آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
سلام :
حداكثربرد براي ال اي دي هاي ليزري مادون قرمز نميتوان حد و مرزي قايل شد هر روز و هر ساعت در حال توسعه و تكامل هستند ولي اين ال اي دي هاي موجود معمولي ليزري در بازار ادعايي بر 5 كيلومتر و بيشتر دارند و تقريبا تا 3 كيلومتر را ديده ام اطلاعات دقيق طبق كاتالوگ و ديتا شيت هر كدام ميباشد ..
برد مسافتي اين ال اي دي ها بستگي شديد به فركانس كاري و ولتاژ كار حتي نوع سيگنالي كه اگر بر اين حاملها مدولاسيون گردد دارد .{ معمولي ها فكر كنم حداكثر محدوده 40 كيلوهرتز } .
متاسفانه منعكس كننده ها در برد ال اي دي ليزري تاثيري نخواهد داشت زيرا اين ال اي دي ها در بهترين شرايط و با زاويه انتشار مناسبي توليد و جمع مي شوند و نيازي به دايركت يا رفلكت ندارند مگر در شرايط خاص {تغيير جهت دادن و ..... } .
مقوله جالبي هست اگر فرصت مناسب دارين ارزش كاري دارند .
موفق باشيد .

با سلام و تشکر از شما استاد عزیز
استاد به این مسله چند روزی فکر می کنم و علاقه مند شدم .به امتحانش می ارزه
امیدوارم که بتومنم از علم و تجربه شما در این رابطه استفاده کنم
با تشکر از شما استناد عزیز

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gadraj

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,088
25,120
44
Azarbayjan-Miandoab
سلام
ببخشيد كه دوباره مزاحم شدم
برای مواقعی که برای ماشین های سنگین که باطریشان از توان افتاده است ترانسی است که آن را به کنتاکتهای باطری وصل می کنند تا ماشین استارت بخورد که توان باطری این ماشینها بین 80 الی 200 آمپربر ساعت است چه مارکی بخریم و چندآمپری باشد بهتر است در ظمن مدار ولت متري مي خواستم كه حجمش كوچك باشد و فقط اندازه گيريش بين 0 تا 20 ولت باشد و صفحه نمايش ديجيتالي داشته باشد.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,573
سلام
ببخشيد كه دوباره مزاحم شدم
برای مواقعی که برای ماشین های سنگین که باطریشان از توان افتاده است ترانسی است که آن را به کنتاکتهای باطری وصل می کنند تا ماشین استارت بخورد که توان باطری این ماشینها بین 80 الی 200 آمپربر ساعت است چه مارکی بخریم و چندآمپری باشد بهتر است در ظمن مدار ولت متري مي خواستم كه حجمش كوچك باشد و فقط اندازه گيريش بين 0 تا 20 ولت باشد و صفحه نمايش ديجيتالي داشته باشد.
سلام :
معمولا ماشين هاي سنگين از باتري دوبل {24 ولت } استفاده ميكنند .
در حال حاضر از وضعيت موجودي اقلام ترانس پر توان {شارژر} بازار اطلاعي ندارم .
ميتوانيد از ترانس جوشكاري دستي {همين ترانس هايي كه در لوله كشي گاز منازل {ميلر } } با اطلاع از ولتاژ خروجي { مهم } كه از فيش هاي دستي در پانل ان تعبيه شده براي 24 ولت استفاده كرد خروجي انها معمولا تمام موج يكسوشده هستند و در بعضي از مدل ها براي يكسوسازي و كنترل از تريستور هاي پر توان استفاده شده كه بعد از تنظيم و اطمينان از ولتاژ خروجي جهت 24 ولت {مهم } براي استارتر ميتوان استفاده كرد .
نمايشگر ولت متر : تاكيد داريد كه ال سي دي دار و كوچك باشه : در اين صورت از مدارات حاضري تجارتي { ظاهرا و به اصطلاح روز يك بار مصرفي } گويند ابتياع كنيد چون هر مداري كه مونتاژ كنيد طبعا بزرگ و جاگير خواهد بود و قطعات مدارات حاضري نيز در بازار موجود نخواهد بود اين مدارات تجارتي با سفارش شركت هاي توليدي فقط در اختيار سفارش دهندگان قرار ميگيرد و محدوده نمايش ولتاژ در ابعاد ان تاثير چنداني ندارد.
موفق باشيد .

