آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مطرح كردن سوالات و مشكلات مادر برد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
باسلام
در ماردبرد Abit km9 هارد Sata دتکت نمی شود
IDE مشکلی ندارد اما ساتاها ساپورت نمیشود
بایاس رو هم به روز کردم مشکل حل نشد
حدس میزنید ایراد از کجاست؟
با سلام
دوست عزيز شما با هارد ايدي ويندوز نصب كنيد وهارد ساتا را نصب كنيد سپس درايور مادر برد را نصب كنيد readاگر هارد را شناخت ساتا مشكل ندارد در ضمن در قسمت bios /integer برويد وگرينههاي مربوط به ساتا را فعال كنيد

faryad_mfa

کاربر
2008-01-15
78
305
ممنون از راهنمایی شما
من به سایت abit مراجعه کردم
در بخش راهنمای مادربرد فوق اشاره کرده بود که در مادربرد هایی که از چیپ nForce4 استفاده شده با برخی هاردهای SATA II که سریال آنها در همان سایت درج شده بود دچار مشکل هستند و باید Firmware هارد آپدیت بشه
برای اصلاع بیشتر میتونید به لینک زیر مراجعه کنید
http://www.abit.com.tw/page/en/faq/faqpop.php?pID=20060515164033

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bita_1th

mohammad177

کاربر
2007-04-23
3
0
با سلام
اقا پورتهای usb من از کار افتاده لطف کنید بگید که از کدوم ایسی است تا عوضش کنم ظمنا pci کارت گرافیکم هم کار نمکند ممنون میشم کمکم کنید مادر برد من gega m55 plus هستش

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
با سلام
اقا پورتهای usb من از کار افتاده لطف کنید بگید که از کدوم ایسی است تا عوضش کنم ظمنا pci کارت گرافیکم هم کار نمکند ممنون میشم کمکم کنید مادر برد من gega m55 plus هستش
با سلام
دوست من در مورد سوال اولتون من و باقی دوستان در تایپیکهای قبلی جواب داده ایم.لطفا تایپیکهای قبلی را مطالعه کنید.بعدا سوالی بود در خدمتیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

mohammad177

کاربر
2007-04-23
3
0
با سلام
دوست من در مورد سوال اولتون من و باقی دوستان در تایپیکهای قبلی جواب داده ایم.لطفا تایپیکهای قبلی را مطالعه کنید.بعدا سوالی بود در خدمتیم

دوست عزیز من همشون را مطالعه کردم مشکل من سخت افزاری هست ممنون میشم کمکم کنید

Honestvip

کاربر
2009-04-19
2
0
سلام

دوستان برای تعویض PCI AGP Bios باید از چه هویه ای استفاده کرد و قیمتش چنده؟

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
باسلام
از هویه حرارتی ( سشواری ) استفاده میکنند و قیمتشم متفاوته.من Luky خریدم 75000 تومان.خیلی هم رازی هستم
با سلام
دوست عزیز قبل از اینکه با هویه هوای گرم اقدام به تعویض اسلت کنی انرا با قلع smdکه به شکل قرص است لحیم کاری کنید سپس هویه هوای کرم بگیرید چون دمای که قلع خالص میخواهدذوب شود از لحیم(قلع+صرب)کمتر است وبرد شما اسیب نمیبیند
با تشکر

faryad_mfa

کاربر
2008-01-15
78
305
میشه بیشتر توضیح بدید؟
قبل از جدا کردن اسلات یا بعد از اون برای نصب اسلات جدید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: guest1
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا