آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,692
62,058
اصفهان
ایده جدید من جهت دسترسی آسان به انواع کانکتور و مبدل های دستگاه های دیاگ و پروگرامر و ابزار کارم

پیوست‌ها

• 191.5 کیلوبایت بازدیدها: 69

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
391
997
همدان کوی ولیعصر
سلام به همه همکاران عزیز
چندی بود که ارتفاع میز تست وعیب یابی وتجهیزات اندازه گیریم کم بود که باعث میشد که موقع کار وعیب یابی دچارکمردرد ودیگر عوارض ناشی از نامناسب بودن میز کارم بشود که مشکل ارتفاع وکم بودن تعدادپریز برق روی ان را سه روز پیش درست کردم وتغیراتی نیز در ان ایجاد کردم که تصاویر ان را قرار می دهم
555.jpg

این تصویر میز کارم قبل از تغیرات وهمچنین حل مشکل ارتفاعش است

وتصاویر بعدی بعداز اینکه مشکل ارتفاع میز وتغیرات انجام شده روی ان اعمال شده است را نشان میدهد
IMG_04.jpg

IMG_05.jpg

IMG_07.jpg

یک میز دیگر که برای تعویض چیپ اینفرادر وکار در زیر لوپ است
IMG_10.jpg

404

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2023-10-31
219
323
اردکان
سلام به همه همکاران عزیز
چندی بود که ارتفاع میز تست وعیب یابی وتجهیزات اندازه گیریم کم بود که باعث میشد که موقع کار وعیب یابی دچارکمردرد ودیگر عوارض ناشی از نامناسب بودن میز کارم بشود که مشکل ارتفاع وکم بودن تعدادپریز برق روی ان را سه روز پیش درست کردم وتغیراتی نیز در ان ایجاد کردم که تصاویر ان را قرار می دهم
مشاهده فایل‌پیوست 214883

وتصاویر بعدی بعداز اینکه مشکل ارتفاع میز وتغیرات انجام شده روی ان اعمال شده است را نشان میدهد
مشاهده فایل‌پیوست 214891
مشاهده فایل‌پیوست 214892
مشاهده فایل‌پیوست 214893

مشاهده فایل‌پیوست 214894
لطفا ارتفاع دقیق و قد خودتون رو هم بنویسید و اینکه برای دیدن اسیلوسکوپ گردن درد نمیشید ؟

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,692
62,058
اصفهان
سلام به همه همکاران عزیز
مشاهده فایل‌پیوست 214883

مشاهده فایل‌پیوست 214891
مشاهده فایل‌پیوست 214892
مشاهده فایل‌پیوست 214893

مشاهده فایل‌پیوست 214894
مثل همیشه عالی، فقط پریزها اگه روی یک ریل به طول میز می‌ساختیم، بسیار زیباتر و همچنین کاربردهای مختلف میشه روی آن انجام داد👍👍

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,692
62,058
اصفهان
می‌ساختید ،منظورم بود،نمیدونم چرا خودش اینو نوشت🤨🤨🤨😁

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
391
997
همدان کوی ولیعصر
مثل همیشه عالی، فقط پریزها اگه روی یک ریل به طول میز می‌ساختیم، بسیار زیباتر و همچنین کاربردهای مختلف میشه روی آن انجام داد👍👍
سلام به اقا فرهاد متاسفانه به دو دلیل مجبور شدم از سه راهی به عنوان پریز استفاده کنم چون در این مغازه مستاجر هستم ودومین دلیل که می تواند دلیل مهمتری باشد زمان است به دلیل ترافیک کاری کارهای مشتری وهمچنین زمان کم باز بودن پاساژ(مغازه بنده در پاساژ واقع شده است)مجبور به جمع کردن سریع کار شدم وگر نه خودم اصلا از تمیزی کار راضی نیستم چون دستگاهای زیادی روی این میز است برق رسانی به همه انها کمی زمانبر بود وباعث اتلاف وقتم شد بخاطر ان نتوانستم زیاد به ظاهر کار برسم

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
391
997
همدان کوی ولیعصر
لطفا ارتفاع دقیق و قد خودتون رو هم بنویسید و اینکه برای دیدن اسیلوسکوپ گردن درد نمیشید ؟
سلام به همکار عزیز
ارتفاع استاندار میز ها باید بین 75 تا 77 باشد واگر به میزهای اداری وکامپیوتر دقت کرده باشید در همین رنج هستند میز دوم من که لوپ ودستگاه ای ار روی ان قرار دارد76 سانت ارتفاع دارد این میز فلزی چون نتونستیم از راه پله های پاساژ بالا بیاریم مجبور شدیم به صورت ناشیانه پایه اون کوتاه بکنیم و وقتی صحفه ام دی اف روی ان قرار دادیم ارتفاع ان از سطع زمین به 65 سانت رسید که از 75 استاندار کمتر بود بنده با ساخت چند پایه از ام دی اف های مستعمل یک پایه زیر خود صحفه درست کردم واون کمی بالا تر اوردم ویک نوار هم به روبه روی میز ان برای شکیل تر شدن نصب کردم البته به دلایل مختلف حداکثر تا 71سانت شد که کمی از استاندار ان پایین است ولی در عمل برای بنده خیلی بهتر شد قبلا ارتفاع صندلی را کم میکردم ولی همین6 سانت اضافه باعث شد که ارتفاع صندلی خودرا کمی بالا ببرم ودیدم به دستگاها بهتر شد مخصوصا اسکوپ

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
391
997
همدان کوی ولیعصر
در اصل این مغازه در پاساژ دفتر فنی ما است که در مرکز شهر قرار دارد وفروشگاه جدا ودر مکانی دیگر است ابعاد مغازه کم است در حدود 18 متر بخاطر ان به دو قسمت کارگاه ودفتر میز کار تقسیم شده هردو دریک مکان است اول ورودی میز کامپیوتر وپذیرش وانتها کارگاه
این تصاویر میز اداری ومحل پذیرش مشتری است
IMG_02.jpg

بالا