cutamir

کاربر
2007-11-06
6
18
با سلام خدمت آقای رجبی : آقای رجبی سئوالی داشتم در زمینه ریموت کنترل دوربین های تصویر برداری . آیا امکان دارد ریموت کنترلی بسازیم که برد کنترل دوربین را تافاصله یک کیلومتر افزلیش دهیم ویا مبدلی بسازیم که به ریموت کنترل دوربین نصب شود وبرد ریموت را تا فاصله یک کیلومتری افزایش دهد اگر امکان دارد برایم بطوری که خودم بتوانم بسازم توضیح کاملی دهید و یا برایم بسازید _(البته با پرداخت هزینه آن ) متشکر میشوم که جواب را سریعتر بدهید . علت اینک این تغاضا را دارم بدلیل این است که من در حال ساخت مستند حیات وحش هستم و برای کمین گذاشتن دروربین به این ابزار احتیاج دارم . در صورت امکان و توضیحات بیشتر شماره تماس برایم بگذارید. ویا در ایمیل من پیغام بگذارید . متشکرم
///////////////////

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,573
با سلام خدمت آقای رجبی : آقای رجبی سئوالی داشتم در زمینه ریموت کنترل دوربین های تصویر برداری . آیا امکان دارد ریموت کنترلی بسازیم که برد کنترل دوربین را تافاصله یک کیلومتر افزلیش دهیم ویا مبدلی بسازیم که به ریموت کنترل دوربین نصب شود وبرد ریموت را تا فاصله یک کیلومتری افزایش دهد اگر امکان دارد برایم بطوری که خودم بتوانم بسازم توضیح کاملی دهید و یا برایم بسازید _(البته با پرداخت هزینه آن ) متشکر میشوم که جواب را سریعتر بدهید . علت اینک این تغاضا را دارم بدلیل این است که من در حال ساخت مستند حیات وحش هستم و برای کمین گذاشتن دروربین به این ابزار احتیاج دارم . در صورت امکان و توضیحات بیشتر شماره تماس برایم بگذارید. ویا در ایمیل من پیغام بگذارید . متشکرم
///////////////////
سلام :
در صورتي امكان پذير هست كه شماتيك يا سرويس منوال و مدل دوربين و ريموت شما را داشته باشم بدون اطلاع از اين مشخصات كاري نميشه كرد .
اگر سرويس منوال يا شماتيك نداريد مدل را بزاريد تا بررسي كنم .
در ريموت ها ي چنين دستگاهي اگر در قسمت فرستنده و گيرنده از ماژول استفاده بشه متاسفانه تقويت ان مقدور نيست و بايد كل اين قسمت تغيير يابد .
در ضمن تبادل اطلاعات فقط از طريق سايت مقدور ميباشد ايميل در پست شما ويرايش شد .
با تشكر .
موفق باشيد .

cutamir

کاربر
2007-11-06
6
18
با تشکر از جنابعالی: مدل دوربین من هست . Panasonic مدل AG-HVX200E
به این مدل هم میشناسند . DVCPRO HD P2

arfan96

کاربر
2010-09-20
47
78
سلام:
اگر امكان دارد مداري براي تبديل درجه پنكه سقفي به يك
آداپتور چند ولتا

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,573
با تشکر از جنابعالی: مدل دوربین من هست . Panasonic مدل AG-HVX200E
به این مدل هم میشناسند . DVCPRO HD P2
سلام :
متاسفانه از دوربين مدل فوق شماتيك يا نقشه اي در دسترس ندارم در صورت دسترسي در خدمت خواهم بود .
موفق باشيد .

بالا