آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

نحوه کم کردن کیلومترهای دیجیتالی خودرو

TAHMORES

کاربر
2009-05-20
6
20
باسلام به همه دوستان
بنده پراید CNGمدل 88 دارم می خواهم کیلومترش را کم بکنم مدل پشت آمپر شرکت CROUSE می باشد و شماره آسی آن 93S56WP میباشد ودستگاه پرگرام بنده ازنوع SuperPro Z شرکت XELTEK می باشد هر کار می کنم نمتوانم آی سی را بخوانم خواهش می کنم کمکم بکنید کیلومتر می خواهم روی 25000بگذارم باتشکر

آخرین ویرایش:

tx-mafia

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-06-14
332
2,633
باسلام به همه دوستان
بنده پراید CNGمدل 88 دارم می خواهم کیلومترش را کم بکنم مدل پشت آمپر شرکت CROUSE می باشد و شماره آسی آن 93S56WP میباشد ودستگاه پرگرام بنده ازنوع SuperPro Z شرکت XELTEK می باشد هر کار می کنم نمتوانم آی سی را بخوانم خواهش می کنم کمکم بکنید کیلومتر می خواهم روی 25000بگذارم باتشکر

سلام
به پست 34 بنده در همین مبحث یک نگاهی بکیند
برای آی سی هم بهتره که این st93s56 رو انتخاب کنید و از آداپتور مربوطه استفاده کنید

TAHMORES

کاربر
2009-05-20
6
20
باتشکر از راهنمائی استاد عزیز tx-mafia
بنده چندین کیلومتر خودرو های 405 -سمند - 206 وغیره با راهنماهای شما دوستان کم کردم و تنها مشکل بنده با این آی سی 93S56WP می باشداز مسیر st93s56 وارد می شوم و آداپتور هم دارم اصلاٌ آی سی خوانده نمی شود فقط ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff از دوستان این کمک رادارم پرگرام SuperPro Z شرکت XELTEK را می تواند این آی سی را بخواند یانه ؟یا اینکه آی سی خراب است یا باید بفکر پروگرام جدید باشم باتشکرازهمه دوستان

tx-mafia

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-06-14
332
2,633
باتشکر از راهنمائی استاد عزیز tx-mafia
بنده چندین کیلومتر خودرو های 405 -سمند - 206 وغیره با راهنماهای شما دوستان کم کردم و تنها مشکل بنده با این آی سی 93S56WP می باشداز مسیر st93s56 وارد می شوم و آداپتور هم دارم اصلاٌ آی سی خوانده نمی شود فقط ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff از دوستان این کمک رادارم پرگرام SuperPro Z شرکت XELTEK را می تواند این آی سی را بخواند یانه ؟یا اینکه آی سی خراب است یا باید بفکر پروگرام جدید باشم باتشکرازهمه دوستان

سلام
شما پایه های آی سی رو یک بار بوسیله سمباده تمیز کنید و دوباره اقدام به خواندن آی سی کنید
احتمالاه" آی سی درست روی آداپتور جا نخورده یا اتصال تمامی پایه ها بر قرار نشده است

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,136
میناب
www.irantk.ir
با سلام وادب
پژو 206 چجوری کیلومترش کم میشه ؟
عددی که روی آی سی کیلومتره با اعداد روتین که اشاره شده مغایرت داره ؟
روی آی سی 8 پایه نوشته:
ATMEL 402
25020AN
SI27

javad_vitami

کاربر vip
کاربر
2011-05-04
18
37
با عرض سلام و خسته نباشيد لطفا نحوه كم كردن كيلومتر ماشين ام وي ام 530 رو از طريق نرم افزار تاچو سافت توضيح دهيد و با كدوم يك از ماشينها فايلش مطابقت داره ممنونم با تشكر

biato

کاربر
2008-07-13
33
157
سلام دوستان برای پروگرام کردن این سری از ای سی های ECU کیلومتر از چه پروگرامری استفاده میشه کرد؟
چه مدل هایی این ای سی رو ساپورت می کنه؟
رنج قیمتش حدودا چنده؟

بالا