
روش برد دستگاه پورت micro-usb هم موجوده

بالا