آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

چطور میشه متن تابلو روان رو عوض کرد؟

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
223
144
با سلام

متن یه تابلو روان بزرگ رو گفتن عوض کنم؟
چطور باید این کارو انجام بدم؟

با سپاس

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
494
305
سلام دوست عزیز متاسفانه بنده در مورد نرم افزار هیچ وسیله الکترونیکی و همچنین سخت افزار تابلو روان چیزی نمیدونم

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
273
327
اصفهان
با سلام

متن یه تابلو روان بزرگ رو گفتن عوض کنم؟
چطور باید این کارو انجام بدم؟

با سپاس
سلام.

ابتدا نرم افزار تابلو روان hd2018 v1.0.20.13 را نصب کنید ( رمز نرم افزار 168 است ) . سپس نوع کارت بکار رفته در تابلو مورد نظر را در نرم افزار مشخص کنید و سایز تابلو را در برنامه وارد کنید در کادر پایین می توانید نوع فونت و متن دلخواه را بنویسید و افکت گذاری کنید و در آخر هم روی یک فلش ذخیره کنید.با اتصال فلش به تابلو در حالت روشن اطلاعات از روی فلش خوانده و نمایش داده می شود.

البته آموزش تابلو روان در اینترنت موجود است.

آخرین ویرایش:

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
223
144
سلام دوست عزیز متاسفانه بنده در مورد نرم افزار هیچ وسیله الکترونیکی و همچنین سخت افزار تابلو روان چیزی نمیدونم
بازم خدارو شکر وگرنه الحمدالله والا به خدا

دوست عزیز راضی به زحمت نبودم

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
223
144
سلام.

ابتدا نرم افزار تابلو روان hd2018 v1.0.20.13 را نصب کنید ( رمز نرم افزار 168 است ) . سپس نوع کارت بکار رفته در تابلو مورد نظر را در نرم افزار مشخص کنید و سایز تابلو را در برنامه وارد کنید در کادر پایین می توانید نوع فونت و متن دلخواه را بنویسید و افکت گذاری کنید و در آخر هم روی یک فلش ذخیره کنید.با اتصال فلش به تابلو در حالت روشن اطلاعات از روی فلش خوانده و نمایش داده می شود.

البته آموزش تابلو روان در اینترنت موجود است.
خیلی خیلی ممنونم حتما" تست میکنم

فقط یه سوال برام پیش اومده
بعد از ذخیره فایل در فلش و اتصال اون به تابلو چطور باید برنامه رو روی تابلو اجرا کنم؟

آخرین ویرایش:

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
395
446
اراک
نقشه جان!
سلام. ابتدا باید ببینی کنترلر تابلو از چه برندی و چه مدلی هست. نرم افزار hd بیشتر برای بردهای هویدو هست که اونم بسته به مدل کنترلر باید نسخه مناسب رو نصب کنی. مثلا رو برخی مدل ها نسخه ۲۰۱۶ جواب میده، برخی مدل ها نسخه های بالاتر.

اگر برند هویدو بود که فلش را زمانی که تابلو خاموشه وصل میکنی و بعد تابلو را روشن می‌کنی خودش لود میشه.

برندهای دیگه روشش فرق فوکوله.

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
273
327
اصفهان
خیلی خیلی ممنونم حتما" تست میکنم

فقط یه سوال برام پیش اومده
بعد از ذخیره فایل در فلش و اتصال اون به تابلو چطور باید برنامه رو روی تابلو اجرا کنم؟
همانطور که عرض کردم بایستی تابلو روشن باشد .

به محض اتصال فلش به درگاه USB کارت بصورت اتوماتیک شروع بخواندن فایل روی USB می کند و متن جدید را نمایش داده میشود.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,246
4,264
سلام مهندس بهتون پیام خصوصی دادن که راهنماییش کنید؟یا خواستید پیامش دیده بشه!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mapmap

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
494
305
درود مهندس جان شرمنده هر کاری کردم که پیام خصوصی ارسال کنم اما نتونستم و به نظرم هم پیام نشان داده بشه هم مشگلی ایجاد نمیکنه چونکه بقیه هم میبنن و هر کسی که میتونه کمک کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mapmap
بالا