آی پی امداد
abtahi

مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های دور برد در اين تاپيک مطرح کنيد

ava elec

کاربر
2011-03-01
3
6
با سلام-ايا كسي فايل هاي برنامه هاي تلفن هاي الماني رو داره؟

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,250
57,522
با سلام-ايا كسي فايل هاي برنامه هاي تلفن هاي الماني رو داره؟

لطفا درخواست خود را با نوع ومدل تلفن بیان کنید تا در صورت امکان در اختیارتان بگذاریم

masih2110

کاربر
2010-09-21
2
4
ست كردن سنوا 258 پلاس دوستان كسي روش ست كردن سنوا را ميدونه

سلام دوست عزیز. ست کردن سنوا 258 چند تا راه داره که به ترین و راحت ترینش اینکه کلید h1 بیس را سه ثانیه نگه داری تا صدای بوق در بیاد بعد کلید پیج گوشی بیسیم هم یک بار بزن و منتظر صدای ست شدن باش اگر نشد من باز هم در خدمتم

saeediust

کاربر
2009-07-16
5
16
سلام به دوستان
سال نو مبارک
من یه تلفن KX-TG2257 دارم و مشکلم باهاش اینه که از وقتی که ADSL واسه خونه گرفتم، در حین مکالمه صدای من برای طرف مقابل بسیار ضعیفه ولی صدای طرف مقابل برای من کاملا عادیه و مثل قبل هستش
به نظر اساتید مشکل واقعا به ADSL ربط داره یا نه؟
اخه یکی از دوستام هم که اتفاقا اون هم تلفن پاناسونیک داره و جدیدا گرفته، اون هم با همین مشکل مواجه شده و از وقتی ADSL گرفته، صداش برای طرف مقابل ضعیفه
لطفا راهنماییم کنیم
ممنون
یا علی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,250
57,522
سلام به دوستان
سال نو مبارک
من یه تلفن KX-TG2257 دارم و مشکلم باهاش اینه که از وقتی که ADSL واسه خونه گرفتم، در حین مکالمه صدای من برای طرف مقابل بسیار ضعیفه ولی صدای طرف مقابل برای من کاملا عادیه و مثل قبل هستش
به نظر اساتید مشکل واقعا به ADSL ربط داره یا نه؟
اخه یکی از دوستام هم که اتفاقا اون هم تلفن پاناسونیک داره و جدیدا گرفته، اون هم با همین مشکل مواجه شده و از وقتی ADSL گرفته، صداش برای طرف مقابل ضعیفه
لطفا راهنماییم کنیم
ممنون
یا علی
شما ایاقبل از خط تلفن اسپلیتر نصب کردید؟ چون برای جدا کردن ویس ودیتا در مسیر تلفن نیاز به اسپلیتر میباشد امتحان کنید ونتیجه را اعلام کنید

saeediust

کاربر
2009-07-16
5
16
شما ایاقبل از خط تلفن اسپلیتر نصب کردید؟ چون برای جدا کردن ویس ودیتا در مسیر تلفن نیاز به اسپلیتر میباشد امتحان کنید ونتیجه را اعلام کنید

اسپلیتر رو زدم
فرقی نداره
یه تلفن معمولی باسیم دارم که اون هیچ مشکلی نداره

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,250
57,522
در بعضی از مدلهای تلفن پاناسونیک خصوصا 2360 و2361 بعداز مدتی صدای دهنی ضعیف میشودکه ما با تغییر مقاومت در مدار این مشکل را حل میکنیم حالا شما با تستر گوشی را تست کن وبا گوشی معمولی که خوب جواب میده بررسی کن ونتیجه را اعلام کن

ali969

کاربر
2010-01-30
52
38
با سلام خدمت دوستان زحمت كش:من يك گوشي پانسونيك بي سيم دارم موقع صحبت كردن صدا يك لحضه قطع و وصل ميشه منظورم حالت پله اي ميشه باطري گوشيرم چند بار عوض كردم نشد كه نشد همه چيزش خوبه فقط موقع صحبت كردن سكته مياندازه لطفا منو راهنمايي كنيد ممنون متشكر

• Like

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
900
7,087
دوست من پتانسیومتر دهنی (mic mod)رو تغییر بده اگه نشد میکروفون و با رعایت کردن - + عوض کن نتیجه رو بگو.

زليلايي شنيدم يا علي گفت
به مجنوني رسيدم يا علي گفت
مگر اين وادي دارالجنون است
که هر ديوانه ديدم يا علي گفت

یا علی

• Like

ali969

کاربر
2010-01-30
52
38
با سلام وتشکر :اگر منظورتون میکروفون خازنیرو میگین تعویض کردم ولی همنطوریه.......... مدلشو براتون مینویسمkX-TG 2257....در رابطه باپتاسیومتر MIC MOD چطور تعغییر بدم.....در ضمن جدیدن زود به زودم باطری خالی میکنه باطری و عوض کردم فابریک خریدم تا موقع پر بودن و نشون میده ولی بعد از 3تا4 ساعت کلا گوشی خاموش میشه.....ممنون وسپاس

• Like
بالا