آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

نقشه ها و فایل های ایپرام تلوزیون ها بصورت DVD ویژه نوروز 1390

TAMIN

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2009-07-07
301
2,926
سلام خدمت جناب محمودی
بسته ارسالی شما دیروز به دستم رسید
با تشکر

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,755
USD
با سلام اقاي محمدي عزيز دست شما در نكنه بابت شماره رهگيري امروز رفتم اداره پست واونو تحويل گرفتم البته بعد از جنگ جدال *******مگفت برو شنبه خودمون مياريم بهش گفتم چند روزه رسيده به دستتون هيچ...نكرديد حالا تا شنبه هم صبر كنم بلخره به زور گرفتيمش دست گلت در نكنه

لطفا از کلمات رکیک استفاده نکنید
ویرایش شد

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,755
USD
با سلام وعرض پوزش بابت پست بالا
اقاي محمودي عزيز واقعا عالي بود خدايش اين پولي كه ما داديم ارزش يك مطلب اين مجموعه رو نداشت البته اينو بگم كه شما لطف كرديد وخدايش مطمعنم كه بيشتر از اينا هزينه براتون گذاشته چه برسه به وقت گرانبهايتان كه صرف تهيه وجمع اوري اين مجموعه شده خدايش اي ولاداره بنده از طرف تمام خريداران اين مجموعه از شما كمال تشكر رو دارم انشاالله هميشه موفق باشيد با تشكر فراوان رحماني

TAMIN

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2009-07-07
301
2,926
سلام خدمت آقای محمودی عزیز
لطفا در صورت امکان در مورد نقشه و فایلهای فلش انواع دی وی دی نیز یک
مجموعه تهیه کنید مطمئنا دوستان و کاربران استقبال خوبی خواهند کرد .
با تشکر

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,755
USD
با سلام اين هم فكر خوبي تا ببينيم نظر اقاي محمودي چيه البته من فكر ميكنم حالا زوده چون روز به روز تعداد دي وي دي هاي كه داره توليد ميشه بيشتر دوستان ميدونن اولين سي دي هاي كه به بازار وارد شد فوجيتل بود بعد ساني وبعد ... اما الان كه دي وي دي وارد بازار شده روزانه شاهد اينيم كه تعداد زيادي دي وي دي با مارك هاي گوناگون وارد ميشه اقاي محمودي نظر شما چيه

hossein mokh

کاربر vip
کاربر
2009-04-28
146
858
خوزستان
$ir@anبا سلام به همه ایران تی کی ها:
مجموعه به دست بنده نیز رسیده است از آقای محمودی تشکر میکنم بسیار عالی و پر محتوا میباشد انشاالله همیشه در کنار خانواده دلی شاد و لبی پر خنده داشته باشید
فقط آن قسمت (آخرین نسخه تجربیات تعمیرکاران) نه باز میشود ونه نصب
اگر امکان دارد توضیحی بفرمایید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TAMIN

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,709
40,637
هرمزگان
www.irantk.ir
$ir@anبا سلام به همه ایران تی کی ها:
مجموعه به دست بنده نیز رسیده است از آقای محمودی تشکر میکنم بسیار عالی و پر محتوا میباشد انشاالله همیشه در کنار خانواده دلی شاد و لبی پر خنده داشته باشید
فقط آن قسمت (آخرین نسخه تجربیات تعمیرکاران) نه باز میشود ونه نصب
اگر امکان دارد توضیحی بفرمایید

تجربیات همکاران همان برنامه ای هست که اقای گرجی از تجربیات انجمن ساخته اند و فایلی که اقای شاطی زاده برای کد های پخش ها گذاشتند هست و اگر کار نکرد میتوانید از انجمن دانلود کنید حجم زیادی نداره

بالا