آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مینی پروگرامر حرفه ای مخصوص تعمیرکاران کامپیوتر و صوتی تصویری

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
درود استاد گرامی اگر اون سوکت پرگرامر بالا بیاد مثل عکسی که خودتون در سایت گذاشتید از اداپتورهای tnm هم میشه استفاده کرد بدون تغییر در پینهای اداپتور متشکر از زحمات شما

سلام
پین ها جابه جا نمی شن هردو یکی هستند. استاندارد سوکت فاصله پین ها از وسط یک سانتی متر است . اندازه بگیرید اگر آداپتور شما این فاصله رو داشت میتونید استفاده کنید.

بهار من

کاربر vip
vip
کاربر
2014-08-14
747
1,914
فارس
سلام
با تشکر ازشما پروگرامر به دستم رسید اما نمی دانم ازچه نوع رابطی برای وصل استفاده کنم لطفا راهنمایم کنید.

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
سلام
با تشکر ازشما پروگرامر به دستم رسید اما نمی دانم ازچه نوع رابطی برای وصل استفاده کنم لطفا راهنمایم کنید.

سلام
منظورتون از رابط کابل یو اس بی؟
ما پرینتر و اسکنر بهش می خوره

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
دوستان عزیز دقت کنید .جای ایپرام و فلش جابه جا نزید.به تصویر روی دستگاه دقت کنید .طبق شکل چاپ شده روی دستگاه استفاده کنید.

alpine

کاربر
2009-08-06
51
177
استاد گرامی ببخشید من مزاحم میشم میخوام سفارش بدم فکر میکنم چیزی فراموش نکنم استاد اداپتور این ایسی رو هم دارید با اونهایی که در پیام خصوصی فرمودید ارسال کنید اگر هست قیمت این رو هم بفرمایید چون بعضی از رسیورها و دستگاه ایکس باکس از این نوع فلاش دارند دیگه میخوام لنگ نباشم شرمنده استاد در صورت امکان قیمت تستر قطعات رو هم بفرمایید سپاسگذارم
[h=3]en29lv160bt[/h]

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
استاد گرامی ببخشید من مزاحم میشم میخوام سفارش بدم فکر میکنم چیزی فراموش نکنم استاد اداپتور این ایسی رو هم دارید با اونهایی که در پیام خصوصی فرمودید ارسال کنید اگر هست قیمت این رو هم بفرمایید چون بعضی از رسیورها و دستگاه ایکس باکس از این نوع فلاش دارند دیگه میخوام لنگ نباشم شرمنده استاد در صورت امکان قیمت تستر قطعات رو هم بفرمایید سپاسگذارم
en29lv160bt

سلام
پیام خصوصی رو چک کنید.
این پروگرمر فقط ای سی های 8 پین را پروگرم می کند.

بهار من

کاربر vip
vip
کاربر
2014-08-14
747
1,914
فارس
سلام اقای رسولی
برای نصب پروگرامر روی ویندوز7 با این خطا مواجه می شوم.
1- access violation at address oo59d9b7 in module digital mas prog ip exe.write of address 1a546db0.
2-driver install failure
لطفا راهنمای ام کنید چکار کنم.
متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
سلام اقای رسولی
برای نصب پروگرامر روی ویندوز7 با این خطا مواجه می شوم.
1- access violation at address oo59d9b7 in module digital mas prog ip exe.write of address 1a546db0.
2-driver install failure
لطفا راهنمای ام کنید چکار کنم.
متشکرم

سلام
داخل سی دی معمولا 2 یا 3 مدل راه انداز وجود دارد.
برای راه اندازی ابتدا پوشه usb programmer رو باز کنید داخلش یک نرم افزار برای نصب موجوده.
نصب کنید .

باید داخل دیوایس منیجر شناسایی بشه.

[hide] 1.JPG[/hide]

اگر با این روش شناسایی نشد . با وصل کردن پروگرمر به pc یک سخت افزار جدید اضافه شده .
بعد بصورت دستی راه انداز را به سیستم معرفی کنید.​

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
این
digital mas prog ip exe برنامه اجرایی پروگرمره نه را انداز
دو تا راه انداز براتون داخل داخل سی دی زدم.
ورژن 18 را اجرا کنید.

techno.

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-17
163
388
سلام
خسته نباشید . ای سی های سری 24 و 25 تعدادشون زیاده و این خیلی خوبه . و اما من با 2000 تی ان ام که الان کار میکنم < در طی روز با ای سی هایی از سری 39 و 29 و 18f و ... هم برخورد میکنم که تی ان ام واقعا خوب بوده تا حالا . اما پروگرامر شما امکان ساپورت این ای سی ها رو پیدا میکنه ؟ اینو به سفارش یکی از همکاران پرسیدم . و براشون میخام . مرسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا