آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

نصب یک دوربین و چند ویدیو پروژکتور

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,479
اهواز
افرین به شما
از الفاظ زیادی میشه ب کار برد همچون هاب و روتر
متاسفانه خوده شرکت تولید کنندشون با سایز بزرگ روشون نوشته اسپلیتر
اونی که شما گذاشتید برای HDMI هستش که هزینه کابل و امکانات اون بالاست
------------------------
اما امنیت
روزی یک کیس رو به دو مانتیور سامسونگ وصل کرده بودم - اون مانیتور چنان جرقه و اتصالی کرد که چیست مادربردم سوخت
حالا اگه به جای کابل از دستگاه اسپیلتر استفاده میکردم ( چون یک برد تغذیه داره و قطعاتی همچون فیوز توش پیدا میشه ) این همه خسارت بهم وارد نمیشد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,831
ایران
من دو تا گذاشتم. یکیش برای HDMI هست که گفتم کیفیتش بالاست و یکیش برای VGA هست که قیمتش مناسب تر هست.

کابل گرافیک VGA با کابل اسپلیتر هیچ مشکلی پیش نمیاد و جرقه نمیزنه. از نظر امنیتی مشکلی نداره.

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
دوستان از پاسخ هاتون ممنون یه توضیح تکمیلی تر میدم
ما از کابل های AV برای تنتقال تصویر استفاده کردیم و کابل استفاده شده مال شرکت کرمان هست.
از کامپیوتر برای پخش دعا ها به صورت اسلاید استفاده میکنیم و دوربین هم به کپچر وصله و تصاویری که فیلم بردار میگیره زیر دعا دیده میشه .
حالا دستگاهی هست که AV رو تقویت کنه و به هفت یا هشت ویدیو پروژکتور بده چون من تو این تلوزیون فروشی ها دیدم یه همچین دستگاهی قدیما. الان که از VGA و HDMI میگیرن.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,831
ایران
بله به نظر من هم باید باشه چون تو بیمارستان دیدم تمام بخشها رو با کابل AVI به هم وصل کرده بودند و این قطعا بدون تقویت کننده و مدار امکان پذیر نیست... اما خودم دستگاهش رو از نزدیک ندیدم....

یک چیز دیگه هم میگم فقط برای اطلاعات میدونم براتون کاربردی نداره. دستگاه بی سیم برای HDMI من تو بازار دیدم. نمیدونم برای AVI هم باشه یا نه. ولی جالب بود که یک فرستنده داشت و گیرنده ها پشت هر دستگاهی که دوست داشتید وصل میشد. اما گرون هم بود و گیرنده ها رو به تعداد دستگاه باید جدا می خریدید.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,831
ایران
این عکس یک دستگاه تبدیل 1 به 4 AVI هست:

10.gif

این هم یکی حرفه ای تر و 1 به 16 هست!!

75.jpg